سیزده ثابت از زمان و فضا: یانکی توپ در بهترین حالت آن
30 اکتبر سال 1978

در لس آنجلس فیلم ستاره جمع آوری چاوز در دره و بر لبخند خود در سراسر هکتار از عمده-لیگ چمن. طفره زن ورزشگاه میزبان این فلش سفید و سبز و نیز ارائه می دهد فضل مشترک سنتی بیس درام.

Fronting برای هر چیزی سختی است عمل در جنوب کالیفرنیا; یک سری جهانی شروع می شود که در اینجا باید به دنبال افسانه ای که باز با سواره سفر با توهم و ورود خودروسواری بزرگ.

“هیچ چیز” پاسخ یک دوست “است که تا کنون واقعی در اینجا.”

به این شیوه متولد شده در این سال طفره زن تیم با نزدیک شدن به سری گرم با درخشش هالیوود انجیل. اول-پایه مربی جیم Gilliam درگذشت دو روز قبل از باز کن و در آن غم و اندوه لس آنجلس به نام خود را به عنوان یک روح به طور موقت ملاقات ارائه اکتبر این بازی ها به حافظه خود را.

اما ورزش است از این دنیا و صحبت می کند در درجه اول به حرکت جسم است. بیس بال است برای زندگی. موسیقی باید برای خروج روح, اشک ریختن, شعر و سخن گفته است. اختصاص ballgames به مردگان می پرسد بیش از حد بیش از حد چند. اکتبر توپ به سادگی ویژگی های جهانی بشر عضله سیزده ثابت از زمان و فضا است.

در اینجا بود یک قهرمانی برای روز دوم: نیویورک و لس آنجلس بالا جان فاتح جلسه Aimee سمپل McPherson. به دلیل وجود چند ارتعاشات است که می تواند در آغوش سواحل هر دو; به عقب گذاشته و مقید زیبایی و وحش از شهرستانها و یا خورشید فراتر از سیمان. انتزاعی, up-tempo رقابت. روابط تیره بین جزیره ادم ساده لوح و San Andreas Fault… اپل و L. A.

جایی در زیر تن از اخبار کپی و مایل فوری پخش کاپیتان دیوی لپس از داجرز پا تا به صفحه. شاید این استثنایی غم و اندوه است که همیشه در چشمان او. امشب او را روشن ساخته است که او می خواهد به زندگی بالاتر و قوی تر برای دوست و مربی او روی محبت به نام شیطان… جیم گیلیام که جایگزین جاودانه جکی رابینسون در پایه دوم در Ebbetts زمینه است.

Lopes, star-به دنبال اما بیکار محلی فیلم مقتدر, یک مرد با قهرمانانه ترین سبیل در بازی bops دو homers به شب غم یاد.

او منجر تیم خود را و برنده است. به سلامتی تندر برای یانکی از دست دادن. در امریکا مردم گاهی امید نیویورک خواهد مرد قبل از پایان قرن. و به این ترتیب شبح دیگری یانکی فرانکشتاین افزایش از خاکستر شهری سوختگی است به اندازه کافی به نوبه خود معده از شونی ماموریت به Walla Walla. شهروندان که فرستاده اند مانند مردان به عنوان Proxmire و بروک به مجلس سنا به سختی می تواند انتظار می رود به استقبال اخبار یانکی برنامه پنج ساله برای لگد زدن الاغ.

در اول گرم و شب در لس آنجلس, دیوی لپس بازی از روی شوق و محبت و با شدت کبود روح. چیزی همانند لازم بود چیزی کاملا محترم تا حد دوربین اجازه می دهد. به ترک جیم Gilliam چیزی جز خاکستر ممکن است دقیق این نقل قول از آمریکا نمایشنامه نویس لایحه Gunn: تا کنون شما فقط یکی از بازی مردم است. همین حالا امتحان کنید و دریافت واقعی امشب…

قبل از این تیم های سمت چپ لس آنجلس زودتر از فوق العاده لحظه ای که جوان ولش یک طفره زن است که می تواند پرتاب آتش به ارمغان آورد مرگ در Reggie Jackson دوم-بازی fastball در بالای نهم کلمه بود و دستکش: Graig Nettles. مانند یک doughboy اشراف زاده نزدیکی Marne رودخانه خروشان آنها عبور باید Yank سوم-baseman Nettles کردم پایین. بدن خود را در فرمت کامل به سمت خط ناپاک او در واقع رسیده در یک مثال بخشی از راه را به سمت چپ میدان به ربودن توپ از پرواز خود را یک بازی به یاد ماندنی به اندازه کافی برای پیوستن به محض درخشش جورج فاستر بی عیب و نقص, میخکوب کردن محکم کردن به صفحه اصلی در سال 1975 سری جهانی در برابر Red Sox در بوستون که فاستر قطع دنی دویل تلاش برای نمره های برنده را اجرا کنید. چند می اندازد از خود را ایجاد هیجان بیشتر است.

در دومین بازی در ورزشگاه طفره زن, گزنه به وضوح ثابت شده است که او تا به حال گرفته شده دور یک بخش حیاتی در این زمینه برای راست دست بکشد hitter وظیفه بود که به می گویند بسیاری از لس آنجلس تیم. او speared خط درایوهای gobbled فریادزنان به سمت چپ میدان گوشه و پایگاه های اضافی و دو بازی داجرز به سلامت بد است.

عرق سرد به نظر می رسید به حل و فصل در اوایل L. A. را ستاره شرق. البته این فرض منطقی است که گزنه ممکن است در ادامه به موضوع که بسیار. یانکی ها خواستار وفاداری از یک overworked معجزه کاهش یافت و دو بازی را به سواحل غرب است. با نعمت بزرگ طفره زن در آسمان تام Lasorda مدیر و وفادار موضوع برای تمام فصول, پرواز تیم شرق برای ماه مارس در استادیوم یانکی.

برانکس بمب افکن پیگیری متوالی دوم مسابقات قهرمانی جهان در حال حاضر از طریق آب که در آن کوسه ها شمارش شدند به عنوان قربانیان. و به صورت یک کل بخشی از شکسته فصل باب لیمو نامیده می شد به نوبه خود plowshares را به شمشیر.

به عنوان مربی به برخی از اصلاح ناپذیر ورزشی اشراف لیمو عاقلانه تصمیم به بازی خود را در این ماجراجویی جدید… او بود و آنچه در او است — آرام و آگاه رقم از درهم جهان خارج-از-کار بیس بال مدیران طفره روی یک شات.

وجود دارد بسیاری از آریاس بودن سونگ در احساسی فرار یانکی محل باشگاه وانجمن. باب لیمو آمد شانه ای بالا انداخت دور این بداهه shuffles و بازی را از طریق.

باب لیمو تصمیم گرفت از همان ابتدا به مهم ترین سهم به یک مشکل تیم به سادگی اقدام به سن و سال او. بیلی مارتین در مقابل هرگز قابل درک است که یک مرد نمی تواند در این شرکت از جوان مگر اینکه او در واقع جوان خود را.

لیمو است و آن را می داند. او شده است در این بازی برای سال بیشتر از هر یک از بازیکنان خود زنده بوده است. آرام هشدار, هشدار او رفلکس از حکیم پیری هم خوب چارلی بازی پوکر و بلوز در حالی که یادگیری از هر دو که برنده است در مورد قادر بودن به از دست دادن بیش از حد, اما به طور عمده در مورد نشان دادن در هر دو مورد.

مدیریت یانکی ها شده است یک شغل مردان را به میل خود می میرند ، برای موفقیت در برانکس توپ حیاط به عنوان حداکثر… اما درخواست یوگی… مصاحبه لایحه Virdon.

لیمو نوازش مردی به نام جکسون به نشسته از راست میدان به hitter وظیفه تعیین. گله مند و تهدید دوباره به ترک رخی شد با شکوه ترین DH اکتبر تا به حال دیده بود.

در میکی رودخانه امریکا یک مرد که گواهی فرض: پاسخ وجود دارد در جهان ما نباید به سادگی سوال. او بخشی چارلی چاپلین و بخشی چارلی پارکر ترکیبی از انرژی و آرامش است که تسریع حواس. در سومین بازی از سری — داجرز در مقابل ران Guidry — رودخانه ها افکار خود را در این صفحه مانند یک علامت سوال, سپس, فداکاری یک مانور است که به ارمغان می آورد به بیس بال یکی واقعا سعید نماد است.

این bunt توسط رودخانه در حال حرکت است و زمانی که در لس آنجلس گیر استیو Yeager کاغذ برداشته آن, خروس بازوی خود را به پرتاب و سپس به طرز مرموزی تردید — توقف در شب شغل ایجاد هنوز هم مرموز یکی دیگر از سری پاورقی — در حالی که میکی ضربان آن.

چرا ؟ گریه سواحل غرب طرفداران.

و آنها زودرس در نورد چشمان خود را به سوی آسمان. این کابوس واقعی است که هنوز تشکیل جلوتر. و از آنجا که وجود دارد شده اند توضیحات?

بیل راسل ممکن است یا ممکن است نمی دانم از Jelly Roll Morton آمریکا نوازنده و گاه به گاه نابغه که درگذشت تدهین به trickling پایین قفسه سینه خود را در یقین او شده است می خواهم نفرین شیاطین مجازات برای یک جرم مرتکب در زندگی دیگر…. آن چه مهم ؟ هنگامی که شما انجام می شود شما انجام می شود. وحشی رزین? از دست رفته قطع ، (استیو Garvey آن گزارش شده است پرتاب یک توپ بیس بال قابل توجهی با بی میلی و او را داخل قطع مرد برای لس آنجلس. اگر او را ندارد خوب بازی شیر یا خط آن ابرها درک شده توسط افراد بدبین شناور بیش از دره… واقعی هستند.)

راسل می لرزد. ران Cey پشت و دور از grounders مانند برخی از ترسو پستچی از ماچو چوپان آلمانی.

نیویورک شد و یک بار در خانه به محبوب کشیش به نام جرج بیکر. بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان پدر الهی بود یک جامد فن بیس بال در نیویورک روز های شکوه از 1930s و ’40s. یکی از بیکر/الهی است مراسم اسراف درگیر خیره با چشمان کشیده و در یک جماعت از طرفداران و خواستار:

آیا به نظر شما این رمز و راز!!!

نبود خیلی سوال عنوان شد یک سفارش. الهی باید ستایش یانکی ها به این دلیل که آنها برندگان به عنوان او و غلبه رژه از موانع در راه رسیدن به رویاها. گفت: برخی از جرج بیکر می تواند دیدن چیزهایی که دیگران نمی — چگونه برای تبدیل شدن به پدر الهی به عنوان مثال.

رویای تاسیس در یانکی جمعی هر چند تیره به صورت دوره ای با گمراه کننده سرنخ یک عبارت ساده از پیروزی. آنها را به نفع خود. و با استفاده ماهرانه از اواخر برنامه Yanks دنبال کردن جلو-running Red Sox آنها را ضرب و شتم چهار مستقیما در حیاط خود در Fenway پس از آن حاضر به وحشت زمانی که آنها (لرزش) شد و دید در روز پایانی فصل توسط دلتنگ Cleveland Indians. مانند استعداد horseplayer که از دست دادن نیست زمانی که آن را کاملا ضروری است برای او را به نفع خود یانکی ها خود بزرگترین توپ زمانی که هیچ چیز دیگری را انجام دهد (شاهد لو Piniella را سر دست وانت از یک توپ مورد به تصویب او را در آفتاب از سمت راست میدان در بوستون; در آن بود به آن نقطه دفاعی سحر و جادو از سال).

به عنوان یانکی پیروزی های خوشه ای در این شهرستان چشمگیر, تصویر, پدید آمده است, و آن را همیشه باید باقی می ماند در چشم ذهن. اگر تبادل بازی قلب و homers تحت فشار شکل آن جرات و سپس بیس بال شخصیت مصمم است در deathless روال فیلدینگ ، این سری است که همیشه زمان و به دلایل بسیاری. به ندرت وجود دارد مقدار حاشیه برای خطا. داجرز زندگی می کردند که در حاشیه.

Shortstop بیل راسل تا به حال دو بازی توپ خزنده همراه اسلحه خود را مانند فراری cottonmouth مارها. هنگامی که حقیقت آشکار بود از مشکل داجرز بودند که در آنها واکنش نشان دادند مانند مردان که دیده می شود چراغ ها همه محو در اتوبان ترک آنها را به اتوبوس راه خود را به ناامیدی و بازگشت. در چنگال الهی را مصمم راز لس آنجلس رفت و سکندری پس از یک جواب — پناهگاه شاید — که در آن بیس بال را دوباره تشویق منطق عرق و صالح زندگی صادقانه کار از مؤمنان واقعی.

یانکی ها معتقدند در هیچ چیز نیست. هنوز آن بود کریس Chambliss یا جیم اسپنسر تکان دادن تا زمانی به زمین توپ trotting به نزدیکی پایه اول مناقصه آنها را موفق باشید به سمت راست میدان… بود که استیو Garvey, ناتوان در بشقاب تنگ کردن در الماس است. ران Cey به نظر می رسید در یک نقطه آماده, حداقل, برای ترک. و دیوی لپس و همچنین شروع اذعان پایگاه بازدید به عنوان آنها به سمت چپ یانکی خفاش ها در یک نوع بی بند و مداخله فرض که غواصی پس از توپ بیسبال است راه پرداخت آنها بیش از حد ادای احترام.

اما Graig Nettles شد غواصی. و برایان دویل است. Bucky دندانه زمانی نیروانا توسط پایه دوم. لو (به عنوان در بو) رفت و توفنده به دیوار مثل یک مرد بود که مضطرب اما ناخواسته در برخی از منحصر به فرد catered affair. تورمن Munson با پرتاب خود را حلق آویز بازو مانند یک کنسرو ژامبون افزایش یافت تا به پرتاب در دوندگان او تا به حال هیچ کسب و کار پرتاب و گفت: بعد از آن بود:

چون من می خواستم به…

این بمب افکن بازی سونات در استادیوم یانکی چمن.

داجرز نیاز نمی توان درک اتفاقا به استخدام کسی که خوار لباس خود را اما تنها به عنوان مردانی که شکست خورده است. آنها ممکن است در واقع خوش شانس بود, زندگی در یک کشور که در آن میلیون ها نفر هرگز تکمیل وظایف محول شده به آنها دست خوش پیشامد میشه به جای بين حد وسط و بی تفاوتی تمام روز از وقت خود را.

پارچ همین Sutton داجرز که از دست دادن فینال ویرانگر ballgame در لس آنجلس به ارمغان آورد یک اندازه گیری از انعکاس به کار هنگامی که او به یک خبرنگار که او احساس هیچ استثنایی فشار بر او را به عنوان او رفت و به صورت یانکی ها.

“سعی کنید تغذیه کودکان شش در امریکا در چک” گفت: Sutton. “که را فشار است.”

توپ و گفت: یک بار شهرستان, عارف, فقط توپ که همه. اما سپس NBC و تمام اخبار تلویزیون ادارات در این میان باید به ما یادآوری دوباره فقط چگونه به راحتی ملی ماشه کشیده می شود با شعر و thematics, morose ابتذال و پیری جذابیت پسرانه. سری جهانی همواره به فروش می رسد بدون عذرخواهی. اگر شما نمی خواهید محصول شما همیشه می توانید آن را خاموش. اما چگونه بسیاری از ما هرگز به عقب کشیده شده به آن طلایی بعد از ظهر هنگامی که ما می تواند shag پرواز توپ سه ساعت در یک کلیپ و نوسان به طور مساوی در منحنی دیگر ،

حافظه چسبیده به پستو و اتاق های زیرشیروانی در سراسر این کشور که در آن چرم خشک پرس دستکش در برابر رها خوشه و لویی Sluggers ناب بی سر و صدا را پشت دیوار دیده می شود هیچ جنگی در یک دهه.

Sportscasters بدانید که چگونه برای یادآوری اگر نه ما الهام بخش; آنها شبح خوانندگان از طریق دیواره های شب به ما بگویید بازی هرگز نباید محدود به اشکال ساده تر از شخصی خاطره وقتی ثروت ساخته شود.

ستاره ها پرداخت می شود و افسانه های پر فراتر از قرن اگر هر کس به خاطر قوانین. هیچ کس صدمه دیده می شود اگر همه ما در آغوش مفهوم قوانین و مقررات. عنوان: قانون 7.09 (f) رسمی بیس بال قوانین است که ایالات متحده در بخشی که هر بازیکن فقط قرار دادن (Reggie Jackson) و سپس دستور زیر هر بازی دیگر دونده باید علت است که پس از آن دونده (لو Piniella) اعلام می شود را برای دخالت هم تیمی خود (Reggie Jackson one more time).

و Munson نیست نمره بسیار مهم در بازی چهارم که یانکی ها برنده شدن در پایین نهم در Piniella کلاچ تک. بزرگتر از حکومت است که نیروهای همیشه اجازه درام جریان راه آن را می خواهد برای رفتن. Piniella رفت به راست درست در جوان ولش های Billy Budd از سری موجو رفت و همراه برای سوار شدن.

زمانی که آنها آن را به یانکیز در حقیقت برنده این سری است. رویا و تصوراتی از این نیروی عظیم منهدم کننده lunged از طریق بورلی هیلز که در آن شرط بندی بر روی بازی ها ساخته شده بود با کسانی که chumps در نیویورک و دفاتر و….

چگونه ؟ گریستم فیلم ستاره های لغو بازی 7 جعبه صندلی. هنگامی که آن به پایان رسید roughcut را نشان می دهد طفره زن چپ-صحرا نورد گرد و خاکی بیکر بود شجاعانه برایان (چه کسی؟) دویل به توپ ضربه بیش از سر خود را. هنگامی که آن را به انجام مشاغل مربوطه خود را از آن لحظه دویل بود گرد و خاکی نیست. و در استادیوم یانکی جوان ولش انداخت فروزان fastball قایقرانی خود جالب توجه است ، در مدت کوتاهی پس از باران تاخیر… و چرخش از گرد و غبار رز در سایه ستون در اطراف پایه دوم. بعد از برنده شدن اجرا خواهد نمره از وجود دارد.

آنچه باقی مانده است به خاطر این است که نه فقط رخی را رنجدیده واکنش به قابل توجه با دو در, دو در برق ballgame اما به جای رخی بحث با لو Piniella بعد در چهارمین بازی. جکسون گفته اند که می تواند به سادگی این زمان است که در اینجا.

و لو clotheslined یک به پیروزی 4-3. قبل از آن یانکی ها تا به حال trailed, 3-0.

سری جهانی نیز جزئیات چگونه مشکل بیس بال است به بازی و چگونه خطرناک و یا حداقل چگونه عاشقانه دفع به آشکار خود را در عمیق ترین گرما.

داجرز شد به سادگی به آن در این زمان. اما با اینحال در لس آنجلس ستاره ها لبخند برای این تیم بازگشت. زرق و برق محو هر چند که infielder مشهور به عنوان سریع به عنوان بیل راسل میخ سرقت پایه دوم توسط یک شکارچی که به ندرت می تواند او بازوی پرتاب.

سپساز آن زمان به ترس می شود.

در ششمین بازی از آن واضح به نظر می رسید از همان ابتدا که داجرز نمی تواند مراقبت. حتی لپس را homering بلافاصله خاموش گربه ماهی شکارچی نمی حمل با آن صدای برتری کامل می تازد. هر چند آنها جلوتر رفت 2-0 شد داجرز که همیشه پشت سر گذاشت. تا در نهایت اتوبان بود و این ماجرا با ناامیدی سوارکاری دور زود ترک اشک در امتداد داشبورد است.

(بوکسور جک, Jefferson, در هوارد ساکلر بازی و فیلم The Great White Hopeخواسته از فروتن گروهی از سیاهان در خارج از prizefight آرنا فقط چه تفاوت آن را در زندگی خود را اگر او Jefferson, برنده تاج قهرمانی سنگین وزن جهان…)

غرور محو به آرامی گرد و غبار است که همه فقیر به نظر می رسد. کسانی که چراغ سوسو زننده در ضیافت ما گفته نمی خواهد سوسو زدن به حقه.

عوام نیاز به شنیدن tickertape در حال سقوط بر روی یک توپ تیم در دقیقا به همان شیوه آنها نیاز به شنیدن مطالب سزار خواهد شد. بزرگ غنی Gossage شد ارسال شعله در طفره زن خفاش ها که همه از آن به پایان رسید. او را تشویق می کردند در کمتر برادوی, روش سوارکاری, کمترین منهتن مسطح. گربه ماهی بود که در جریان دور میله و خط دستکش خود را. گزنه باقی مانده در لس آنجلس; آن را در خانه خود را. روی سفید ، و مرموز پرواز میکی رودخانه ها به وضوح به فلوریدا. باد پراکنده مانند بازیکنان.

کسی که در حال تماشای فینال ناشران توسط سونی و آگاه از تنش به سادگی تخلیه دور گفت: آن را به روز و ساعت فقط در اطراف تبدیل شده به پدر من دهن بودن تنگ با خشم به روز به دلیل داجرز به نظر می رسید هرگز به ضرب و شتم Yanks.

البته آنها بروکلین سپس یک جهان دور از هالیوود و البته خلق و خو در کشور بودند بسیار متفاوت است. زمانی که جانی Podres انداخت به Elston هوارد که مبتنی به Pee Wee ریس که میخ به گیل هاجز ضرب و شتم Howard توسط چندین مرحله 1955 بروکلین جاروب به فضا و تاریخ در یک زمان به یاد می آورد امروز در شهر فرهنگ عامه. در عین حال در آن روزها وجود نداشت همین Sutton یا ترک کوچک اما یک یادآوری است که توپ بعد از همه این است که فقط توپ و گفت آن را با صدای بلند به طوری که 500 سال از هم اکنون برخی از باستان-تاریخچه چرم گاومیش را می دانم که ما فشار در معادن زغال سنگ و اسلحه است که انباشته شده در خیابان های ما. فشار بر ما همه می گویند چرا ما هیچ پاسخ. توپ آسپرین است بیش از حد. و هیچ یک از ما نباید اجازه داده شود برای فراموش کردن ما تسکین خودمان را در هزینه از وظایف بیش از حد سرسام آور برای محاسبه. ما مدیون این جهان چیزی است که اگر بدون هیچ دلیل دیگر از ما بسیار است. اگر ما خودمان را مدیون هر چیز اجازه دهید آن را ساخت برخی از با سواد معادله از همین یانکی ها مجموع حقوق و دستمزد ممکن است خوراک گرسنگی در ایالت می سی سی پی و آیداهو, به عنوان مثال. به طوری که هنگامی که برخی از حس اخلاقی را می توان از این مطالب را در کتاب رکورد که ممکن است نشان می دهد که زمان رخی توانایی قبل از مالیات, برای خرید سیستم مدرسه در کورال گیبلز برای پرداخت نقدی.

شاید در گذشته های واقعی بخشی است که در چشم دیوی Lopes. در یکی از مجلات ورزشی او دیده می شود به دنبال به سمت یک محل بر روی زمین بازی که دارای لنگر Lasorda خشم. اما لپس است که به دنبال عمیق تر گذشته راه چمن و sculptured زمین استادیوم یانکی فراتر از داوری کوته تماس جکسون دخالت. در لپس وجود دارد grimmest مشاهده و چشمان خود را پیام هستند:

ما در حال رفتن را به نفع خود…

پس از آن افتخار شروع قبل از عامیانه در محله داجرز شد blitzed در چهار. و در طول راه برای از دست دادن مسابقات جهانی لس آنجلس بازیکنان سمت چپ پشت سر آنها 140 به طور منظم فصل فیلدینگ خطا است. آنها می خواهم برنده پرچم, جالب به اندازه کافی زمانی که فیلیز’ centerfielder گری Maddox ثابت به عنوان آنها می آیند کاهش یافته است یک نرم خط رانندگی خود را پارک که در نهایت منجر به داجرز’ برنده را اجرا کنید.

بازیکنان به خانه می آیند به نمره. آنها جست و خیز رژه می روند و منتظر می شود تقسیم شده است. در بوستون در فیلادلفیا در کانزاس سیتی هم ضرر و زیان خود را به آرامی خاموش. همه آنها را به آتش نگاه کرد (همان چهار تیم ساخته شده برگشتی دوباره در این سال بزرگترین شاخص در اطراف برای وضعیت فعلی Bigs) اما نمی توانستم آویزان.

و دوباره به جز برای یانکی ها و نیویورک وجود دارد به نظر می رسد که هیچ چیز دیده می شود…

هزینه گواهی میدهد به نظر می رسد متصل به درد توصیف شاعر Melvin Van Peebles با توجه به کسانی که به: ترفند پوند برای خرید آن در هر اونس رسید….

شاید بیشتر. هنگامی که قدرت یانکی ها کاسته زخم در نیویورک بیماری است. اما نه دیگر. خیابان های شهر بیشتر و بیشتر پر از دست داد. زیر چراغ یانکی حزب سرگرم کننده برای پیروز نیویورک تبدیل شده است بنا بر طرف دیگر از تمام ditties و singsong که در آن شهر یک دوست serenaded توسط اختلال است.

زمانی که rookie جیم بیتی تا به حال زده لس آنجلس گنگ و در بازی پنجم جمعیت چند هزار پیاده رفت تا تپه دراز دور از استادیوم یانکی, بالاتر از هارلم رودخانه مرز سایت که در آن چوگان زمینه استفاده می شود برای ایستادن.

بالای شهر.

خون جوان و شده از انگلیسی توسط شراب به نام در صدا مانند یک طوبی از قرار گرفتن در کنار خیابان:

Yo چگونه کار می کنند ؟

و چندین مردمی در یک ردیف پاسخ داده به عنوان اغلب به عنوان او پرسید: این, تسلط, برنده, آنها’ دوباره میخوام این کار را انجام!

شراب ارائه یک لبخند بدون دندان و زخم در چهره اش و گفت:

شما خوشحال hunh? شما را خوشحال ؟

و سپس او طوبی خنده thundered به پایین در سراسر پل به McCombs’ سد پارک, حق با ورزشگاه در سراسر آمریکای لاتین سه ماهه تاسیس وجود دارد در هندبال دادگاه و فقط رفت و تند آن را به نظر می رسد در سمت راست به اجتماع. به سمت شهر gritting دندان خود را…

شاید آن را تکرار است که دور…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی