زوم است که دیگر بهترین-انجام کار از خانه سهام

سپس-Fastly موسس و مدیر عامل شرکت آرتور برگمن, حق, حلقه تشریفاتی بل در کف بازار بورس نیویورک به عنوان شرکت خود را IPO شروع معاملات سهشنبه, مارس 17 2019.

ریچارد درو | AP

زوم ممکن است این تکنولوژی داستان از این بیماری همه گیر. اما این دیگر بهترین-انجام tech سهام از کار-از-صفحه اصلی عصر.

این تمایز در حال حاضر متعلق به Fastly که رفت و یک ماه پس از زوم در سال گذشته است. Fastly سهام صعود 15 درصد در روز دوشنبه به $73.27 پس هفته گذشته 36 درصد افزایش. آنها در حال حاضر تا 222 درصد از بازار را در اوج Feb. 19, outperforming زوم است که تا 159 درصد بیش که کشش.

Fastly فن آوری کمک می کند تا مصرف کنندگان بیشتری را به سرعت مشاهده و بازیابی محتوای دیجیتال. مشتریان خود شامل e-commerce نرم افزار ارائه دهنده Shopify موسیقی-جریان سرویس Spotify در و نرم افزار پیام شل که همه دیدن خوشه استفاده با بسیاری از مردم در حال کار از راه دور. برخی از تحلیلگران در حال شروع به دیدن Fastly به عنوان یکی از برترین تکنولوژی برندگان از تسریع روند کار از خانه و ماندن در خانه.

Fastly در مقابل زوم

CNBC

“مشتریان خود هستند بسیاری از نسل بعدی bleeding-edge شرکت های فن آوری” گفت: Rishi Jaluria یک تحلیلگر در دا دیویدسون که توصیه به خرید سهام است. “آن را ترکیبی از یک شرکت واقعا قوی اصول و همه چیز واقعا اجرای خوب و در همان زمان, من فکر می کنم شتاب در حال ساخت است.”

Jaluria کمترین قیمت سهم هدف از شش تحلیلگران دنبال FactSet که منتشر شده پیش بینی اما حتی او نبوده است قادر به نگه دارید تا با آخرین رالی. Jaluria مطرح شده هدف خود را به $55 $33 در ژوئن 3, زمانی که سهام در $47.84. پنج نفر دیگر تحلیلگران تمام خرید رتبه بندی و هدف قیمت بین $30 $46.

ماه گذشته Fastly اعلام کرد دنبال ارائه سهام در $41.50 یک سهم 43 درصد کمتر از دوشنبه است.

Fastly گفت: در سه ماهه اول گزارش درآمد که درآمد صعود 38 درصد و شرکت افزایش آن راهنمایی برای سال به آنجا که $290 میلیون دلار به 265 میلیون. اواسط نقطه از محدوده آن را رشد سالانه 42 درصد از 39 درصد در سال گذشته است.

در شبکه های تحویل محتوا (CDN) بازار Fastly است که تنها در حدود یک پانزدهم اندازه Akamai از نظر درآمد اما تقریبا نیمی به عنوان بزرگ وقتی که می آید به ارزش بازار است. Fastly بازار کلاه در حال حاضر نشسته در $7.6 میلیارد دلار در حالی که Akamai ارزش $16.5 میلیارد دلار است. Cloudflare دیگر رقیب در فضای بیش از دو برابر مقدار در چهار ماه گذشته به یک $11.2 میلیارد دلار بازار کلاه.

در حالی که او نمی توانست شناخته شده آن در زمان Fastly مدیر عامل جاشوا بیکسبی در زمان بیش از یک مخاطره آمیز ترین لحظه Feb. 20. بازار سهام به اوج خود رسید روز گذشته و اقدام به شیرجه رفتن 34 درصد بیش از چهار هفته بعدی به عنوان نگرانی در مورد کوروناویروس مجبور گسترده ردیف هایی از اقتصاد را تعطیل. در نامه خود به کارکنان اعلام بیکسبی ارتقاء موسس و مدیر عامل شرکت آرتور برگمن گفت: “هیئت مدیره و من باور دارم که جاشوا حق فرد برای رهبری Fastly به آینده است.”

بیکسبی نوشت: اولین پست وبلاگ به عنوان مدیر عامل ده روز بعد اصرار احتیاط شدید به 685 کارکنان:

ما در حال تعلیق همه غیر ضروری سفر در سراسر جهان برای Fastly کارکنان لغو و یا به تعویق انداختن Fastly-حوادث حمایت و دلسرد حضور و غیاب کارکنان در صنعت حوادث و در جلسات حضوری. هر چند بخش زیادی از Fastly پرسنل در حال حاضر کار از راه دور ما نیز تصمیم به بستن تمام Fastly دفاتر و به طور موقت تصویب به طور کامل نیروی کار از راه دور. این تغییرات بلافاصله.

بیکسبی نوشته شده است دو بیشتر پست های وبلاگ و نه باید با شرکت فن آوری است. برای اولین بار در تاریخ 27 آوریل بود به تحسین سازمان ارائه اطلاعات مهم در مورد Covid-19. دوم در ژوئن 1 بود با عنوان “Black Lives Matter: ما موضع” و آمد مردم در سراسر کشور معترض بودند یک پلیس را به قتل جورج فلوید.

همراه با سه نفر دیگر از برترین مدیران بیکسبی نوشت که Fastly شد کمک $50,000 در هر دو سازمان مبارزه برای عدالت نژادی و که این شرکت به قرار دادن در مکان های داخلی و تلاش برای بهتر شناختن فرهنگ سیاه و سفید.

“ما را انتخاب کنید برای انجام بهتر” پس از گفت. “ما را انتخاب کنید به ضد نژادپرستانه. ما را انتخاب کنید به استفاده از ما امتیاز و پلت فرم به صحبت کردن. ما را انتخاب کنید برای ایستادن در همبستگی با جامعه سیاه و سفید.”

Fastly نمایندگان نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر برای این داستان.

تماشا کنید: Fastly مدیر عامل شرکت می گوید: این مستند اتحادش را تغییر پارچه از اینترنت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme