درو Angerer

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ روز پنجشنبه گفت که او پیش بینی کرد که 50 درصد از کارمندان این شرکت می تواند کار از راه دور در عرض پنج تا 10 سال است.

“ما در حال رفتن به جلو متمایل به شرکت در کار از راه دور در مقیاس ما است،”

همگام با پیش بینی زوکربرگ اعلام کرد که Facebook در حال رفتن به “شدت” گسترش استخدام کارگران از راه دور, و این شرکت در حال رفتن به یک “روش اندازه گیری شده” برای باز کردن دائم کار از راه دور موقعیت برای کارکنان موجود.

زوکربرگ ساخته شده خود را پیش بینی هفتگی خود در جریان زندگی با کارکنان آنها گفتن که این تصمیم باید به کمک شرکت بهبود کارمند خود را حفظ و آن را اجازه می دهد Facebook به استخدام از استخرهای استعداد که قبلا نمی خواهد در نظر گرفتن حرکت به شهرهای بزرگ برای کار برای این شرکت است. علاوه بر این تصمیم خواهد شد اجازه می دهد Facebook برای بهبود تنوع نیروی کار آن و گسترش فرصت های اقتصادی در سراسر مکان های بیشتری.

“هنگامی که شما استخدام را محدود به افرادی که به صورت زنده و در تعداد کمی از شهرهای بزرگ و یا در حال حاضر به حرکت وجود دارد که کاهش بسیاری از مردم که زندگی در جوامع مختلف متفاوت پس زمینه و یا ممکن است دیدگاه های مختلف است،”

در حال حاضر 95 درصد از Facebook کارکنان در حال کار از راه دور زوکربرگ گفت. یک بررسی انجام شده توسط Facebook یافت که 50 درصد از کارکنان گفت: آنها به عنوان مولد کار از خانه به عنوان آنها در دفتر زوکربرگ گفت. در میان Facebook کارکنان 40 درصد گفت: آنها بسیار بسیار یا تا حدودی علاقه مند در تمام وقت کار از راه دور و در میان که زیر مجموعه ای از کارکنان 75% گفت: آنها هر دو بسیار با اعتماد به نفس و یا آنها ممکن است حرکت به شهرستان های مختلف اگر آنها می تواند کار از راه دور زوکربرگ گفت.

“این تا حدودی از یک ناگوار و غیر قابل تحمل setup برای مردم به بسیاری از این مشاغل آنها را به حرکت به تعداد کمی از شهرهای بزرگ است،”

برای شروع Facebook اجازه خواهد داد که کارکنان موجود به درخواست دائمی از راه دور کار می کنند اگر آنها واجد شرایط. این شامل کارکنان با تجربه کسانی که با قوی های اخیر عملکرد کارکنان در تیم های که پشتیبانی از راه دور کار می کنند و کارمندانی که دریافت تایید از گروه خود رهبران زوکربرگ گفت. این را شامل نمی شود کارکنان که اخیر فارغ التحصیلان زوکربرگ گفت.

کارکنان که در ادامه به کار از راه دور و انتقال به مناطق مختلف خود را غرامت برای تنظیم خود را در مکان جدید زوکربرگ گفت: با استناد به این که لازم است برای مالیات و حسابداری. کارکنان را به اطلاع Facebook خود را به مکان های جدید توسط Jan. 1, 2021, او گفت:.

“ما تنظیم حقوق و دستمزد خود را به محل که در آن نقطه است،” “وجود دارد می تواند شدید انشعابات برای افرادی که صادقانه در مورد این.”

Facebook آخرین شرکت به اعلام تصمیم به ادامه حمایت از کار از راه دور. این زیر تصمیم گیری مشابهی توسط شرکت های مانند توییتر مربع و Shopify.

زوکربرگ اعلام می آید به عنوان Facebook اعلام ویژگی های جدید برای محل کار, شرکت, شرکت ارتباطات نرم افزار. دلیل افزایش این بیماری همه گیر کوروناویروس محل رشد پایه آن از 3 میلیون پرداخت می شود کاربران در ماه اکتبر به 5 میلیون شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی