Facebook رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ شهادت در کمیته خدمات مالی مجلس شنوایی در واشنگتن 23 اکتبر 2019.

ارین اسکات | ایسنا

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ روز سه شنبه گفت: این شرکت توانایی متوسط و محتوای آن در شبکه های اجتماعی شده است نهفته Covid-19 محدود کردن استفاده از آن از انسان مدیران.

به عنوان coronavirus شروع به گسترش در آمریکا در اواسط ماه مارس Facebook و شرکای آن ارسال مطالب مدیر پیمانکاران خانه به نگه داشتن آنها را امن زوکربرگ گفت. که تصمیم کاهش Facebook شماره بشر محتوای مدیران را به فقط آن وقت مدیران, او گفت:.

“ما اثر قطعا نهفته داشتن کمتر بررسی انسان در طول Covid-19 و ما متاسفانه انتظار برای اشتباهات بیشتر تا زمانی که ما قادر به رمپ همه چیز به بالا,” او گفت:.

Facebook تصمیم به اولویت بندی استفاده از انسان مدیران برای انجام بررسی اولیه از شدید ترین مطالب تخلفات گزارش شده توسط کاربران آن است. به عنوان یک نتیجه, Facebook اتحاد تکیه کمتر بر انسان مدیران به نگاه تجدید نظر مربوط به دیگر انواع محتوا. زوکربرگ گفت که او انتظار دارد میزان به دادگاه تجدید نظر محتوا باید خیلی پایین تر در این شرکت را در ماه اوت گزارش.

در حال حاضر که کاهش در محتوای تجدید نظر در نظرات دیده می شود در روز سه شنبه گزارش. محتوای تجدید نظر بررسی های ژانویه تا مارس در آمد در 2.3 میلیون قطعه از محتوای پایین نزدیک به 18 درصد از محتوای تجدید نظر بررسی بین ماه های اکتبر و دسامبر 2019 و پایین حدود 26 درصد از ژانویه تا مارس 2019.

با وجود این شیب زوکربرگ گفت: Facebook را در ادامه به موضوع محتوای آن اعتدال شفافیت گزارش.

“ما قصد داریم به نگه داشتن های ما گزارش حتی اگر ما اعداد شیب در بعضی از نقاط به دلیل اعتقاد من شفافیت در چگونه ما در حال دست زدن به امنیت جامعه ما است که به عنوان مهم به عنوان گزارش است که ما را بر ما درآمد سه ماهه,” او گفت:.

Facebook در حال حاضر در روند آوردن محتوای آن مدیر پیمانکاران بازگشت آنلاین به کمک با بررسی محتوا و اکثریت کسانی که داوران هم اکنون می توانید از خانه کار می کنند گفت: پسر روزن Facebook معاون رئیس جمهور از صداقت.

“وجود دارد بدیهی است که تفاوت در آنچه که با این نسخهها کار مانند این است که, بنابراین ما در حال کار سخت را به مطمئن شوید که ما اولویت چیزهایی راه حق” روزن گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی