معاون سازمان و رسانه ها راه حل های گوگل تارا Walpert لوی صحبت می کند و در را از گوشی به تلویزیون مجموعه ساختمان برای امروز تصویری را مشاهده و تجربه پنل بار در مرکز صحنه در طول سال 2016 تبلیغات هفته نیویورک در سپتامبر 28, 2016 در شهر نیویورک است.

جان Lamparski | گتی ایماژ

در روزهای آغازین همه گیری یک روند جدیدی از تبلیغات تلویزیون با, الهام بخش, موسیقی ذکر است که مارک هستند “در اینجا برای شما” و توصیف آنچه آنها انجام می دهند در طول “بی سابقه بار.”

اما یوتیوب تبلیغ بیشتر اجتناب روند.

“80 درصد از تبلیغات است که ما شاهد در مارس نمی شد Covid مرتبط; آنها مستقیم-up ads” گفت: تارا Walpert لوی معاون آژانس و رسانه ها راه حل در گوگل و یوتیوب.

بیشتر چه Covid با مضمون تبلیغات انجام نداده و بهتر از به طور منظم تبلیغات در سایت.

او گفت: شرکت نگاه عواملی مانند آنچه که مردم را تماشا می کردند و چگونه آنها درگیر و همچنین به عنوان نام تجاری معیارهای مانند نظر و یا نام تجاری در اولویت است. جای تعجب یوتیوب پیدا کردم که Covid خاص انجام تبلیغات بهتر و یا بدتر از تبلیغات منظم.

“ما شگفت زده شدند نه برای دیدن بیشتر از ارتباط با Covid خاص پیام” Walpert لوی گفت: صحبت در سمینار مجازی میزبانی شده توسط یوتیوب و MediaLink.

صنعت تبلیغات است که در حال حاضر در برخورد با تبلیغ کنندگان قطع و یا تاخیر در بازاریابی صرف و آن را فرح برای بدتر به عنوان تبلیغات است که اغلب یکی از اولین مواردی است که کسب و کار کاهش در طول یک رکود مالی.

اما گوگل و یوتیوب آن واحد تا کنون نسبتا انعطاف پذیر است. گوگل-پدر و مادر الفبای گفت: طی سه ماهه اول درآمد که تماس مستقیم-پاسخ تبلیغاتی دیدم قابل توجهی در سال در سال رشد حتی به عنوان تبلیغات تجاری آهسته در اواسط ماه مارس به عنوان همه گیر مجبور مستندات در سراسر جهان است. آگهی یوتیوب درآمد رشد 33 درصد در سه ماهه سال بیش از سال.

هیچ ‘موسیقی زیبا و خیابان های خالی’

اگر چه تبلیغ نیست ساخت بسیاری از Covid خاص تبلیغات برای یوتیوب, آنها هنوز هم متناسب با پیام های خود را به صورت لحظه ای — رستوران چرخد و به تبلیغات در مورد تحویل در حالی که خرده فروشان برجسته منظقه وانت, به عنوان مثال.

آنها فقط نوع تبلیغات در مورد این بیماری همه گیر است که به سرعت تبدیل شد موضوع طنز.

یوتیوب دیدم “همه نوع از چیزهایی که مناسب هستند برای لحظه ای اما نمی موسیقی زیبا و خیابان های خالی و برخی از مسائل ما شاهد اصل در اطراف haloing از قهرمانان” Walpert لوی گفت.

“کسانی که تبلیغات بد نیست; آنها همه چیز خوب است و من فکر می کنم آنها واقعا در ارتباط با مردم در یک لحظه خوب ما بودند تعجب نیست برای دیدن تاثیر بیشتر. من فکر می کنم این ممکن است به خاطر همه با عجله به آن… آن را سخت تر برای تشخیص اگر شما بیشتر با تمرکز بر نام تجاری خود را و چگونه است که اصیل متصل می شود.”

این بیماری همه گیر را مجبور تبلیغ به مقیاس پایین تولید به نگه داشتن مردم امن که تحت تاثیر نگاه و احساس از بسیاری از تبلیغات است. فورد به عنوان مثال مخلوط های آرشیوی فیلم جدید فیلم شات با یک مقدار کوچک به پایین خدمه جدید خود با مبارزات انتخاباتی آگهی. جی پی مورگان چیس گفت: آن روند قطع شد از ماه تا روز اخیر کمپین که ویژگی های این شرکت مشاوران صحبت کردن با مشتریان عملا از صفحه اصلی.

Walpert لوی گفت: این ساده تر ads می تواند یک امتیاز مثبت برای علامت های تجاری که به طور معمول برای تصمیم گرفتند با کیفیت بالا, زیبا, تجاری شاخه.

“ما در حال دیدن توسط ضرورت بیشتری تکه تکه تولید,” او گفت:. “شما می دانید که چیزی در مارک های تاریخی نگران زیادی در مورد نظر چگونه است که تاثیر می گذارد و یا ادراک نتایج…کسانی که باید انجام شود به شدت و یا بهتر از بسیاری از تبلیغات دیگر.”

او به ذکر یک آگهی از رایان رینولدز برای تلفن های بی سیم ارائه دهنده نعناع تلفن همراه که “نمی تواند بیشتر تکه تکه.”

“این یکی از بالاترین انجام تبلیغات در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی