زوم معکوس دوره را به صورت end-to-end encryption گزینه برای تمام کاربران

اریک یوان مدیر عامل شرکت زوم تصویری ارتباطات

منبع: CNBC

تصویری-تماس با شرکت نرم افزار زوم گفت آن است که چگونه به ارائه رمزنگاری قوی تر برای همه کاربران و نه فقط برای برخی کاربران پرداخت.

این حرکت نشان می دهد این شرکت در ادامه به آدرس انتقاد که به شدت در قدم اهسته با این شرکت محبوبیت ناگهانی به عنوان coronavirus همه گیر میلیون ها نفر مجبور به ماندن در خانه. این تغییر می تواند به نگه داشتن برخی از کاربران از تعویض به ویدئو کنفرانس خدمات از رقبای مانند سیسکو, Facebook, گوگل و مایکروسافت.

پایان به پایان رمزگذاری فن آوری است که مانع از هر کسی به جز فرستنده و گیرنده از یک تماس از اینکه قادر به دسترسی به هر یک از اطلاعات تماس. این فن آوری به طور کلی منکر — آن را نه تنها محافظت در برابر هکرها, اما همچنین باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای سازمان های دولتی یا اجرای قانون برای دیدن مطالب, حتی اگر آنها یک حق قانونی برای انجام این کار است.

در اوایل این ماه مدیر عامل اریک یوان به گفته تحلیلگران در یک کنفرانس تلفنی است که این شرکت را ارائه پایان به پایان رمزگذاری تنها برای مشتریانی که پرداخت می شود برای کسب و کار شرکت و سازمانی برنامه.

در حال حاضر زوم ساخته شده است که U-نوبه خود.

“ما را شناسایی کرده اند یک مسیر رو به جلو است که توازن حق مشروع همه کاربران برای حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران بر روی پلت فرم ما. این ما را قادر به ارائه E2EE [end-to-end encryption] به عنوان پیشرفته اضافه کردن ویژگی برای تمام کاربران ما در سراسر جهان – رایگان و پرداخت می شود – در حالی که حفظ توانایی برای جلوگیری و مبارزه با سوء استفاده در پلت فرم ما,” یوان نوشت: در یک پست وبلاگ.

این ویژگی در دسترس تبدیل خواهد شد در نسخه بتا در ماه آینده. میزبان قادر خواهد بود برای فعال کردن یا غیر فعال کردن آن را برای هر جلسه و حساب مدیران قادر خواهد بود برای فعال کردن یا غیر فعال کردن این ویژگی برای گروه ها و حساب های منحصر به فرد.

پایان به پایان رمزگذاری نمی تواند در به طور پیش فرض. به جای به طور پیش فرض خواهد بود و آنچه در دسترس در حال حاضر: 256 بیت استاندارد رمزگذاری پیشرفته یا AES رمزگذاری که می توانید به حفاظت از اطلاعات از دسترسی های ناخواسته در حالی که آن را در حال حرکت بر روی اینترنت است.

این سرویس را درخواست کاربران که می خواهند به نوبه خود در بالاتر-رمزگذاری برای اطلاعات بیشتر مانند یک شماره تلفن که زوم می توانید بررسی کنید.

“بسیاری از شرکت های پیشرو در انجام مراحل مشابه در ایجاد حساب برای کاهش جرم ایجاد سوء حساب” یوان گفت. “ما با اعتماد به نفس است که با اجرای مبتنی بر ریسک و اعتبار و در ترکیب با فعلی ما ترکیبی از ابزارها — از جمله ما گزارش عملکرد کاربر — ما می توانیم همچنان به جلوگیری و مبارزه با سوء استفاده است.”

زوم درآمد رشد 169% در سه ماهه اخیر به عنوان استفاده از آن نصب شده و این شرکت قیمت سهام افزایش یافته است و حدود 250% تا کنون این سال است.

تماشا کنید: اینجا چرا سرمایه گذار فرشته Jason Calacanis فکر می کند زوم ادامه خواهد داد موفق

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme