صدای مکمل های ادبی: Yo هرمنوتیک! Hiphopping نسبت به Poststructuralism
ژوئن 1985

اگر شما نمی توانید خیره آنها را با درخشندگی خود را پس از آن گیج یا گمراه کردن آنها را با مزخرف.

— آفریقایی-آمریکایی حکمت عامیانه

در یک جنگ علیه نمادهای شده اند که به اشتباه با عنوان تنها نامه می تواند به مبارزه با.

— رام-ال-Zee

کلمه کلمه. کلمه: Thelonious X. Thrashfunk sez آخ گرگ, مردم سیاه و سفید نیاز خود ما Roland Barthes ، سیاه ساختارشکنی در امریکا ؟ من راه جلوتر از برادر یا بنابراین من فکر می کنم زمانی که من به او بگویید در مورد رویای من magazine: من معنی — مجله آفریقایی-آمریکایی نشانه شناسی. ما صحبت کردن در یک سیاه Barthesian تنوع در جت, خود, استاد, سیاه, poststructuralist فعالیت به دلیل همزمانی mythification و درزمانی ساختارشکنی (“خواننده روح James Brown کشیده به دادگاه در بالتیمور در یک لیموزین و با پوشیدن یک کت خز اما متقاعد شده یک قاضی فدرال او بیش از حد ضعیف به پرداخت وام $170,000. قهوه ای شهادت دادند که اگر چه او انجام می دهد به طور منظم به او پول ندارد … آمریکا دادرس فردریک N. Smalkin به توافق رسیدند. ‘به نظر می رسد آقای براون مالی و مشاوران حقوقی او را احاطه کرده اند با یک شبکه ای از شرکت ها و تراست است که در خدمت به عنوان یک خندق برای دفاع از او را از تاخت و تاز از طلبکاران’ Smalkin گفت”), نه به ذکر است سهم خود را به سیاه و سنت دائره المعارف روایت (cf. الیسون نی زدن, Clinton, و Ramm-ال-Zee).

صرفا تصور poststructuralist نسخه از این deuteronomic قبیله ای رفته است به اندازه کافی به من احساس می کنم مثل یک مرد رنسانس هارلم — حداقل تا زمانی که Thelonious می پرسد اگر من به لگن هنری لوئیس جونیور دروازه خون بالا در دانشگاه ییل (کرنل در زمانی که شما خواندن این) که مهمان-ویرایش دو موضوع از سیاه ادبیات آمریکا فروم در مورد این موضوع نشانه شناسی و signifyin’ میمون. معلوم من مبهم به یاد بیاورید شنیدن در مورد ظاهر برادر ساخته شده در دانشگاه هاوارد جهان سوم نویسندگان کنفرانس چند سال به عقب. شایعه است دروازه را تکان داد تا مفصل صحبت در مورد رابطه structuralism به بوکر تی واشنگتن از برده داری: عامیانه می خواستم به دانستن آنچه که همه این فرمالیسم تا به حال به این مبارزه است. در حال حاضر مگر اینکه من اشتباه بود که همان سال باربارا اسمیت تقریبا رو اجرا بری شهر در راه آهن پشت سر ارائه یک رادیکال لزبین-فمینیست خواندن از تونی موریسون سولا (یک خواهر اعلام اسمیت تا به حال خراب یک کتاب زیبا با آوردن او انحرافات جنسی به آن) و همان کنفرانسی که ادیسون گیل رفت در اسماعیل نی برای اینکه یک واقعگرای اجتماعی (Bo Schmo با غرب Garoo بچه زندگی می کنند و در زندگی رنگ مانند یک مادر-fer-ya).

دلیل من به همه این است که گیتس در حال حاضر منتشر شده سیاه و ادبیات و نظریه ادبی, 14 زمین شکستن مقالات توسط یک همه فن حریف بسیاری از آثار ادبی دانشگاهیان — سیاه و سفید افریقایی, افریقایی-امریکایی فمینیست ساختارگرا, poststructuralist. نویسندگان یادداشت ها تایید می کنند که این furthermuckers در اینجا به برخی از نام تجاری جدید funk. جی ادواردز است که نویسنده از یک آینده دو-حجم معماری بومی از لوئیزیانا. باربارا جانسون, استاد, عاشقانه زبان و ادبیات در دانشگاه هاروارد نوشته است Défigurations du Langage poétique, ترجمه Derrida را انتشارو در حال کار بر روی یک کتاب در مورد زورا نیل Liquid. آنتونی آپیا قبلا از دانشگاه غنا و کلر دانشگاه کمبریج در حال حاضر در دانشگاه ییل است ویرایش و تجزیه و تحلیل 7000 Twi ضرب المثل ها و انجام یک کتاب بر جنبه هایی از فلسفه ذهن بیشتر مربوط به تفسیر زبان.

در مقاله مقدماتی “انتقاد در جنگل” دروازه فصاحت می پرسد: “چه کسی انکار می کند ما پیچیدگی ؟” و دفاع دقیق و رسمی (به عنوان مخالف به جدلی) خوانش از متون. که است که می گویند برنامه های خود را فاقد سیاسی چمدان: “این مقالات جمع آوری شده در سیاه و ادبیات و نظریه ادبی به اشتراک گذاری یک نگرانی با طبیعت شکل با پيشينه “سیاه” استفاده از ما به زبان های انگلیسی و فرانسوی زبان و ادبیات … چگونه ‘سیاه’ است که پیکربندی? با توجه به آشکار سیاسی قصد از خیلی از ما سنت ادبی است که آن را تا حدودی دقیق به رابطه با پیچیدگیهای شکل ؟ آفریقایی-آمریکایی سنت شده است فیگوراتیو از آن آغاز شود. چگونه می تواند از آن جان سالم به در غیر این صورت ؟ من نیاز نیست در اینجا اثری استادانه درست شده حالت های مذهبی ضمنی در اسطوره و سنت های مذهبی در مراسم لفظی سازه های چنین به عنوان “مفهوم” و ” ده.’ سیاه مردم همواره در کارشناسی ارشد مجازی: گفت: یک چیز به معنی چیزی کاملا دیگر است اساسی برای بقا در سرکوبگر فرهنگ غربی … ‘خواندن’ در این مفهوم بود که بازی نمی; آن را یک جنبه ضروری از ‘سواد آموزی’ آموزش یک کودک. این نوع استعاری سواد یادگیری به کشف پیچیده کد فقط در مورد سیاهترین جنبه از سنت است.”

و سفید مردمی فکر مردم سیاه و سفید تنها به حال لبه آنها در توحش; uh-huh برادران و خواهران کردم ساختارشکنی مسابقه را از طریق رگ خود را بیش از حد. ماده در واقع یکی از به hippest مقالات در مجموعه جیمز Snead را “تکرار به عنوان یک شکل از فرهنگ” به پدربزرگ دیالکتیک (که هگل میشم) یک اجرا برای مدرنیسم تخریب G. W. را نژادپرستانه باور است که تاریخ اروپا مترقی است و آفریقایی تاریخچه “بدوی” توسط نشان می دهد که غربی مدرنیسم بدهی به این قاره در حال مفهومی و همچنین رسمی. رول بیش از پیکاسو بگویید ویلیام روبین اخبار. کل بسیاری از signifyin’ که به منظور پایین می رود در این کتاب; polysyllabic غربی نظریه رو به throwdown به ضرب و شتم از polyphonous سیاه و سفید زیبایی گفتمان. می گوید گیتس: “چالش از نقد ادبی است که به استخراج اصول نقد ادبی از سنت خود را به عنوان تعریف شده در اصطلاح نظریه انتقادی بلکه در اصطلاح که به منزله ‘زبان از سیاهی,’ این signifyin(g) تفاوت است که باعث می شود سیاه و سفید, سنت بسیار خود ما. به قرض گرفتن بدون فکر و یا به vulgarize یک نظریه انتقادی از یکی دیگر از سنت است برای برآوردن د Gaultier تعریف ‘bovaryism’; اما آن را نیز به رضایت در اصطلاح اسماعیل نی تعریف از ” صحبت کردن در آندروید.’ “دروازه را مفهوم یک سنت ساخته شده است تنها در زبان مجازی به نظر می رسد کمی متن محدود و bookwormish به من اما این tropism احتمالا می تواند به عنوان خوانده شده یک شگرد بلاغی در تعقیب دانشگاهی برابری برای مطالعه آفریقایی-آمریکایی ادبیات. در حالی که همه ما می دانیم که واقعا خرس بار اثبات “تمدن” بقا اغلب پیشنهادات ما عمل می کنند در غیر این صورت.

شاید قابل تحسین ترین (و خرابکارانه) چیزی که در مورد مقالات در BLALT است که آنها توضیح سوال استدلال می کنند پایین تجدید نظر نشان در نظریه آنها یار با بهره یکپارچه سازی فرهنگ سیاه و سفید به پست مدرن جهان است. می تواند سیاه و سفید کشت شده وجود دارد و با توجه به گروه هنر شیکاگو و به خصوص مایلز دیویس (خود schizzy اظهارات عمومی در موسیقی جاز به نظر می رسد به بهگزارش کانن-پرورش و کانن-razing که دروغ در قلب تمام پست مدرن ساختارشکنی پروژه) اما چه کسی انکار می کند این اساتید شات خود را در کمک به دولت از مسابقه ؟ فرهنگ سیاه و سفید نمی کند کمبود مدرن و پسامدرن هنرمندان فقط انتقادی خود را بخواند. و در حال حاضر که مثل اسپیلبرگ Poltergeistآنها در اینجا ممکن است به عنوان به خوبی به این واقعیت است که وجود دارد هیچ اجتناب از پیچیده کمی مکنده.

هر چند اگر مانند هر دیگر علوم انسانی-آسیب دیده دوستدار کتاب من می دانم که شما را به نشانه شناسی سازمانی بیش از نهان دشمنی شما ممکن است به این کتاب صرفا در حساب وضوح این مخاطبان شکستن گه در پایین. برای مثال آنتونی آپیا را “تنگی در سازه: چشم انداز برای یک ساختارگرا شعر از داستان” که مدیریت در برابر شانس مزاح تفسیر از Saussure و Lévi-Strauss. باور کنید یا نه آپیا در واقع باعث می شود سرگرم کننده خواندن از deadpan تعاریف Saussure را لنگو و آزادی مشروطنه به ذکر است چامسکی در مورد ایده های زبانی عملکرد و شایستگی: “… چگونه است که ما قادر به پیدا کردن در inchoate جرم عادی گفتارها که Saussare به نام آزادی مشروطکه چکیده سیستم از قوانین او به نام لنگو? به این دلیل است که Chomskyan مفاهیم عملکرد و صلاحیت ارائه پاسخ به این سوال که آنها اغلب ذکر شده در همان نفس به عنوان لنگو/آزادی مشروط تمایز است. چامسکی ادعا این است که سخنرانان باید یک ضمنی درک قواعد انتزاعی سیستم لنگوکه به منزله درک شایستگی و راهنماهای خود واقعی عملکرد در آزادی مشروط. تفاوت بین آنچه لنگو تجویز و خام چیزهای عادی بیان می شود توضیح داد: در شرایط شکست روندهای روانی که در واقع اعمال قوانین. شبیه ما می توانیم ادعا می کنند که رانندگی اداره می شود (در بریتانیا) توسط حکومت رانندگی در سمت چپ در دو راه ترافیک,’ حالی که اجازه می دهد که برخی از مردم رانندگی در سمت راست زمانی که آنها در تمرکز.”

آپیا است لعنت نزدیکی sidesplitting مصرف Lévi-Strauss و Saussure به وظیفه برای این ادعا که یک لنگو برای رمزگشایی اسطوره ساختار ادبی و ساختار وجود دارد و در ناخودآگاه جمعی: “من فکر می کنم که Lévi-Strauss نظر است که رمز گشایی می کند رخ می دهد, اما آن است که ناخودآگاه: این یک بازی جالب فکر می کردم که اگر ممکن است من برای خودم صحبت می کنند و اسطوره Asante, وجود ندارد به نظر می رسد شواهد زیادی … برای یک نژاد بنابراین با توجه به نقشه کشی در زبانشناسی که وضعیت ممتاز به نظر می رسد برای استخراج تنها از علم از فرهنگ ما و بار ادبی نظریه پردازان به نظر می رسد peculiarly مقاوم در برابر حتی سادهترین شکل گرایی. ما می توانیم اذعان کرد که همه تئوری است underdetermined شواهد که شکوفایی رست نظریه می تواند در هرکجای ترین ناچیز مدرکی زمین و هنوز هم نیاز خودمان است که ما ریشه ما نظریه پردازی در خشک زمین از تجربه است.”

Signifyin’ در دال تم در حال اجرا از این مجموعه اما کسانی که ته دریافت مدلول در نیست فقط هگل و فرمالیستی قورباغه ها. باربارا جانسون “استعاره و مجاز و صدای در چشم خود را به تماشای خدا” باعث می شود سزارین سیاه نر از فعالان و سفید فمینیست (هر دو مقصر, جانسون معتقد است برای انکار سیاه زنان صدای درونی) در قابل توجه مقاله که پهن اهمیت Jakobson معروف مطالعه در آفازی با قدردانی Liquid را سنتز دولتی و خصوصی با صدای در ارائه جینی Starks. ظاهرا آپیا مقاله است debunking از مهمترین آفریقایی ساختارگرا یکشنبه O. Anonzie; هوستون بیکر “به حرکت بدون حرکت: خلاقیت و تجارت در رالف الیسون Trueblood قسمت” مدیریت می شود به همان اندازه Oedipal البته بیشتر genuflectively. بیکر تولید دیالکتیکی موازی بین شیاد Trueblood را استثمار آمریکایی اسطوره نژادی برای منافع شخصی و الیسون خود careerist استفاده از همان: “… به ‘بحرانی اظهارات’ در الیسون کانن که حاکی از خود بی آفریقایی-آمریکایی و فرهنگ عامه به سختی به نظر می رسد مطابق با معانی ضمنی در خود Trueblood قسمت. چنین گفته ممکن است در نظر گرفته به اعتقاد من به اظهارات الیسون ‘بازرگان’ نه به عنوان نافذ عاطفی سخنان رالف الیسون خلاق و نابغه است. Trueblood این دوگانگی است که در نهایت نیز که از خالق خود. برای الیسون می داند که کار خود را به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی هنرمند مشتق شده از آن ” اقتصاد برده داری ارائه شده است که شرایط برای آفریقایی-آمریکایی و فرهنگ عامه … جویس و الیوت تدریس الیسون که اگر او به اندازه کافی مهارت استراتژیست و سخنگوی او می تواند بازار خود را در فرهنگ عامه است. آنچه در کروشه البته اقتصاد که دیکته شده که اگر الیسون آرزو به یک آفریقایی-آمریکایی هنرمند او تنها می تواند به نوبه خود به آفریقایی-آمریکایی و فرهنگ عامه به عنوان یک سنتی شناسایی و تصدیق منبع برای هنر خود. مانند خود sharecropper, الیسون است معتاد را به “ارزش ادبی” خارج از اجتماعی و اقتصادی ضرورت است.”

در این ارزیابی از الیسون بیکر می تواند البته remarking در عجیب و غریب tautologies از slanguage و زبان رسمی سیاه دانشگاهیان مانند او و دروازه را برای اعزام به نگه دارید تا خوب جلو. منظور من این است نرم و صاف کردن بازی bloods در حال اجرا در اینجا; ساخت با تمام حق poststructuralist مراجع و اطناب به ترجمه سیاه عامیانه را زبانی thang به برخی از doodah dem buckra می تواند مربوط به در حالی که در همان زمان درست بودن فرهنگ سیاه و سفید نسخه شناسی یعنی signifyin’. دروازه را بسته مقاله “سیاهی از سیاهی: نقد نشانه و دلالتی میمون” یک شاهکار از این دورویی. از طریق قدردانی از اسماعیل نی خرافات دروازه موفق به وحشیانه دلالت بر همه سیاه و غربی گفتمان. (ضمنا هنری ما برای کشف کردن برخی از دیگر تمایز علاوه بر این سیاه و غربی چیزهای بودن که چگونه سیاهی غربی دسته را در خود دارد و همه که سیاه نیست صرفا آفریقایی یا غیر غربی حتی معنایی راحتی وجود. رابرت Farris تامپسون مفهوم سیاه اطلس سنت است یک راه حل, اما شما می دانید که شما شروع به در آوردن بدن آب را به آن قوم به signifyin’ سیاهان نمی تواند شنا. آنتونی Braxton تکرارشونده در ترانس-آفریقایی سنت است و احتمال دیگر اما که می تواند به اشتباه با antiapartheid سازمان است. Hmm mebbe معنایی راحتی را برای ایستادن.)

گیتس می خواند نی به طنز در همه متون مقدس به عنوان یک تقلید مسخره امیز از دریافت ایده ها در مورد “سیاهی” در بزرگ سیاه و سفید رمان از گذشته است. او آثار زانی با محارم بينامتنيت از سنت ادبی با استناد به Liquid را تجدید نظر از Toomer و دوبوا; الیسون از رایت Toomer و دوبوا; نی را از Liquid رایت و الیسون. سپس او مدعی همه آنها را نمونه هایی از سیاه ادبی معنابخش. چه دروازه می یابد در نی را تقلیدی از قطعی “سیاه و سفید” متون (تا حدودی شبیه به نوشتن رمان بزرگ آمریکایی) است highhanded است که نسخه ای از عجیب و غریب قالب مذهبی شناخته شده به سیاه و سفید مردمی به عنوان signifyin’ — است که به ما معنا نیست صرفا رمز گشایی نماد یک چیز اما خواستار آن از نام آن و بد صحبت کردن در مورد آن mama. (یکی از دروازه همکاران کیمبرلی Benston است ابداع یک عبارت به صورت جمله ادبی نسخه از بازی می ده به عنوان نی: استعارههای-a-dope.) در تحلیل نهایی آنچه که گیتس مقاله به نظر می رسد به تحریک یک تشکر و قدردانی از مردمی’ ظرفیت به ساختارشکنی و refashion فرهنگ غربی در تصویر خود ما. به عنوان اثبات دروازه تساوی در الیسون نی و ریچارد پریور می کند و برخی از خوب signifyin’ از خود, گرفتن نمونه هایی از سنت به بیان ایده های بزرگ — بنابراین اگر چه او خیانت نیاز به نشان دادن کمی اد-ja-میکا-اجتناب به پوشش خود را در روند. به شوخ طبعی: “نوع دیگری از رسمی طنز نشان می دهد یک ساختار داده شده دقیقا با عدم همزمان با آن — است که نشان می دهد آن را با dissemblance. تکرار یک فرم و سپس معکوس آن را از طریق یک فرایند تنوع مرکزی به موسیقی جاز — ستارهای مثال John Coltrane تفسیر از چیزهای مورد علاقه من,’ مقایسه با جولی اندروز نسخه بی روح. شباهت در نتیجه می تواند برانگیخته هوشمندانه توسط dissemblance. آریستوفان’ قورباغه هاکه تقلید از سبک های از هر دو Aeschylus و Euripides … Lewis Carroll, دو طنز در ‘Hiawatha را عکاسی,’ است که بر تساوی Longfellow ریتم به طنز کنوانسیون خانواده عکس, همه آمده به آسانی به ذهن است.” (Yessuh من فقط جرقه بزند انگشت من و dere دی است.)

من تنها کسی است که چند استخوان را انتخاب کنید با دروازه — که من متوجه شدم زمانی که من خواندن هوستون بیکر , بلوز ایدئولوژی و آفریقایی-آمریکایی ادبیات. شما نمی خواهد می دانم که آنها تا به حال هیچ تفاوت و در همه حال از خواندن سیاه, ادبیات و نظریه ادبی — که در آن به جز آپیا را تف کرد با Anonzie به منتقدان نمی دلالت بر روی هر یک از دیگر. بیکر اختلافات با دروازه قطعا به عنوان قابل توجهی به عنوان آفریقایی’. به نظر می رسد که در سال 1979 گیتس به نظر می رسد در یک جلد با عنوان آفریقایی-آمریکایی ادبیات: بازسازی از آموزشکه به دنبال دیکته فرمالیستی قوانین زمین برای تدریس از آفریقایی-آمریکایی نوشتن. در مقاله خود دروازه حملات منتقدان از ’60s سیاه زیبایی در حرکت است. (بیکر بود مؤسسان در کنار چنین خوب برادران به عنوان استفن هندرسن لری نیل و لورنزو توماس که غیبت از بحث در BLALT تقریبا به شما می دهد احساس گیتس فکر می کند سیاه و نقد ادبی آغاز شد و با او و خدمه اش. Shee به عنوان یک همکار به من یادآوری نمی تواند بدون آفریقایی-آمریکایی مطالعات در دانشگاه ییل و یا هر جای دیگری اگر آن را به حال شده است برای این زیبایی انواع و سیاه قیام از ’60s.) گیتس فکر می کند شما نباید بخوانید سیاه متون با توجه به چنین extraliterary نگرانی به عنوان نژاد سیاست و فرهنگ; او استدلال می کند به جای نشانه شناختی خواندن متون با متون دیده می شود به عنوان یک سیستم بسته از نشانه ها و فرهنگ عامیانه مانند بلوز بگو اختصاص داده شده ارزش نسبت به استفاده از سیاه و نویسندگان. در رد بیکر می نویسد: “بنابراین هنگامی که گیتس پیشنهاد متافیزیکی و مدلهای رفتاری که نشان می دهد که ادبیات و یا حتی یک متن وجود دارد به عنوان یک ساختار ‘جهان’ (یک سیستم نشانه’) است که می تواند درک بدون اشاره به “نهادهای اجتماعی” او غلط در ادعای خود ظاهر می شود تنها مبهم آگاه از تحولات اخیر در ادبی مطالعه نمادین انسان شناسی, زبان شناسی, روانشناسی ادراک و دیگر زمینه های مرتبط با تحقیق. او به نظر می رسد, در واقع, به تصویب رسید, بدون صلاحیت یک نظریه ادبی نشانه … که فرض یک وضعیت ممتاز برای خلاق نویسنده است.” بیکر پرونده که در آن زمان دروازه نوشت: این نشان میمون: به سوی یک نظریه آفریقایی-آمریکایی ادبیاتاو متوجه بدهی های خود را به سیاه و سفید Aestheticians برای کاوش اجتماعی و بومی منابع از زبان ادبی, اما این غیر سیاسی ماهیت خود گواهينامه خیانت “بیش از حد حرفه ای یا careerist” نگرانی.

تنها خداوند می داند بیکر باید به یکی از آخرین به بحث در مورد بیش از حد حرفه ای, اضطراب, داده خود را بی امان با استفاده از بند-ظهر به نقل از فوکو, Barthes سفید (هیدن نه Bukka) و مانند آن. نه به ذکر است treacly معابر که جزئیات مانند: “به جای یک سختگیرانه شخصی, فرم بلوز ارائه تعلق داشتند-ژنتیکی recapitulation — غیر خطی آزادانه انجمنی, nonsequential مدیتیشن — از گونه تجربه کنید. چه ظهور است نه یک موضوع پر اما ناشناس (بی نام) voice صدور از سیاه و سفید (w) ، بلوز خواننده را امضا coda همیشه آتوپیک, placeless.” علاوه بر این واقعیت است که این برگ من تعجب چه باید بکنید با بلوز آیات در مورد رفتن به شهر کانزاس و Sweet Home Chicago, بیکر به نظر می رسد underrating سهم رنگارنگ personas (و نام مستعار) از bluesmen — در تعقیب آن به نظر می رسد از یک ontogenetic و جزو لنگو برای رمز گشایی سیاه مردمی’ بلوز آگاهی اما چه هی. بیکر در واقع می شود ارزش وزن خود را در اصطلاحات مخصوص یک صنف با تاکید بر تاثیر اقتصاد روی بلوز و ادبیات. این تاکید در واقع به عنوان رکن اصلی بیکر فرمالیستی بحرانی سوالات و نژاد مرد سیاست است. مطالعه خود را از ریچارد رایت است به خصوص تحریک آمیز. نه تنها آن را نجات رایت از واقعگرای اجتماعی ننگ قرار دادن او توسط ورثه آشکار الیسون و Baldwin آن واقع در خود زبان یک نقد رهایی بخش از بورژوازی غربی ادبی شیوه (شبیه به Barthes را نوشتن درجه صفر پروژه با توجه به بیکر) که آنها را می یابد فقیر هنگامی که مواجه با ابراز سیاه ظلم و ستم و میل.

دروازه را شکست و به انتخاب بیکر رایت مقاله بیش از یک در الیسون غمانگیز است; ظاهرا نویسنده از سایه و قانون تلقی می شود بیشتر شایسته عضویت در دروازه کانن از نویسنده از دوازده میلیون, سیاه, صدای. در این گذشت نزدیک به دروازه اغماض ناتوانی سفید بدنه سیاسی به تصور اختلاف بین مردم است. از سوی دیگر بیکر به نظر می رسد به همان اندازه آستيگمات زمانی که او به نقل از بلوز (و جنوبی روستایی شکل در آن) به عنوان تنها قطعی عرصه برای conjugating سیاه اقتصاد و زیبایی شناسی.

شاید عالی طنز سیاه آمریکا وجود است که چگونه گسترده مردم سیاه و سفید بحث سوال از هویت فرهنگی در میان خود را در حالی که گرفتن مارک به عنوان یک فرهنگی یکپارچه توسط کسانی که انکار ما پیچیدگی و رنگ از یک جامعه اجازه دهید به تنهایی یک ملت: اگر آفریقایی-آمریکایی ها هرگز حل و فصل برای نژادپرستانه کاهش تحمیل شده بر آنها را از اموال بردگان به سینمایی کلیشه ای جامعه شناختی اسطوره — آن را به دلیل سیاه و سفید جمعی آگاهانه نه تنها بهتر می دانستند اما همچنین می دانستم که بیش از اندازه کافی تنوع قومی برای رده بندی کردن این داستان. به عنوان Amiri Baraka می نویسد: در زندگینامه خود ما ممکن است خنده در Amos و اندی بدون از دست دادن بینایی از این واقعیت است که که انحراف در صفحه نمایش بود نه ما. خط بین هویت فردی و قومی شناسایی منفجر سیاه و سفید جامعه به جناح های مخالف نژاد phffosophers. متاسفانه به اندازه کافی در این زمان چه حس جامعه وجود دارد ناشی از این حس جمعی از یک نژادپرست اجتماعی فراگیر کمتر از قومی تصدیق در دسترس از طریق, سیاه, فرهنگی و همدلی.

هر هارولد Cruse به اعتقاد من ممکن است اصلاحی و انقلابی مفاهیم به سیاه و فرهنگی ناسیونالیسم به عنوان یک استراتژی سیاسی. این مشتق از فرهنگ سیاه و سفید ثابت ظرفیت دوباره برعکس سرمایه داری را cannibalization و کالایی انقلابی است. ضرورت رادیکال ما زیبایی شناسی گرایش یافته اند در یک زمینه که در آن بهره برداری تجاری و تکفیر از مسیر اصلی رفت و دست در دست. آفریقایی-آمریکایی موسیقی را فراهم می کند paradigmatic مدل برای این تجزیه و تحلیل: در نظر بگیرید که چهار سال دوره زمانی که جورج کلینتون مجلس-Funkadelic Thang تعلق سود تخمینی از 40 میلیون دلار (تقریبا بین سال 1975 را آخرالزمانی برای پایین سکته مغزی و 1979 را Gloryhallastoopid: پین Tole در بد بو, یک سنتز پیدایش و نظریه انفجار بزرگ) بود که نه تنها خود را خلاقانه حاصلخیز اما یکی که در آن آنها نمی تواند در سفید رادیو. در رادیو آنها عمل به عنوان فعال اپوزیسیون به یک فرم برای ثبت و ضبط صنعت sabotage دوبله “دیسکو” — و یا به عنوان من می خواهم به جناس آن disCOINTELPRO از آن نابود شده خود در حمایت از گروه سیاه و سفید حرکت که P-Funk (jes) خارج از رشد.

بدیهی است که ظهور hiphop می توان گفت به کمک حتی رادیکال تر اعمال ضد شورش تبدیل یک جامعه منفعل پاپ کنندگان به یکی از زاد سبک پاپ تولید. (در نظر گرفتن راه هرزگرد deejays قرار دادن امضای خود را به مخلوط تشکیل شده از, صنعتی, مواد, نزدیک در موسیقی دوشان را مفهوم ماتريالى.) آهنگ تشنج از ابزار تولید مثل در حال حاضر ما منجر به یک انسان ضرب و شتم جعبه که تکرار خودکار از کوبیدن ماشین درام با hamboning دهان تبدیل به یک ابزار disCOINTELPRO ظلم به یک شکل جدید از سیاه بومی بیان. (می توان گفت که زمانی که این فیلم Wildstyle ما منجر به این باور ملکه MC لیزا لی از Zulu ملت ترک صحنه به دلیل اشباع توسط رپر Lovebug Starski باروری, حقوق کامل یک نوع دیگر بودند را به بازی آورد اما این متعلق به یکی دیگر از بحث است.)

گیتس و بیکر حمایت از سیاه مذهبی پژواک اما تجاوز نمی کند که انسان جعبه ضرب و شتم. در درجه اول به دلیل احساس خود را از بحرانی بازی عمل کردن از یک مطلب استاتیک حس مشکی از کون پسران’ — نه به ذکر است نقاشی های دیواری و, hiphop نگرشگر Ramm-ال-Zee که فرمولاسیون در مقطع بین سیاه و غربی ثبت نام سیستم را extrapolations از بیکر و گیتس به نظر می رسد ابتدایی در مقایسه ، پرسید که چرا او املای Ikonoklast با ‘k’ هنگامی که او خود را به نام او عمل زرهی نوشتن گرافیتی “Ikonoklast Panzerism” (پس از مخزن) Zee گفت: “از آنجا که حرف ‘ج’ در شکل گیری آن است ناقص رمز: 60 درجه می گم. یک ‘k’ شکل گیری بر اساس فکی از نوع خاصی از علم مبتنی بر دانش شکل گیری مکانیک … “

در یک the film society ویژگی Zee افزود: “این علامت بی نهایت با فیوژن نماد (x) در وسط آن شده است به اشتباه با عنوان مسیحی (+) و در نتیجه آن را به ترور و یا x به حذف می شود. این علامت بی نهایت است ریاضی, علمی, نظامی, نماد است. آن را بالاترین نماد که ما و شما می دانید وجود ندارد حتی یک کلید بر روی ماشین تحریر برای آن است. ‘Ikonoklast’ به معنی نماد ویرانگر آن را بسیار بالا کلمه نظامی به این دلیل که دو Ks تنها دو نامه است که می تواند ترور بی نهایت ثبت نام حذف X … من قصد دارم برای پایان جنگ. من قصد دارم برای ترور علامت بی نهایت. شما باید گلادیاتورهای آزاد, رقصنده متخاصم بر روی زمین شما را به نقاشی های دیواری نویسندگان متخاصم در هوا و یا در فضا است. شما باید مترجمان دی جی های MCs. دی جی را برای تلفن های موبایل از پیستون در داخل گرافیتی عنصر یا مخزن. صدای خود را کامل تنظیم موتور موتور در مخزن که به bambambam. است که ضرب و شتم فرهنگ است.”

پس از ضرب و شتم فرهنگ موسوم hiphop برگرفته از یک بیشتر احشایی ایجاد روابط حسنه با سنت سیاه مذهبی از آن برخوردار برادران از آکادمی آن را تعجب آور نیست خیابانی semioticians را بیشتر فکری نظریه از کسانی که slaving دور در برج. دیوید Toop کتاب جدید رپ حمله: آفریقایی Jive t0 نیویورک هیپ هاپآثار تا تاریخ دقیق فرهنگ است که تولید چربی و پسران Ramm-ال-Zee, مستند رپ ریشه در Gulla سوء استفاده, اشعار, یوروبایی آهنگ مسابقات و آوازی مهارت از کسانی که در غرب آفریقا کلامی assassins شناخته شده به عنوان griots — و همچنین در چنین آفریقایی-آمریکایی زبان و آداب و رسوم به عنوان ده ها تن:

“ده ها تن از مسابقات بودند که به طور کلی بین پسران و مردان از سنین 16 تا 26 — نیمه-آداب و رسوم نبرد از کلمات که batted توهین به عقب و جلو بین این بازیکنان تا زمانی که یکی یا دیگری یافت رفتن بیش از حد سنگین است. توهین می تواند مستقیم حمله شخصی اما اغلب با هدف حریف خانواده و به طور خاص در مادر خود را. با توجه به زبانشناس ویلیام Labov که مطالعه این کلامی شلیک-outs در هارلم در دهه 1960 … ده به نظر می رسد حتی بیشتر تخصصی با اشاره به قافیه منظوم از فرم: من بازی نمی ده ها و ده ها تن ain’t بازی من اما راه من سکس با مادر است خدا لعنت شرم … فاصله بین صحبت خشن با ده ها تن در خیابان ها و حرکت آن در داخل یک ریشه باشگاه مانند تب دیسکو با برخی از ضربه برای رقص بسیار کوچک است. آن منجر به تناقض از مل مل, ترانه سرا برای خشمگین پنج, روی صحنه در او فوق العاده macho فلزی لباس جنگجو تلاش برای موعظه متقاعد کننده ای برای پایان دادن به مردانگی و شروع به همزیستی مسالمت آمیز.”

از آنجا Toop حاصل با یک حساب فراوان از کلمه-gaming در آفریقایی-آمریکایی موسیقی با استناد به Cab Calloway “حباب” ویتمن باریک Gaillard, Eddie, Jefferson, Babs Gonzalez سیاه رادیو deejays از ’50s و 60s, پدر, O Daylie, Poppa Stoppa و به خصوص داگلاس “Jocko” هندرسون های آس از فضا که نفوذ در جامائیکا سیستم صوتی پایونیر Coxsone داد را ممکن است کار جامائیکا متولد برانکس مهاجر کول DJ مشخصات, معمولا اعتبار به عنوان پدر hiphop deejaying و رپ. در بین Toop می دهد برخی از بازی به سیاه کمیک مانند Redd فاکس و مادران Mabley و نمرات از پاپ ضبط شده با raps از یک نوع و یا دیگری در آنها از کسانی که از Barry White, Isaac Hayes و James Brown به دیگران بیشتر مبهم و یا فراموش شده مانند ریچارد “فرورفتگی” درست است “او مقالات من” و باربارا میسون پاسخ “او مقالات اما من این مرد است.”

که همه effluvia تنها باعث می شود جذاب برای ستون های فرعی به Toop اصلی علاقه در اینجا یعنی گفتن داستان hiphop جنسیس در بارور بالای شهر اطراف مانند Audubon سالن برادوی و بین المللی که در آن استاد بزرگ فلش و Afrika Bambaataa این گوی و ترومن از hiphop را در پروژه منهتن (تا آنجا که آنها مهندسی و حمایت از جنگ و در زمان صلح و با استفاده از همجوشی funkbomb انیشتین کلینتون قضایای ساخته شده است) شروع به آوردن توده سیاه و سفید به عصر اطلاعات با انجام شاهکارهای دیجیتال محاسبات در چرخ از فولاد است. می گوید deejay Flash: “باب جیمز بود 102 beats-perminute و من می خواهم از 102 ضربان در هر دقیقه به 118 پس از آن وجود دارد مانند باب James, James Brown, Donald Byrd, روی Ayers به جان دیویس و هیولا ارکستر” من نمی تواند متوقف شود و مثل این است که نهایی شما می دانم … من می خواهم شکستن گه پایین هشتم شانزدهم یادداشت ها. آن را به من شگفت زده گاهی اوقات.”

متاسفانه در این شهری لوس آلاموس امور تحقیقاتی خالص در تعقیب جرم بحرانی-باسن درخواست تجدید نظر می تواند تحت الشعاع طرح های طرفدار حکومت اوباش. Toop سوابق فلش در مورد چگونه Audubon شد محیط نامساعد برای نوآوری در فن آوری پس از پیشی گیرد و مانند the Island of Dr. Moreau با atavistic مستقیم-action ‘طرفداران: “… دیگر b-boy گروه قرار بود در آن وجود دارد و پاره شدن محل تا شکستن پنجره ها و سپس اخبار رسانه ها و پلیس شروع به صحبت بد در مورد آن … ما انجام شده بود آن را فقط با ما و دیگر DJ. گروه های دیگر که نمی قلب در خود بودند که در آنجا با شش یا هفت DJ گروه. هفت یا هشت مختلف سیستم های صوتی — آن را بیش از حد گیج کننده است. این فرد با مصرف بیش از حد طولانی برای روشن یا این فرد سیستم لعنتی شد و هنگامی که شما کردم که توده بزرگ از مردم شما را به نگه داشتن آنها را سرگرم. بنابراین پس از یک در حالی که چاق بود و گرفتن شات و این و آن پس تا زمان ما رفت و برگشت پس از بار سوم مشتریان ما در گرفتن نوع ترس بنابراین ما به آن است.”

Toop historicizes hiphop فرهنگ به طور مداوم با اشاره آن را به عقب به آن سوابق در سطح وسیع تری سیاه و سنت: “با توجه به Afrika Bambaataa شکستن آغاز شده به عنوان یک رقص به جیمز براون ‘دریافت خوب،’ … کلمه شکستن و یا شکستن یک موسیقی و رقص مدت (به عنوان به خوبی به عنوان یک ضرب المثل) است که می رود راه طولانی است. برخی از آهنگ های مانند “باک رقصنده زاری” از اوایل این قرن برجسته یک دو بار سکوت در هر هشت میله برای شکستن سریع ویترین از بداهه مراحل رقص … بسیاری از رقص استفاده می شود در زمان آزاد hark در بازگشت به آمریکا رقص از گذشته است. در مارشال و ژان استرنز را Jazz Dance, Pigmeat مرخم به یاد می آورد رقص جیم سبز در A. G. Allen توانا Minstrels چادر نشان می دهد در اوایل دهه 1920: “سبز تا به حال تخصص من شما را هرگز فراموش نکنید. او می خواهم به رقص و چندی پس از آن سقوط بر روی زمین و چرخش در اطراف در پشت در زمان با موسیقی است.’ “در جای دیگر در نقاشی های دیواری: “هربرت سرمه مقاله نام گرافیتی و فرهنگ’ است که یک تجزیه و تحلیل از هر دو دلایل نقاشی های دیواری و برچسب ها استفاده شده توسط هنرمندان در محل قانونی خود را به نام. سرمه با اشاره به تغییرات در حال وقوع در نقاشی های دیواری به عنوان ضد فقر برنامه در اواخر 60s legitimised دیوار نوشتن با گرد هم آوردن جوان سیاه و پورتوریکو هنرمندان با انگیزه های اجتماعی نقاشان. این تحریم, هوای آزاد, هنر منجر به استادانه درست شده فرم در حال رشد از پایه گچ و یا سحر و جادو نشانگر تند.”

چرا که گیتس و بیکر آثار خیانت کافی و علاقه به این اینده سیاه و معاصر در انواع بلوز و معنابخش سنت وجود دارد یک حس فرهنگی بسته شدن به آنها را باطل توسط vertiginously دگرگونی طبیعت آفریقایی-آمریکایی و فرهنگ به عنوان ثبت شده در Toop کتاب. یکی به موافقت در تحلیل نهایی با آفریقایی-آمریکایی حکمت عامیانه که نیمی ندارد و در عین حال گفته شده است. ■

سیاه, ادبیات و نظریه ادبی
ویرایش توسط هنری لوئیس جونیور دروازه

Methuen, $29.95; $10.95 کاغذ

بلوز ایدئولوژی و آفریقایی-آمریکایی ادبیات: یک تئوری بومی
توسط هوستون A. بیکر جونیور
انتشارات دانشگاه شیکاگو $19.95

این حمله رپ: آفریقایی کلمات بیهوده و احمقانه به نیویورک هیپ هاپ
توسط دیوید Toop
جنوبی پایان مطبوعات $8 مقاله

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی