با 36 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده جدید برای رفع بیکاری در دو ماه گذشته بیمه بیکاری سیستم در حال تلاش برای نگه دارید تا

ناصرو | No comments

بیش از 36 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری پس از coronavirus فلج اقتصاد ایالات متحده.

دولت فدرال پا کرده است و وعده داده شده به پرداخت همه بیکاری متقاضیان از جمله پیمانکاران مستقل اضافی $600 تا ژوئیه 31. اما اجرای و حجم خالص ناشی از اقتصادی تعطیل شده اند چیزی جز صاف است. افزایش افزایش بیکاری باعث شده است که پرونده ها در معرض مورخ سیستم های کامپیوتری و خطوط تلفن در نزدیکی غیر ممکن است برای رسیدن به.

“من به نام حدود 1000 بار در هفته های گذشته است و من و بعد فورا رفت واز طریق در همه,” گفت: Casey فروشندگان, 23, کامپیوتر-طراحی به کمک drafter از میشیگان. او گذاشته شد در اواخر ماه مارس است.

با توجه به مرکز تحقیقات پیو در حدود 29 درصد از بیکاران آمریکایی ها دریافت مزایای در ماه مارس است. این تعداد رو به بهبود است اما بسیاری از ایالت ها باید یک راه طولانی برای رفتن. در فلوریدا که از سهشنبه 36 درصد از متقاضیان شده است بیمه شده و در میشیگان حدود 92 درصد تایید شده اند و یا دریافت مزایای. به عنوان متحده همچنان به گرفتن تا وجوه سپرده خود را نیز تخلیه کنید.

“اگر ما نمی پاس اساسی بیمه بیکاری اصلاحات به زودی کشورهای در حال رفتن به صرف تمام اعتماد خود را بودجه. هنگامی متحده مجبور به قرض گرفتن از دولت فدرال وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فشار بیرون آمدن از این رکود به قطع مزایای بیشتر برای جبران این کمبود. و من فقط وحشت زده است که کشورهای در حال رفتن به طور کامل تلفات خود را به بیمه بیکاری سیستم پس از این گفت:” میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی در قانون استخدام پروژه.

در طول رکود بزرگ, 36 متحده پول قرض گرفته شده از دولت فدرال است. به گفته کارشناسان بسیاری خواهد شد به احتمال زیاد انجام این کار دوباره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>