زوکربرگ دفاع خواهد Instagram, WhatsApp خریداری قبل از کنگره

مارک زوکربرگ در دفاع از Facebook را خریداری از Instagram و واتساپ در آماده سخنان سه شنبه منتشر شد, پیش از شهادت او قبل از خانه ضد تراست فرعی در چهار شنبه.

“Facebook ساخته شده Instagram و واتساپ موفق به عنوان بخشی از خانواده ما از برنامه” زوکربرگ گفت: در آماده شده اند ،

زوکربرگ خواهد بود یکی از چهار تکنولوژی اجرائی ظاهر می شود در این جلسه همراه با مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و سوندار پیچای مدیر عامل شرکت گوگل, پدر و مادر الفبا.

“Instagram و WhatsApp شده اند قادر به رشد و کار خدمات خود را با استفاده از Facebook را قرار دادی و کاهش هزینه زیرساخت ها و مقابله با اسپم و محتوای مضر با Facebook تمامیت تیم و فن آوری است.”

Facebook به دست آورد Instagram برای $1 میلیارد دلار در سال 2012. آن را به دست آورد WhatsApp 19 میلیارد دلار در سال 2014. در 2019. سناتور. الیزابت وارن, D.-Mass., متهم Facebook با استفاده از آن کسب Instagram و واتساپ برای محدود کردن رقابت و او گفت که اگر او رئیس جمهور منتخب او را تعیین رگولاتور برای باز کردن آن “ضد رقابتی ادغام.”

زوکربرگ استدلال کرد که Instagram بهره مند از کسب آن با استفاده از Facebook فناوری به ایجاد ثبات در آن زیرساخت ها و حذف اسپم. Facebook را خرید واتساپ, در ضمن اجازه آن را به امن نرم افزار پیام رایگان برای کاربران, او گفت:. WhatsApp نیز استفاده Facebook فناوری به توسعه تصویری و صوتی-تماس با ویژگی های زوکربرگ گفت.

“این منافع به عنوان یک نتیجه از ما خرید از این شرکت ها داشته و اتفاق افتاده بود ما نه به کسانی که خریداری است،” “ما در حال توسعه محصولات جدید برای Instagram و واتساپ و ما آموخته اند که از این شرکت ها برای آوردن ایده های جدید برای Facebook. نتیجه نهایی بهتر خدمات است که ارائه ارزش بیشتر به مردم و تبلیغ است که هدف اصلی از Facebook را کسب استراتژی است.”

زوکربرگ همچنین با اشاره Facebook به سهم باز-منبع tech جامعه است. او به طور خاص اشاره به شرکت PyTorch, Detectron2, FAISS و DensePose پروژه ها.

“پیشنهاد ما صدها پروژه های شبیه به این در Facebook منبع باز و GitHub که در آن پروژه های ما صدها نفر از هزاران نفر از پیروان” او گفت:. “من باور های ما مالکیت معنوی در این راه کمک می کند تا کل اکوسیستم,m, y رو به جلو و توسعه محصولات جدید است.”

زوکربرگ گفت که شرکت در حال بد نیست فقط به خاطر اینکه آنها بزرگ هستند و اضافه کرد که بسیاری از شرکت های بزرگ به وجود بس پس از شکست به رقابت بپردازند.

“چند سال پیش Facebook نقل مکان دفتر مرکزی ما به پردیس که Sun Microsystems استفاده می شود است،” “ما نگهداری می شود ثبت نام خود را از جبهه در پشت ما را به ما یادآوری می کنند که همه چیز تغییر سریع در فن آوری. من مدت ها بر این باور بودند که ماهیت صنعت ما این است که روزی یک محصول را جایگزین Facebook. من می خواهم ما را به آنهایی که در ساخت آن از آنجا که اگر ما کسی دیگری خواهد شد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme