مردم در اتومبیل های شرکت در اعتراض به کروناویروس shutdown در مقابل دولت و کنگره در مدیسون ویسکانسین در آوریل 24 سال 2020 است.

کمیل KRZACZYNSKI | خبرگزاری گتی ایماژ

ویسکانسین دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه به پایین زده دولت stay-at-home سفارشات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “غیر قانونی و نامعتبر و غیرقابل اجرا” پس از پیدا کردن دولت در کمیسیون بهداشت و درمان بیش از حد او باشند.

در 4-3 حکم دادگاه به نام دولت و وزارت بهداشت سر Andrea کف دست, بخشنامه, شناخته شده به عنوان اورژانس منظور 28 یک “گسترده تصرف قدرت.”

به منظور هدایت تمام افراد حاضر در ایالت ویسکانسین به ماندن در خانه و یا در محل اقامت خود موضوع تنها به استثنا مجاز پالم حاکم می گوید. سفارش که مجموعه ای به اجرا تا 26 ماه مه نیز در محل قرار داده و محدودیت های مسافرتی و محدودیت های کسب و کار همراه با تهدید از زمان زندان و یا جریمه برای کسانی که نمی منطبق هستند.

حاکم می گوید قضات نیست به چالش کشیدن به لیبریا تونی Evers اورژانس قدرت اما تصمیم گیری به طور موثر به رهبری دولت و نیروهای او را به سازش با جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری.

یکی از قضات مخالف عدالت ربکا Dallet گفت: او را محافظه کار همکاران در اکثریت بودند و آنهایی که بیش از قدرت خود را و اشاره کرد در گذشته سابقه برای نخل دستورات — یک ماه-اقامت طولانی در خانه سفارش توسط دولت کمیسیون بهداشت و درمان در طول سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر.

“این تصمیم بدون شک پایین به عنوان یکی از آشکار ترین نمونه های قضایی فعالیت در این دادگاه تاریخ است. و از آن خواهد شد Wisconsinites که پرداخت قیمت.”

تصمیم می آید به عنوان یک نتیجه از قوه مقننه تحت پیگرد وزارت بهداشت و درمان, شارژ نخل دستورات بودند یک نفس بیش از حد و درخواست از دادگاه برای اعطای امداد است که به قوه مقننه یک “صندلی در پشت میز” در روند قانون.

در طول شفاهی در مورد عدالت ربکا Bradley پیشنهاد سفارشات به مبلغ “استبداد” و در نقطه دیگر اشاره شده ژاپنی اقامت اجباری در طول جنگ جهانی دوم.

رئیس دادگستری به طور فعال مورد سوال هر دو طرف و بعد از آن برای انتقاد ظاهری به تطهیر سنبله در موارد متصل به یک JBS بسته بندی گوشت می آمد در خلیج سبز.

“این شد با توجه به بسته بندی گوشت می آمد هر چند که در آن Brown County رو شعله ور شدن. آن را فقط به طور منظم مردمی در براون کانتی” رئیس دادگستری صبر Roggensack گفت: در پاسخ به بخش بهداشت و درمان و وکیل برجسته آسان گسترش ویروس.

شده اند وجود دارد تقریبا 11,000 تایید موارد COVID-19 در ویسکانسین و 421 مرگ و میر با توجه به NBC News coronavirus ردیاب.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی