ویلی رندولف: به براونزویل بمب افکن

ویلی رندولف: به براونزویل بمب افکن
19 اوت 1986

تابستان سال 1974.
گذشته از لی لی علامت سوال و در سمت چپ skelly دادگاه بود فرشهای لاستیکی کشیده شده با گچ سفید. در طول دوره متوسط خود را براونزویل تابستان آن را در اطراف نقل مکان کرد اما در واقع در آن باقی می ماند در حدود 70 متر از بتن در هر بشکه است که در خدمت دو وظیفه به عنوان funhouse و backstop. همه بچه های کوچک شده بود تعقیب دور و stickball خدمه بچه ها سیاه و سفید از 305 و 315 خیابان لیوونی و پورتو Ricans از 360 دومنت شد, هاردکور, براق قهوه ای و نارنجی جارو دسته ها و خفاش ها امضا شده توسط تورمن Munson, دنی تهیه و هوراس کلارک از یانکی ها خفاش در روز است. نوار سیاه پیچیده شده بود در اطراف می رسد از خفاش ها و میله های به صورت جامد گرفتن. ما می خواهم به صرف بسیاری از سامرز در این آسفالت stickball زمینه تپش Pinsy انگشت کوچک توپ لاستیکی به دستکش و بازی از ظهر به تیره در حالی که حلقه-a-levio بازی ها, نوزاد واگن برادران و خواهران کوچک در. به عنوان ما می خواهم بدست همسر بی پایان تابستان از ما دوران نوجوانی تا به حال با توجه به حواس او را پرت از زندگی; اتصالات سست پاره وقت شغل آبی-نور و احزاب در مناسبت خواندن کتاب.

در این روز ما همه در خارج وجود دارد دوباره به خاطر میکی بود به خانه برگشت و خوب همه ما فقط می خواستم به اطراف است. لایحه Travers در اخبار روزانه همیشه او را به نام ویلی راندولف که اشتباه من چون در اطراف بریتیش پروژه های او همیشه میکی که در گوشته پس از او یکی از بهترین hitters در بلوک. هر آنچه که شما او را به نام راندولف تنها در بلوک ما یا برای آن موضوع در تمام براونزویل که ما می دانستیم که با یک لیگ بزرگ بیس بال قرارداد. آن را به معنای زیادی به من پس نه تنها من زنده در همان پروژه شد اما سه سال پشت سر او در همان دبیرستان و پس از آن تا سال JV توپ شد و تلاش کردن برای تیم اول دانشگاه یا دانشکده. از آنجا که هر دو پروژه ما و دبیرستان بودند پس از نام Samuel J. بریتیش, New York دولت فرماندار و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته من فکر کردم شاید من تصادفا یک فال خوب.

یک stickball بازی آغاز شده و به نوعی من موفق به رسیدن به زمین به میکی, er, Willie. آن شده اند که با شکوه به او حمله کردن اما من قهرمان شد یانکی ها’ جنبهی sinkerballer مل Stottlemyre — در ذهن من به عنوان خوب به عنوان متس’ Seaver و Koosman — پس از آن می شده اند خوب اگر او صرفا مبتنی به خیالی دو بازی. خب. این بریتیش پروژه بودند (هنوز هم هستند) 16 داستان بالا. اطراف سقف فلزی نرده و در سمت راست بالا یک زباله سوز. این اطلاعات مهم است. در یک لحظه موقع مردانگی من پرورش بازگشت و اخراج بالا باشد. مسلح با یک قهوه ای stickball بت حلاجی و آموزش از یک پیتسبورگ دزدان دریایی سیستم شناخته شده برای تولید hitters, Randolph, smacked صورتی پرتابه راه در هوا بیش از آسفالت زمین زیر کشت بیش از نرده ها بود که یک خودکار دو بیش از این کوچه بود که یک سه گانه و —سقوط! — حق در برابر حصار بیش از 16 طبقه از یک ساختمان که تعداد بار شکر خدا پنهان. من به یاد داشته باشید: “من امیدوارم که او باعث می شود آن را برای لیگ های بزرگ. حداقل پس از آن من باید یک داستان خوب را بگویید.”

تابستان سال 1986.
براونزویل است یکی از محله قصبه جمهور Howard برجسته طلایی در خود گلگون گزارش در مورد بروکلین آینده. در بروکلین در قرن 21تهیه شده توسط این صندوق به صورت قصبه از بروکلین با طلایی همکاری خانه دوران کودکی من — بالا و پایین-افزایش پروژه های در حال مرگ خرید نوار بلمونت و پیتکین راه های عربی و کره ای صاحبان فروشگاه های زحمتکش سیاه پوستان و اسپانیایی و بیشتر کرک فروشندگان از تابستان شغل (در حال ترک خانه های ریگان واقعی مناطق شهری شرکت?) — ذکر شده است فقط دو بار. براونزویل یکی از آن مکان که در آن “طبقه” به اصطلاح مد روز برای فاصله گرفتن آمریکا از آن فقیر تکثیر و زنده می ماند.

برای Randolph دوستان خود من هم یکی از کلیدهای برای بقا در براونزویل از ’70s بود شماره 2 (در حال حاضر 3) بالا IRT مترو اجرا می شود که از طریق براونزویل گذشته و چه استفاده می شود به پنجره من در 315 خیابان لیوونی. این یک فرش سحر و جادو به “شیطان” (a/k/a 42nd Street) و فیلم; به جزیره ادم ساده لوح (پس از شما به روشن D); و به شیا و یانکی استادیوم. میکی رندولف در زمان 2 به شیطان به 7 — او متس فن. من 2 به 4 — من فکر هوراس کلارک بود خوب baseman دوم. زمان مطمئن عبور می کند.

در اوایل این فصل گرفتم که دوباره سوار شدن در Rockaway خیابان در براونزویل و مصرف آن سفر طولانی از بروکلین به برانکس نگرانی پیش بینی لحظه ای که 4 قطار منفجر می شود به نور خورشید وجود دارد و سفید به عنوان یک پسر کوچک کیک تولد, است, استادیوم یانکی.

در stickball روز من می خواهم پایین آمدن مراحل و سر از چپ به حقه. در این شب من قطع حق گذشته, دخترک معصوم, اموزش پارک هندبال دادگاه کت و شلوار و کراوات جمعیت ورود به ورزشگاه باشگاه راست به مطبوعات دروازه. در حالی که کار برای آمستردام اخبار به عنوان یک دانش آموز کالج در اواخر 70s, من می خواهم اغلب گرفته شده در این سفر و Randolph معامله به یانکی ها در سال 1975 بوده است خوب به من معرفی من به یک زن و شوهر از بازیکنان و اساسا ساخت ناامن کالج بچه احساس خوب. چیز خوبی بیش از حد چرا که یانکی محل باشگاه وانجمن بود که محکم بسته شده به عنوان یک تازه صحافی راکت تنیس. Reggie Jackson بود که همیشه به من. تورمن Munson شد چیست. Graig Nettles بود redneck. بیلی مارتین دفتر بود hellhole از ناپایدار دشمن. به جز اسکار قمار خنده دار motormouth که خود می دانستند و بر پایه درصد و هومر-به-در-خفاش, نسبت, روز به روز و حتی دیگر یانکی ها بودند با احتیاط از نویسندگان آنها را نمی دانند و بسیاری از آنها انجام داد. بعد زمانی که جفری استوکس جدا یانکی روانشناسی با صدای قطعه “این پارانویا سبک یانکی بیس بال” من می دانستم که دقیقا آنچه که او به معنای.

در حال حاضر همه چیز متفاوت به نظر می رسید. Randolph بود دیگر فقط یک عاقل روح در یک اتاق از استعداد egotists اما co-کاپیتان یک تیم با کوزه بیش از حد جوان به می دانم که چه باید بکنید و یا بیش از حد قدیمی برای انجام آن را به خوبی یک تازه کار, مدیر هنوز به آزمایش زیر آتش و برخی از بزرگترین بازیکنان در بازی است. کاپیتان! سخت به تصور کنید homeboy از بروکلین — a negro بودن کاپیتان امریکا تیم.

راه رفتن به محل باشگاه وانجمن این زمان من نیست که برای نگه داشتن نفسم از ترس که کسی که گام بر روی انگشتان پا. اولین برداشت من: Winfield بزرگتر از هر یک از کسانی که فوق یانکی ستاره در عین حال زمانی که او نشسته تماشای کارول جنکینز در زندگی در پنج یا از میان گذشته Winfield بنیاد نامه استاپلر به تابلو اعلانات او نمی تسلط بر اتاق راه کسانی که پول بازیکنان را انجام داد. من نمی دانم چه رفتگان همین بیلور به معنای در محل باشگاه وانجمن اما در مقایسه با “روز های خوب قدیمی” چیزی متفاوت بود; آیا این به معنای وجود یک خلاء رهبری یا فقط غیر یانکی عادی بیس بال آرامش, من نمی دانم.

Randolph شنبه در مرکز اتاق, تماشای زنده در پنجو کابل تا خود را cleats. او به رسمیت شناخته شده فورا به من لبخند زد و شروع کردیم صحبت کردن. بحث ما که شب و پس از آن در گفتگو بود و تعریف و تقسیم به دو بخش است: “میکی” راندولف داستان چگونه یک بروکلین پسر بزرگ شد و به یک لیگ ballplayer; و داستان شماره 30, ویلی, Randolph, یک مرد با وسواس قوام و حفظ حریم خصوصی و غرور. بنابراین زیر است منظور از doublesided تک: “کالج در رژه” b/w “یانکی نگرش (چرا ویلی رندولف است Outlasted فرد استنلی, Bucky دندانه آندره رابرتسون بابی میچام و 24 دو بازی دیگر همکاران).”

S I D E O N E

میکی رندولف نمی اویختن که غیر معمول بود برای این محله ورزشکاران که لذت بردم basking در احترام خود توانایی تولید شده است. اين اختلاف احتمالا که بسیاری از ستاره ها از ” ویل بازی hoops; و مانند بدنام جهان B. رایگان (سپس لوید “تمام جهان” رایگان از Canarsie بالا) بیشتر براونزویل بازیکنان شعار می دادند شعار “تا قرص.” در حالی که این گربه شد, برگزاری دادگاه رندولف بود طبقه بالا. “من به یاد داشته باشید آنها به من تماس بگیرید ‘هی میکی بیا پایین ما در حال بازی حلقه-a-levio” یا “ما در حال بازی manhunt” و من می خواهم, ‘Naw, مرد, من به من استراحت.’ در آن زمان من نمی نیاز به استراحت” او می گوید: با خندیدن در یانکی ستاره شرق. “اما این چیزی است که من فکر می کردم من برای انجام کار نیاز به آماده برای برنده شدن در روز بعد. من نمی دانم که بچه ها تا به حال آبجو و یا دو و یا مست و یا دودی مشترک. من در واقع بر این باور بودند که ورزشکاران خود را استراحت در شب. من به یاد دارم کالج, حلق آویز کردن در گوشه ای, مهمانی, و من طبقه بالا مشاهده متس در 8 ساعت است.”

بخشی از راندولف بیس بال جهت ممکن است منجر به از زندگی در 360 که بچه ها سیاه و سفید در 315 و 305 به نام “پورتوریکو ساختمان است.” “اسپانیایی ساختمان ؟” او با لبخند می گوید.

“آره اکثر آنها بودند. آنها را خوب با برنج و لوبیا و خوب گروه از مردم است. من به یاد داشته باشید حتی رفتن به پورتوریکو من اولین بار که از بروکلین. من باید 10 یا 11 سال است. ما تا به حال یک تیم همه ستاره در این لیگ و آنها برنده یک سفر به پورتو ریکو برای یک هفته; ما رفت و در یک تور کوچک از سه شهرستانها. من به یاد داشته باشید با یک شبکه بیش از من. این خیلی عجیب و غریب است. من فقط می خواستم به بازی توپ. آن می توانست با روس ها; من اهمیتی نمی دهند که آن را با.”

مهم راندولف توسعه به عنوان یک بازیکن جوان بود و دوستی او با یک باغبان در بریتیش پروژه به نام فرانک Tepedino. او اسم و برادرزاده اش یک scrubby رزرو outfielder با یانکی ها از سال 1969 تا 1972 و دیگر برادرزاده, راسل, بازی های برگزار شده پایه دوم در همان بریتیش JV تیم بیس بال من. “فرانک به من داد و من برای اولین بار شکستن” راندولف می گوید. “او خسته از تعقیب ما خود چمن و همه چیز را به طوری که او گفت:” شما بچه ها واقعا می خواهید به بازی توپ ؟ بیا پایین به پنج الماس [در چشم انداز پارک] در روز شنبه و ما بازی کند.’ “

Tepedino معرفی او به لژیون آمریکایی توپ که در آن او به رقابت در برابر ایتالیایی ها و یهودیان از خارج بروکلین تیره محله و همچنین به چند کلاهبرداری از تجارت است. مرد اول است. توپ ضربه تا وسط. Randolph زمینه های آن و به جای کوه در می رم فراروی یا تبدیل بدن خود را به پرتاب وری او flips آن را پشت دست ضربه زدن ، “فرانک نشان داد که به من در زمانی که من 11 یا 12” او می گوید: گرفتن توپ و چرخاندن مچ دست خود را به نشان می دهد. “من به یاد داشته باشید او به وضوح گفت:” نزدیک به پایه. که توپ و تلنگر از مچ دست خود را در اطراف و بیل آن است. من نشسته بود در اتاق من و با قرار دادن یک بالش روی تخت و فقط یک بیس بال و ساعت ها فقط آنجا ایستاده پرتاب توپ به آن بالش.”

استعداد بازیکنان بسکتبال در حال scouted در تاریخ بالا اما نسبتا کمی توجه به شهر نیویورک بازیکنان بیس بال. برای هر رندولف و یا همکار Brooklynite خولیو کروز (White Sox) و یا Shawon Dunston (توله) کشت از بازیکنان بسکتبال ظهور از شهرستان درونی در هر سال است. بخشی از مشکل این است که عدم وجود زمینه ها و کیفیت پایین آن است که وجود دارد. ویلی و من معامله داستان در مورد بریتیش دبیرستان رشته در شرق Flatbush; من به یاد داشته باشید دو برابر شدن آمار در گلو در بد رازک او آن را یک بار در دهان. Randolph یک بار در زمان او خوشه و حفر کردن سنگ “به عنوان بزرگ به عنوان یک لعنت بسکتبال” در shortstop سوراخ. کیفیت آموزش است در تامین کوتاه مدت نیز هست. اساسا “شما فقط به حال برای به دست آوردن آنچه شما می تواند از این مرد یا این که مرد و نگه داشتن چشم خود را باز برای هر چیز دیگری می گوید:” راندولف که در خارج از فصل کند و درمانگاه در سراسر منطقه شهری.

ترس نگه می دارد بسیاری از بیس بال پیشاهنگی از براونزویل و محله های آن را دوست دارم. “نیمی از آنها می ترسند آنها gonna get حمله کردند,” او می گوید. “برخی از پیشاهنگان آمد به دیدن من و ماند در ماشین.” هنوز هم با ارشد خود را در سال بریتیش, Randolph شد همه شهر در shortstop و به اندازه کافی از یک چشم انداز است که متس, Expos و Royals همه در زمان یک نگاه, اما دزدان دریایی بودند با آنهایی که تنها نشان داد بهره واقعی.

در ’70s دزدان دریایی بودند یکی از محبوب ترین تیم ها در امریکا به این دلیل که آنها همیشه آماده و مایل به ثبت نام و بازی و بازیکنان اسپانیایی. در واقع آنها تنها تیم بزرگ لیگ در تاریخ برای قرار دادن نه سیاه/هیسپانیک بازیکنان در این بازی در یک زمان. اما باز کردن درب سیاست های نژادی از دزدان دریایی این معنی نیست که آنها دوست یابی در بروکلین ، Randolph خود را امضا کرد پیتسبورگ دزدان دریایی قرارداد در یک خودرو در خارج هفت الماس در چشم انداز پارک رژه زمینه. “این هفتمین دور از یک بازی است و آنها با من تماس خاموش میشه. آنها می گویند گوش ما رو برای رفتن به پیتسبورگ. ما می خواهیم شما را به ثبت نام. شما رو به نشانه و باید ثبت نام آن در حال حاضر. ما ain’t gonna صبر کنید.’ من در ماشین. در این روز خاص آنها نمی خواهید به خارج شدن از ماشین. آنها فقط می خواستم به آن را انجام داده و با بیش از.”

در یک نقطه در طول ما ستاره شرق بحث دیگر خبرنگار که من نمی بینم نشسته پشت سر من با باز کردن نوت بوک. Randolph به حال من توقف مداخله و گفت: من همکار کاتب کاملا بصورتی پایدار و محکم را به یادداشت ها. ویلی در نظر گرفته شده این یک مصاحبه خصوصی. گفت: خبرنگار اظهار داشت که او پس از خود را در “زاویه” و عقب نشینی چند فوت است. ویلی شده بود راحت صحبت کردن در مورد قبل از یانکی روز اما او رد از دیگر خبرنگار به من به یاد داشته باشید که ویلی نیویورک یانکی نه به سادگی برخی از homeboy من با.

S I D E T W O

نشستن در مقابل راندولف قفل برخی از هفته بعد منتظر او را به خروج از اتاق وزن آن را به من زده که baseman دوم است یانکی ها’ مرد نامرئی; از طریق خلق و خو و مطالعه او نگه داشته است شخصیت واقعی او مبهم ترین گزارش در مورد ورزش حق رای در امریکا است. اگر رندولف بودند b-boy, من می خواهم می گویند او “fronting.” من مرد نمی خواهد دروغ به اخبار روزانهاما او خیلی عاقلانه بگویید مردمی آنچه که او واقعا فکر می کند در مورد سال خود را با pinstriped خدمه. گوش دادن به چگونه رندولف تحصیلات مشکل و در حال حاضر رفتگان بابی میچام در خبرنگاران گفت: “او به من گفت:” فقط جواب آنچه شما بخواهید. نمی داوطلب نظرات اضافی.’ “

بنابراین من نباید شگفت زده شده اند که در مقایسه با قبلی من مراجعه او در ابتدا کاملا محافظت شده است. او از من خواست به طور مستقیم آنچه که من در تلاش بود به “گرفتن” را به عنوان اگر او مشکوک بودم برای انجام یک کار تبر. که homeboy چیزهای پوشیده بود. Randolph فقط به دنبال سیاست های خود را از محتاط تعامل کاملا آگاه است که در استادیوم یانکی به اشتباه نقل قول به حق خبرنگار است مانند تنظیم آتش به الاغ خود را. و از طریق 21 مدیریتی, تغییرات چهار جهان سری چهار All-Star انتخاب فصل بیشتر در پینستریپس از هر سیاه یانکی به جز Elston Howard 912) و روی سفید (14) این یکی براونزویل گربه که نگه داشته است تا خود را کاملا سرد.

از او بخواهید در مورد رسانه و او می گوید: “من خیلی بیشتر باز این روزها به خاطر من ، من احساس می کنم صحبت کردن می تواند بدون افتادن به دام است که من ممکن است به سقوط قبلا” اما او آن را روشن می سازد کاتبان نیست نزدیک ترین دوستان است. “من سوخته گاهی اوقات در اوایل زندگی حرفه ای من است که احتمالا به من یک کمی سخت تر است. آن را مانند وقتی که شما بزرگ شده در بلوک و کسی بیرون آمد و خود را در صورت اشتباه شما آن را فراموش نکنید. شما نمی اشتباهات مشابه.”

حریم خصوصی شما ببینید یک مسئله بزرگ با Randolph. شما به ندرت دیده می شود تصاویر از همسر خود گرچن مدرسه خود را بالا یار زندگی می کردند که در 305 Livonia یا سه نفر از بچه ها. دور از ورزشگاه به غیر از بیس بال درمانگاه و برخی از خیریه حضور او را نگه می دارد مشخصات پایین حضور در برادوی را نشان می دهد (او یکی از معدود مانند معامله بزرگ) و ابتلا به برخی از موسیقی جاز در این روستا است. Randolph پشتکار اجتناب افراد مشهور, پشت صحنه فشار. “روابط عمومی مرد در حال هل دادن اجازه را دریافت تبلیغات تصویر.’ من بگو که برای شما. آیا مرد می خواهید به انجام این کار ؟ او به درخواست من برای آمدن به اینجا?’ بنابراین من فقط به انجام چیزی که من نشستن پشت, آن را چک کنید, لغزش به سمت درب در ماشین من و من رفته است.”

جدا از خود نمی-جمعیت-من-نمی-جمعیت-شما نگرش عامل دیگری در سکوت او ممکن است که در زمان قرارداد به پایان می رسد در این فصل است. که او را یک 32 ساله دوم baseman با سه تا چهار کیفیت سال جلوتر از او. از یانکی ها ديدگاه او ممکن است نزدیک شدن به پایان ارزش خود را به عنوان تجارت طعمه. است که به تازگی به دست آورد (و جوان) Wayne Tolleson بعدی فصل دوم sacker? من امیدوارم که نه. با وجود ساخت بیشتر اشتباهات در نیمه اول این فصل از او همه از آخرین ویلی هنوز هم می توانید آن را انتخاب کنید و به دلیل استثنایی خود حلاجی چشم (او شده است در پایگاه-در-توپ پنج تمام فصل) او هنوز هم خوب تعداد دو hitter وظیفه حتی اگر لو Piniella نمی کنم. Randolph قطعا یک کالای با ارزش در بازار آزاد, کسی که تیم مانند آرام و Padres خواهد طمع به چیزی داشتن. البته رندولف نمی خواهید به آن بروید. ریشه های خود را بیش از حد عمیق در این شهر و تیم خود را.

بنابراین اولین صحبت ما با ضبط صوت ، من توضیح داد که من به دنبال آن بود و راندولف گوش nodding به من و گفت: کمی. و من تعجب به مرد نامرئی شروع به باز کردن در مورد یانکی ها. “مردم فکر می کنم” من شما هرگز درگیر در هر بحث.’ که لزوما درست است. که درست نیست در همه. من تا به حال من spats و مناقشات سیاسی با مالکیت. من نمی اجرا کنید به این مقاله و انتشار آن را مانند بعضی از بچه ها ممکن است. من فقط اجازه دهید آن را رول کردن پشت من. من اجازه ندهید که آن را به نقطه ای که آن را شروع به خوردن در من و بر من بازی کند.”

در سال 1982 رئیس جورج جریمه و شلاق رندولف برای گم کردن روز تمرین. “من تا به حال قبل از تعهد با سلامت روان ارتباط و احساس می کردم نمی توانستم لغو شده است. وجود دارد بیش از 1000 نفر وجود دارد برای دیدن من. کودکان و نوجوانان. وجود دارد کمی مجادله در مورد آن در مقالات. او واقعا عصبانی در مورد آن. این بود که در طول اعتصاب سال است. ما حتی توپ بازی زمانی که من متعهد به این پس فقط به خاطر اینکه ما را به بازی توپ و او احساس می کند ما در حال بازی horseshit من فقط نمی تواند نا امید کودکان و نوجوانان و به آنها بگویید که من نمی توانم بیایم.”

بیلی مارتین و Howser تبدیل به مورد علاقه خود را به مدیران: بیلی برای خود سبک و کانزاس سیتی manager (در حال حاضر دوره نقاهت بعد از یک عمل جراحی مغز) برای خلق و خوی خود را. “بیلی مارتین به من آموخت زیادی است. او اولین مدیر. او اعتقاد من در سن بسیار جوان است. نه بیش از حد بسیاری از rookies های بازی تحت بیلی. او به من یک شانس را به بازی و واقعا نمی ظروف سرباز یا مسافر با من بازی. من مانند بیلی سبک تهاجمی. در حال حاضر کل کنتراست شد, کیر Howser. کیر Howser بود یک مربی قبل بود شد مدیر بنابراین من تا به حال شانس به او را می دانم قبل از او به کار گرفت. او این نوع از کسی که نمی گویند اما او باز برای پیشنهادات. اگر شما هر گونه مشکلات شما می توانید بروید و با او صحبت کنید. او فقط مرا درمان با مقدار زیادی از احترام و سلام ما برنده 103 توپ بازی که در آن سال (1980) بنابراین شما نمی توانید با آن استدلال می کنند. شما لازم نیست برنده 103 بازی با نشستن در ته قنداق تفنگ خود را در مدیریت صندلی.”

سپس او اضافه می کند با یک لبخند مضحک و خنده “مدیران نمی تواند آن را برای شما انجام Nelson. شما باید به بیرون رفتن وجود دارد خودتان. میخوام هیچ کس به شما کمک کند که در آن بشقاب رو که 90 مایل در ساعت fastball. هیچ کس می تواند به نوبه خود است که دو بازی را برای شما.” برای او تفاوت بین رقابتی توپ-باشگاه مانند زمان یانکی ها و قهرمانی جوخه از اواخر دهه 70 است که به طور متوسط پنبه حلاجی شده و دوره. “هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم سال شما به یاد داشته باشید ما یک تیم کهنه با برخی moxie خاص نگرش است که من فکر می کردم ما بیش از بسیاری” او می گوید: با آشکار محبت است. “امروز ما باید مقدار زیادی از استعداد است. مرد با مرد, من فکر می کنم ما باید خیلی بیشتر استعداد تر از بسیاری از تیم های دیگر. اما نیست که همیشه شما برنده مسابقات قهرمانی. شما باید به یک خاص آرایش خاصی استکبار یک cockiness در مورد خودتان; تنها راه شما بازی بازی. پیرسینگ, Reggie تورمن, Chris [Chambliss] میکی [رودخانه] غاز [Gossage] تمام کسانی که به تماشای آنها می دانستند که چگونه برای برنده شدن که همه.” که نشان می دهد که برخی از ویژگی های من در بر داشت بنابراین تهدید آمیز در آن زمان بودند بخشی از آنچه که آنها را خیلی خونسرد در تمام کسانی که در جنگ های به یاد ماندنی با Red Sox, رویالز و داجرز. “در زمان آن را به نقطه ای که ما احساس می کنیم می تواند به نوبه خود آن را در زمانی که ما تا به حال به. به نظر می رسید که راه به هر حال. آن را به یک عادت بد برای رسیدن به, اما ما به نظر می رسید قادر به انجام این کار است. آن شگفت انگیز بود.”

آن را 10 سال پیش در این تابستان که Randolph, ستاره یانکی اردوگاه آموزشی برنده دوم پایه کار مخالف shortstop فرد “مرغ” استنلی. که همان تاریخی فصل بازسازی استادیوم یانکی بازگشایی بیلی مارتین و جورج Steinbrenner بودند نان تست (نه فقط بحث) از شهر تورمن Munson تنها نی در نوشیدن, و, پشت, ثابت, با شروع تبادل از گربه ماهی شکارچی اد فیگورا و همین Gullett این یانکی ها برنده لیگ آمریکا شرق 10½ بیش از بوستون آوردن حق رای خود را برای اولین بار پرچم در 12 سال. Randolph, Piniella و Guidry (که در آن سال به نظر می رسد تنها در هفت لیگ برتر مسابقات) تنها بازماندگان از این کمپین. Piniella البته مدیریت و به عنوان کاپیتان Guidry و راندولف هستند پس در گیره علائم کودک اموزش, لو گریگ Munson و گزنه (همچنین راجر Peckinpaugh و اورت اسکات). هیچ کس ساخته شده است یک معامله بزرگ در مورد راندولف که یانکی ها برای اولین بار, سیاه, کاپیتان, و نه او. آنچه ظاهرا مهم تر است به او زمان آن را در زمان برای مدیریت به اذعان خود رهبری با عنوان. تصور من این است که رندولف می خواست ساخته شود کاپیتان هنگامی که Nettles رفت و به سن دیگو در بهار سال 1984.

“هیچ چیز نیست. هیچ چیز واقعا” راندولف پاسخ بسیار آرام وقتی پرسیده شد که چه تفاوت بودن co-کاپیتان ساخته شده است. “من احساس می کنم که برای پنج یا شش سال من شده است به یک رهبر در راه خود من در این باشگاه است. شما می دانید که در ذهن خود را, شما می دانید, از پاسخ از هم تیمی های خود را. هیچ نویسنده یا هیچ کس دیگری تا به شما بگویم ” او رهبر است.’ “او طول می کشد در یک ناله به صدای خود می گویند:” ‘من فکر می کنم من وارد کرده اید. من فکر می کنم من یک رهبر است.’ من لازم نیست که. ارتباط من با هم تیمی های من است که چه چیزی باعث می شود من کاپیتان نه آمار و یا طول عمر. زمانی که این اتفاق افتاد آن برجسته تر از من, اما شما باید به درک آن صحبت برای مدتی. تا شاید کمی از ooomph نیمه رفت کمی. آن را نمی خواهم من فقط گفت: “اوه خوب است.’ اما من در حال حاضر راحت با راه من درک خودم و آنچه که من به معنای این تیم زمانی که آنها اعلام کرد. من نمی خواهم به آن بازی اما شما باید بدانید که تاریخ همه چیز است.”

Roy, سفید, ارشد, سیاه یانکی زمانی که رندولف پیوست و این باشگاه در حال حاضر هدف قرار دادن مربی پشت او را. ایستاده با پنبه حلاجی شده قفس تماشای رندولف کار در نوسان سفید به یاد می آورد که در ” 76 “او آرام بود, گاوچران زن, مرد جوان با بسیاری از استعداد شما بلافاصله متوجه” اما امروز “ویلی است که یک رهبر در این باشگاه است و خیلی بیشتر کلامی در مورد آن از مردم متوجه است. در محل باشگاه وانجمن در ستاره شرق, در اتوبوس, او به بچه ها می شود بر روی آنها. او بسیار خوب با بازیکنان جوان است.” میچام احساس کردند که راه و با توجه به استوکس کتاب در سال 1983 یانکی فصل Pinstripe دوزخکه درست بود و سپس با میچام آندره رابرتسون و برایان Dayett. استوکس همچنین اظهار داشت: “آن گاهی اوقات به نظر می رسید به عنوان اینکه وجود دو ویلی Randolphs پوشیدن پینستریپس.”

Randolph نگرش است که از کلاسیک دیگر-قصبه نیویورکر. که در آن out-of-towners مانند Reggie Jackson, دیو Winfield, جورج Steinbrenner و بیلی مارتین آمد به اپل به مست در این شهر زرق و برق و قدرت, Randolph, جرعه از فنجان به آرامی. یک دوربین ad. یک ژیلت نقطه با استیو Garvey و استیو کارلتون. برخی از مسائل در WPIX و SportsChannel. که همه این زادگاه قهرمان طعم. او می گوید: “من واقعا به دنبال آن است. من شده است برای باز کردن آن” و در عین حال رندولف باید بدانید که جامد دوم به پایان رسید با سختی بیش از 30 عمر homers نمی Madison Avenue تماس مگر اینکه آنها را تعقیب.

او نیست. او نمی خواهد. او هنوز هم رو بیس بال obsessiveness که او را نگه داشته و طبقه بالا در شب تماشای متس و تکمیل خود را در دو بازی شیر یا خط. تفاوت بیش از دراز مدت بین برخی از استعداد پورتوریکو بازیکنان در 360 دومنت و ویلی “میکی” راندولف نبود استعداد خام. وجود گربه های ما با بازی که می تواند با قرار دادن توپ در سقف بریتیش, پروژه ها و زمینه به عنوان شیرین به عنوان Topps آدامس بادکنکی. آنچه از هم جدا رندولف از محلی همسالان جدا 1976 یانکی ها و 1986 یانکی ها.

“هنگامی که شما راه رفتن در این زمینه شما باید واقعا احساس می کنید مانند شما می توانید برنده شوید که شما بهترین در آنچه شما می توانید انجام دهید. که من روش کار من,” او می گوید در نزدیکی پایان ما بحث buttoning تا معروف ترین نیوجرسی در ورزش حرفه ای. “همه چیز در مورد نگرش است.” ♦

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma