با همه گیر و ریاست جمهوری 15 دلار حداقل دستمزد می تواند یکی دیگر از فشار

تیفانی لاو صحبت در حمایت از افزایش حقوق و دستمزد قانون در کاپیتول هیل در ژانویه 2019.

منبع: برای مبارزه با 15 دلار و یک اتحادیه

مواد غذایی سریع صندوقدار تیفانی لاو می گوید دستمزدی بالاتر اجازه می دهد او را به صرفه جویی در خانه خود را. این امر نیز به او صلح بیشتر از ذهن است.

34 ساله و مادر تنها چهار با این نسخهها کار به عنوان یک صندوقدار به صورت یک حق رای KFC در ممفیس تنسی ساخت $7.85 یک ساعت.

اگر او ساخته شده 15 دلار در ساعت, او گفت: او را به قرار دادن پول به یک حساب پس انداز. او خواهد خرید فوتبال تجهیزات برای او 7 ساله پسر Steven و majorette مدرسه برای او 11 ساله دختر گابریل به طوری که آنها می تواند شرکت در فعالیت های مدرسه. او را تعمیر و یا جایگزین او سال 2009 زحل چشم انداز است که با داشتن مشکل انتقال. و او می خواهم برنامه را به حرکت در خارج از خانه است.

“من باید کمتر خوابی نیست به نگرانی در مورد ‘آیا من باید گاز در صبح?'”

برای میلیون ها نفر از دستمزد پایین کارگران و گروه های حمایت از انتخابات نوامبر و همه گیر را ایجاد یک فرصت جدید برای فشار بالاتر فدرال حداقل دستمزد.

دموکرات جو بایدن که پشتیبانی از 15 دلار حداقل دستمزد است که پیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات از جمله در چندین کلید میدان نبرد متحده است. سیاستگذاران در حال بحث چگونه به برگرد تا اقتصاد دوباره به عنوان گسترش coronavirus چالش های کسب و کار و dampens صرف. و رکود اقتصادی برجسته مبارزات مالی بسیاری از خانواده های آمریکایی از جمله کارگران ضروری است که خود را در معرض خطر سلامت با وجود پرداخت کم است.

فدرال حداقل دستمزد باقی مانده است $7.25 برای بیش از یک دهه است. که ترجمه را به حدود 15.000 دلار در سال به صورت تمام وقت کارگر — پایین به اندازه کافی برای واجد شرایط برای مالیات دهندگان بودجه دولت کمک برنامه.

جولای 24 علائم 11 سال — طولانی ترین کشش بدون افزایش از دستمزد فدرال به تصویب رسید در سال 1938. قانون فدرال اعمال می شود اگر دولت ندارد خود حداقل دستمزد قانون است. پس از آخرین افزایش حداقل دستمزد فدرال ارزش این پول به سرعت نگه داشته است. برای مثال فدرال حداقل دستمزد در سال 1968 برابر است با $10.54 در سال های اخیر دلار با توجه به 2019 تجزیه و تحلیل توسط موسسه سیاست اقتصادی.

Tsedeye Gebreselassie مدیر کار با کیفیت در بگمارند اتاق فکر ملی قانون استخدام پروژه گفت: آمریکایی ها بهتر درک دستمزد پایین کارگران پس از دیدن آنها برای مراقبت از سالمندان در خانه های سالمندان ارائه مواد غذایی و انبار مواد غذایی در قفسه های فروشگاه در طول بیماری همه گیر. او گفت که ممکن است اضافه کردن حرکت به تغییر سیاست بود که در حال حاضر به دست آوردن گسترده ای پشتیبانی می کند.

و او گفت این بیماری همه گیر است و نشان داده شده که چگونه بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر زندگی می کردند در مالی لبه داشتن کمی پول آنها می تواند sock دور در پس انداز. در عرض چند هفته به طور موقت کسب و کار تعطیلی صف های طولانی از مردم منتظر در بانک مواد غذایی — از جمله خانواده هایی است که تا به حال دو درآمد و شغل تمام وقت و قبل از همه گیر.

“این است که به وضوح یک بحران است اما برای بسیاری از کارگران در این کشور با دستمزد آنها درآمد و توانایی خود را برای حمایت از خود آنها همیشه در بحران,” او گفت:.

یک روند رو به بالا

دو سوم از آمریکایی ها پشتیبانی بالا بردن حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت, با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو انجام شده در سال گذشته است. تنها 43 درصد از جمهوری خواهان بررسی پشتیبانی تغییر اما 56 درصد از جمهوری خواهان با درآمد سالانه کمتر از $40,000 گفت که آنها مورد علاقه آن است.

با هیچ جنبش در سطح فدرال ایالات و شهرستانها شده اند اقدام است. نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا افزایش حداقل دستمزد در سال 2019. فلوریدا یک میدان نبرد دولت دارای یک رای گیری ابتکار عمل در ماه نوامبر خواهد بود که افزایش حداقل دستمزد دولت به $15 توسط 2026.

برخی از شرکت ها تصمیم به تقویت خود پرداخت شروع به جذب و حفظ استعداد به عنوان آنها به رقابت پرداختند و در کار به دلیل تک رقمی بیکاری قبل از همه گیر. بیکاری آمار بیش از 50 سال اخیر در ماه سپتامبر به عنوان نرخ بیکاری کاهش یافته و به 3.5 درصد می باشد.

یک کارمند می پوشد یک ماسک محافظ در حالی که ایستاده در خارج از هدف شرکت فروشگاه در اینگلوود کالیفرنیا, ایالات متحده روز دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

Costco و آمازون در میان کارفرمایان که خود را مطرح حداقل پرداخت $15.

این ماه هدف شروع به پرداخت آن کارگران حداقل دستمزد 15 دلار. این اوج یک تلاش چندین ساله توسط خرده فروش را افزایش کارکنان حقوق و دستمزد. هدف تا به حال متعهد به پرداخت کارگران حداقل 15 دلار تا پایان سال 2020 اما سرعت همراه است که تلاش آن را به عنوان مرحله ای از بیماری همه گیر مربوط موقت افزایش دستمزد از 2 دلار در ساعت است. که اندازه گیری تا به حال اساسا مطرح شروع آن دستمزد از 13 دلار به 15 دلار.

دستمزد پایین کارگران باید بسیج به جلب توجه عمومی و سیاستگذاران بیش از حد. مواد غذایی سریع کارگران در حوزه های سازمان یافته از طریق یک گروه به نام مبارزه برای $15 آغاز شد که در سال 2012 زمانی که نیویورک کارگران در ادامه اعتصاب.

مردم از مطبوعات خواسته های به مک دونالد برای بالا بردن دستمزد کارگران به 15 دلار حداقل دستمزد, مارس 23 2019 در فورت Lauderdale ،

جو Raedle | گتی ایماژ

آن عوامل را تغییر مکالمه حتی در میان شرکت هایی که متعهد نیست به 15 دلار حداقل دستمزد است. مواد غذایی سریع غول مک دونالد با ارسال نامه ای به انجمن ملی رستوران و گفت این دیگر شرکت در لابی برابر حداقل دستمزد را افزایش می دهد.

خارج شده و آمازون دو شرکت بارها مورد انتقاد توسط فعالان کارگری به نام در کنگره برای افزایش حداقل دستمزد. Walmart مدیر عامل داگ McMillon گفت: سهامداران در سال گذشته است که کنگره باید رفع فدرال حداقل دستمزد و به نام $7.25 دستمزد “بیش از حد کم است.” خود دستمزد شروع در $11.

آمازون می پردازد ساعتی کارگران حداقل 15 دلار خواهد بود و دولت فدرال نیاز به تمام شرکت ها برای انجام همان ارشد شرکت معاون رئیس جمهور برای شرکت های بزرگ جهانی و امور جی کارنی نوشت: در یک op-ed در نیویورک تایمز.

اما در برخی از ایالت ها و کسب و کار اعم از مراقبت روز به قهوه خانه ها به خانه های سالمندان پرداخت کارگران فدرال حداقل دستمزد. برخی از ایالات آمریکا نیست و باید یک حداقل دستمزد و یا یکی که یا در زیر $7.25.

تاثیر بیماری همه گیر و رکود اقتصادی

اخراج و furloughs که زده در طول همه گیر نامتناسب صدمه دیده و کاهش درآمد خانوار. نزدیک به 40 درصد از خانواده های با درآمد کمتر از $40,000 کار از دست داده در اوایل مارس با توجه به فدرال رزرو. که برای حدود 20 ٪ از آمریکایی ها با درآمد بین $40 ، 000 و 100 ، 000 دلار و تنها 13 درصد برای کسانی که با درآمد بیش از $100,000.

جیمز والتون, مدیر موجودی و انبارداری برای کمک به برداشت محصول حمل یک جعبه از مواد غذایی به یک ماشین در ریدینگ پنسیلوانیا 29 مه سال 2020 است.

بن شتابزده | خواندن عقاب | گتی ایماژ

بیکاری بالاتر از 11% در ماه ژوئن با توجه به وزارت کار با وجود یک رکورد دست آوردن شغل مستندات شل شدن و کسب و کار بازگشایی. یک تجدید حیات Covid-19 نفر در سراسر آمریکا پس از آن مطرح شده است و سوال جدید در مورد چشم انداز اقتصادی.

زمانی که فدرال حداقل دستمزد برای اولین بار به عنوان قانون به امضا 82 سال پیش در ایالات متحده بود و در حال ظهور از رکود بزرگ. Alissa بارون-Menza معاون رئیس جمهور از بگمارند گروه کسب و کار به صورت عادلانه حداقل دستمزد گفت: این می تواند مورد استفاده برای تحریک اقتصاد دوباره با قرار دادن پول بیشتر به آمریکایی ها جیب.

“این درست است که نوع مشترک ابزار بازیابی است که ما باید در حال حاضر,” او گفت:.

پل Ashworth ارشد ایالات متحده اقتصاددان برای اقتصاد سرمایه اما هشدار داد که حداقل دستمزد را افزایش می دهد در معرض خطر و گفت: این بیماری همه گیر اتحادش را تغییر پویایی بیش از حد.

دستمزد پایین کارگران شغل خود را از دست در یک نرخ بالاتر به دلیل همه گیر است hobbled بخش مانند خرده فروشی و رستوران ها و مهمان نوازی. کسب و کار در این بخش در حال حاضر به حال به هزینه های اضافی مانند مطابق با اصول بهداشتی و پرداخت پول برای تجهیزات حفاظت شخصی. آنها تا به حال برای جذب ضرر و زیان به آنها عمل متفاوت مانند محدود کردن ظرفیت در فروشگاه ها و یا وعده شام در منزل پاسیو تنها.

او گفت: افزایش حداقل دستمزد می تواند آدرس نابرابری در حال رشد و کاهش فقر است. اما برای شرکت های بالاتر هزینه های نیروی کار می تواند آن را سخت به ماندن در کسب و کار و یا نیروی آنها را به تر و تمیز کارکنان اندازه.

“این واقعا سخت تر گزاره برای فروش به کسب و کار هنگامی که آنها در حال حاضر تجربه انواع دیگر از مشکلات” او گفت:.

او گفت: به اعتصاب تعادل بین upsides و مضرات بالقوه سیاستگذاران می توانید صبر کنید تا زمانی که اقتصاد قوی است دوباره و یا فاز به تدریج در افزایش حداقل دستمزد به شرکت ها اجازه می دهد برای تنظیم.

رقابت views

با انتخابات نوامبر بایدن و تهمت را مطرح کرده اند روش های مختلف از نحوه گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت.

هفته گذشته بایدن گذاشته اقتصادی خود پلت فرم در یک رویداد در پنسیلوانیا است. وی با تاکید بر یک رویکرد پوپولیستی و گفت او را پایان “عصر سهامدار سرمایه داری” و “لیزر متمرکز در کار خانواده است.”

اگر انتخاب بایدن پیروزی می توانست یک رای گیری اثر بالقوه کمک به دموکرات ها تلنگر سنا که در آن ایران دارای یک 53-47 لبه است و دفاع از 23 کرسی در این پاییز. در دفتر بیضی او می تواند اولویت بندی حداقل دستمزد افزایش و تجمع در حمایت از کنگره است.

این presumptive نامزد دموکرات ها در انتخابات واز توجه وال استریت سرمایه گذاران و تحلیلگران و مدیران مالی. او در رای گیری حدود 9 امتیاز جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به RealClearPolitics ملی رای گیری متوسط است.

دموکراتیک-کنترل خانه با تصویب یک لایحه در ماه ژوئیه گذشته که مطرح فدرال حداقل دستمزد به 15 دلار تا سال 2025. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نمی خواهد این موضوع و کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را وتو کند.

در تجزیه و تحلیل این لایحه دولت آمریکا در مورد گفت: 27.3 میلیون کارگر را به احتمال زیاد افزایش دستمزد اگر حداقل دستمزد مطرح شد به 15 دلار در سال 2025 است. که شامل 17 میلیون نفر از کارگران را که کمتر از 15 دلار در ساعت و 10.3 میلیون نفر از کارگران را که کمی بیش از 15 دلار در ساعت است.

این تجزیه و تحلیل نشان داد که تعداد افرادی که دستمزد زیر خط فقر رها می 1.3 میلیون. اما افزایش دستمزد می تواند حدود 1.3 میلیون نفر از کارگران به از دست دادن شغل خود را با توجه به CBO متوسط برآورد. در آن گفت: تا به 3.7 میلیون نفر از کارگران می تواند تبدیل به بیکاری به عنوان یک نتیجه از تغییر.

مغلوب ساختن پیشی جستن متمرکز بر کمک به کارگران از طریق گسترده تر و بیشتر دست کردن رویکرد اقتصادی.

“رئیس جمهور تهمت همواره حمایت برای یک کارگر-اولین دستور کار ترویج رشد اقتصادی, سیاست زدایی, کاهش مالیات و بهتر معاملات تجاری که منجر به تاریخی اشتغال و افزایش دستمزد برای کارگران” مندی مریت ملی, دبیر مطبوعاتی کمیته ملی حزب جمهوری خواه در بیانیه ای گفت:. “جو بایدن را به جای بالا بردن کارگران مالیات و گسترش مداخله دولت.”

رستوران صاحبان کسب و کار و صنعت است که گروه مخالف در سراسر-هیئت مدیره حداقل حقوق و دستمزد افزایش, می گویند این امر آنها را وادار به کاهش هزینه ها در روش های دیگر مانند کاهش یافته یا افزایش قیمت.

اما بارون-Menza گفت: کسب و کارهای حمایت از حقوق بالاتر بیش از حد. بیش از 1300 شرکت و مدیران و کسب و کار سازمان های درگیر با گروه متعهد حمایت در سال گذشته خانه-تصویب قانون. این گروه تعداد اتاق های بازرگانی و کسب و کارهای کوچک و ملی شناخته شده علامت های تجاری مانند Unilever متعلق به بن و جری را به عنوان اعضای. او گفت: کسب و کار می دانیم که اگر آمریکایی ها نمی توان به اندازه کافی پول می تواند آنها را به رستوران ها و فروشگاه ها و صرف آن است.

“این کسب و کار نیاز مشتریان که می توانیم محصولات و خدمات خود را,” او گفت:. “زمانی که حداقل دستمزد بسیار پایین است که مردم نیاز به انتخاب بین مواد غذایی و اجاره آنها احتمالا خرید یک جفت کفش برای کودک خود و یا گرفتن یک از اعضای خانواده به جشن تولد و یا تعویض لاستیک یا انجام تعمیر ماشین زمانی که مورد نیاز است.”

او گفت: شرکت افزایش دستمزد در حال جبران کاهش گردش مالی آنها به عنوان صرف کمتر در استخدام و آموزش و تجربه کارکنان که سازنده تر و ارائه بهتر خدمات به مشتریان است.

لاو, که با این نسخهها کار برای KFC گفت: سطح اضطراب بالا رفته است در طی این بیماری همه گیر اما او پرداخت نکرده است. او گفت که او نگرانی در مورد آوردن خانه Covid-19 به مادر و بچه ها.

سال گذشته او رفت و به واشنگتن با مبارزه برای $15 به فشار برای فدرال اقدام است. او گفت که او هنوز تصمیم گرفت که نامزد او را حمایت در روز انتخابات خواهد شد اما نگاه از نزدیک در موضع خود را در مورد حداقل دستمزد.

“من امیدوارم و به همین دلیل است که من هنوز در مبارزه با” او گفت:.

—CNBC آملیا لوکاس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر