کارگران که می توانید شغل خود را از خانه هستند که مجبور به انجام این کار توسط coronavirus و بسیاری از این کارگران احساس می کنم خوش شانس, حتی اگر آنها احساس می کنید که آنها در حال کار سخت تر است.

میگوئل پریرا | گتی ایماژ

پس Covid-19 پناهگاه در محل سفارشات آمد به اثر در ایالات متحده آمریکا در اواسط ماه مارس نیروی کار دستخوش یک دگرگونی کامل. کار از راه دور تبدیل جداول آشپزخانه به فضای کاری زوم جلسات را جایگزین اتاق کنفرانس اجباری مجازی معافیت های قهوه در حال نگه داشتن کارکنان متصل و در حال حاضر وجود دارد یک تعریف جدید و افزایش قدردانی برای کارگران ضروری.

با کمال تعجب در حالی که این بیماری همه گیر است به طور ناگهانی طرح میتوانست تقریبا همه چیز در مورد سنتی محل کار رضایت شغلی و شادی اقدامات باید علامت تا با توجه به آخرین Q2 CNBC|SurveyMonkey محل کار شادی نظرسنجی.

این نظرسنجی بررسی یک نمونه ملی از 9,059 کارگران در ایالات متحده انجام شد مه و 4-10 سال 2020 — نزدیک به دو ماه پس از مقیاس حرکت به کار از راه دور و از 30 میلیون نفر برای ثبت بیکاری است.

پس از برگزاری مداوم در نمره 71 تمام سال گذشته در محل کار شادی شاخص در حال حاضر اقدامات 73 از 100 با اندکی افزایش احساسات مثبت در همه جزء اقدامات که شامل جبران فرصت ها برای پیشرفت و احساس با ارزش توسط همکاران و معنی دار بودن از کار.

وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم در مورد اثر این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال خود را در رابطه با کار خود را 38 درصد از کارگران می گویند آنها شادتر هستند که کار خود را در حال حاضر از آنها قبل از وقوع — نشانه ای که کارگران ممکن است reevaluating دیدگاه ها و انتظارات خود را در کار به طور کلی به ویژه در نور از 14.7% نرخ بیکاری است. فقط 11 درصد می گویند که در حال حاضر بیشتر از قبل آنها مایل بودند کار های مختلف.

با این وجود در حالی که کارگران می گویند آنها شادتر هستند و با شغل خود بسیاری می گویند این بیماری همه گیر است تاثیر خود را در محل کار ساخته شده است آن را مشکل تر برای آنها را به انجام کار خود را به طور موثر با 1 5 گفت: آن تبدیل شده است بسیار سخت تر و 34 درصد گفت: آن تبدیل شده است تا حدودی سخت تر است.

برای برخی مشکل نهفته است در مدرسه در منزل از کودکان در حالی که کار تمام وقت; برای دیگران مسائل مربوط به اتصال و یا نداشتن دسترسی آسان به برخی برنامه ها و یا فایل های ایجاد شده مربوط به کار و چالش ها; برای کارگران ضروری استرس ابتلا به این ویروس و پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی و سازماندهی روش های ایمنی شده است به چالش کشیدن.

نزدیک به نیمی از پرسش شوندگان (48%) کار کرده اند از راه دور در طول همه گیر هستند و برای بیشتر قسمت ها خوشحال در مورد آن. پنجاه و هفت درصد از کسانی که کار از خانه می گویند آنها در حال حاضر بسیار از کار خود راضی. بسیاری از شرکت ها با این تغییر به عنوان به خوبی و اعلام کرده اند که آنها را حفظ خواهد کرد بخشی از نیروی کار خود را از راه دور برای بسیاری از سال 2020 است. توییتر و حتی رفته تا آنجا که به می گویند که کارکنان از خانه کار می کنند به طور نامحدود.

حتی با صف بیکاران در حال حاضر بالاتر از 35 میلیون آمریکایی بسیاری از کارگران باقی می ماند نگران بالقوه از دست دادن شغل یا داشتن ساعت کار خود را کاهش دهد.

شرکت در حال حاضر تجسم جدید طبیعی است که کارکنان شروع به رفتن به دفتر. کلید تغییرات می تواند شامل مواد ضد میکروبی بیشتر و بهتر تصفیه هوا, دما در نقاط ورود و میز فاصله دورتر از هم جدا.

اما این نظرات چقدر باید انجام شود این است که محدوده گسترده ای. بیش از نیمی از افراد مورد بررسی (53%) موافق وجود دارد باید محدودیت در تعداد زیادی از مردم جمع آوری شده در یک مکان. وقتی که می آید به مسائل داغ دکمه مانند کارمند تست و با پوشیدن ماسک در درصد زیادی به نفع آن نیز با 47% علاقه شرکت های تست کارگران قبل از آنها به دفتر بازگشت و 41 درصد ترجیح می دهند که همه کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک. فقط 15 درصد می گویند که آنها احساس نمی هر گونه اقدامات نیاز به قرار داده می شود به اثر در تمام زمانی که دفاتر بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی