بنیانگذار و مدیر عامل Facebook مارک زوکربرگ صحبت می کند در طول 56 کنفرانس امنیتی مونیخ در شهر مونیخ در جنوب آلمان در تاریخ 15 فوریه سال 2020 است.

کریستوف Stache | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ روز پنجشنبه گفت: هیچ جدول زمانی برای زمانی که کارکنان را به شرکت دفاتر در میان ادامه افزایش Covid-19 نفر در ایالات متحده آمریکا

زوکربرگ ساخته شده نظرات خود را در تماس با تحلیلگران درباره Facebook دوم-چهارم نتایج به طور خاص در انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای دست زدن به آن از coronavirus.

“با Covid به سرعت در حال رشد در ایالات متحده وجود دارد در حال حاضر هیچ پایانی برای زمانی که تیم ما در اینجا خواهد بود قادر به بازگشت به دفاتر ما است،” “این فوق العاده ناامید کننده به دلیل آن به نظر می رسد مانند ایالات متحده می تواند اجتناب شود در این زمان افزایش در موارد اگر دولت ما تا به حال این رفتار بهتر است.”

این اولین بار نیست که زوکربرگ انتقاد رئیس جمهور تهمت خود را برای دست زدن به Covid-19. زوکربرگ ساخته شده مشابه انتقادات در جولای 16 در عموم جریان تماس با دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص.

در ماه مه زوکربرگ گفت: Facebook برنامه ریزی شده به کارکنان اجازه می دهد برای شروع رفتن به دفاتر خود در جولای 6.

این شرکت گزارش داد که 11 درصد رشد درآمد با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس اثر بر اقتصاد و تبلیغات هزینه ارسال سهام این شرکت تا بیش از 6 درصد پس از ساعت ها در روز پنج شنبه.

Facebook هزینه در سه ماهه دوم شدند تا 24 درصد از سال قبل به استثنای شرکت حل و فصل با کمیسیون تجارت فدرال آمریکا از یک سال پیش. که کوچکتر افزایش نسبت به سه ماهه اول عمدتا به دلیل کاهش در هزینه های مربوط به سفر و وقایع را به عنوان یک نتیجه از کارکنان مشغول به کار از خانه, Facebook CFO دیوید Wehner گفت: در تماس با تحلیلگران در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی