زوم استخدام های امنیتی و اجرایی از Salesforce به عنوان رئیس اطلاعات امنیت افسر

Jason Lee

منبع: زوم

به عنوان زوم رویکردهای پایان آن خودخواسته دوره 90 روزه برای قرار دادن در محل جامع امنیت و حریم خصوصی این شرکت اعلام کرد که آن را با استخدام یک رئیس امنیت از Salesforce.

Jason Lee که با صرف تقریبا سه سال به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات امنیتی در Salesforce است پیوستن به زوم به عنوان رئیس اطلاعات امنیت افسر شروع 29 ژوئن این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات. لی که قبلا صرف 15 سال در مایکروسافت.

استخدام یک رئیس جمهور مدیر عامل اریک یوان آخرین حرکت برای تقویت زوم امنیتی ارائه شده پس از این شرکت شاهد یک انفجار در کاربر رشد از افزایش در دفتر مبتنی بر کارکنان کار از صفحه اصلی و غیر منتظره افزایش در توجه است. در آوریل 1, زوم اعلام کرد 90 روز برنامه ریزی برای رفع نقص های امنیتی که شامل “zoombombings” از مهمان ناخواسته در ویدئو کنفرانس ها و به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی کاربران با Facebook.

در اوایل ماه آوریل یوان استخدام سابق Facebook security رئیس Alex Stamos به عنوان یک مشاور برای کمک به شرکت گوشت گاو تا تلاش های خود را, و یک ماه بعد زوم به دست آورد و شروع به Keybase برای اضافه کردن پایان به پایان رمزگذاری برای تماس های ویدئویی.

“زوم در سفر باور نکردنی از رشد و من هیجان زده به تجربه من از در حال اجرا در کلاس جهانی سازمان های امنیتی به شرکت” لی در بیانیه ای گفت:. “تضمین این که اعتماد مشتریان محصولات ما از اهمیت و من نگاه به جلو به کار کردن با این تیم برای ادامه القا امنیتی به DNA از زوم.”

لی به گزارش به افسر ارشد عامل Aparna باوا.

تماشا کنید: زوم CFO کلی Steckelberg چگونه شرکت خود را متمایز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر