چرا coronavirus ممکن است تغییر دوستیابی برای همیشه

ناصرو | No comments

در نیویورک, کانون COVID-19 شیوع در ایالات متحده این شهر در بخش بهداشت و درمان قرار داده و از مجموعه ای از دستورالعمل تحت عنوان “جنسیت و coronavirus بیماری است.” یک قطعه رسمی مشاوره: “شما را امن ترین شریک جنسی.”

آشنایی به اندازه کافی سخت است در بهترین زمان است. پرتاب در دولت بخشنامه مثل این به علاوه در سراسر کشور اجتماعی فاصله داشتیم و یک ویروس بسیار مسری است که برای آن هیچ درمان یا واکسن و شما انتظار می رود در جستجو برای عشق باید آخرین چیزی که در ذهن همه است. اما قدمت پر رونق است.

تک آهنگ در سراسر کشور در حال تبدیل شدن به نرم افزار دوستیابی در تعداد رکورد.

قوانین دوستیابی آنلاین نیز به سرعت در حال تغییر برای انطباق با این آب و هوا. زوم و FaceTime تاریخ باید سریع تبدیل شدن به هر دو دولت-تحریم — و نکته جالب به انجام.

ما نه لزوما حل coronavirus مشکل است. ما در حال حل یک مشکل از تنهایی است که اتفاق می افتد به مرکب در حال حاضر به دلیل coronavirus.

دانیل Ahmadizadeh

مدیر عامل شرکت قرنطینه با هم

“من به معنای واقعی کلمه چهار تاریخ برنامه ریزی شده امشب گفت:” سرنا Kerrigan 26 ساله نیویورک تک و مدیر خلاق. “وجود دارد هیچ برخورد با تدارکات. که رفتن به تقسیم این لایحه ؟ آیا شما با رفتن به بوسه من بعد از این تاریخ ؟ وجود دارد بسیاری از چیزهای مختلف است که بسیار منحرف است.”

گفت: برخی از این ایستگاهی راه برای پیدا کردن عاشقانه پتانسیل را دارد که به طور دائم تغییر راه ما تاریخ طولانی بعد از مستندات پایان.

“وضعیت در حال رفتن به تصویب. ما همه میخوام از طریق آن دریافت کنید. اما آنچه نمی خواهید به تغییر رفتار است که ما در حال اتخاذ در حال حاضر حال در گفت:” دانیل Ahmadizadeh, مدیر عامل شرکت به تازگی راه اندازی dating app Quarantine با هم. “ما نه لزوما حل coronavirus مشکل است. ما در حال حل یک مشکل از تنهایی است که اتفاق می افتد به مرکب در حال حاضر به دلیل coronavirus.”

کسب و کار آنلاین دوستیابی

قبل از همه گیر آنلاین دوستیابی خستگی مصرف می شد نگه دارید. دوستیابی, دانلود برنامه برای بالا 15 برنامه کاهش در سطح جهانی و تحقیقات نشان داد که کشیدن فقط مردم تنهاتر.

همه گیر حداقل در برخی از معیارهای بزرگ بوده است برای کسب و کار. Dating.com گزارش شده است که جهانی آنلاین دوستیابی بود تا 82 درصد در اوایل ماه مارس ،

به عنوان متحده در سراسر کشور آغاز شد نورد از اقامت در خانه سفارشات در ماه مارس سال 2020 سرهم بندی کردن دیدم 26 درصد افزایش در تعداد پیام های ارسال شده بر روی پلت فرم آن یک سخنگوی شرکت گفت CNBC. آتش زنه دیدم طول مکالمات افزایش توسط 10-30 ٪ و نخبگان دوستیابی برنامه دایره درونی دیدم پیام های افزایش 116 درصد در طول همان مدت زمان ،

برای کمک به کاربران مطابق با, اجتماعی, فاصله, قوانین برخی از شرکت های در حال تطبیق با مدل های کسب و کار خود را به تهیه کردن به هنجارهای دوستیابی در حالی که تحت قرنطینه.

لولا نورد “تاریخ از خانه” از ویژگی های است که اجازه می دهد تا کاربران راه اندازی یک چت تصویری اگر هر دو نفر موافقت تماس بگیرید. این PlentyOfFish برنامه راه اندازی زندگی می کنند!, که کاربران را قادر می سازد به livestream با پتانسیل مسابقات و لیگ در حال حاضر میزبان لیگ, زنده, تصویری, سرعت دوستیابی پلت فرم.

سرهم بندی کردن بود جلوتر از منحنی نسبت به برخی از رقبای خود ارائه در نرم افزار تماس های تصویری از 2019 از ویژگی های که گذاشته زباله توسط بسیاری از کاربران تا به حال است.

تصویری چت بیش از سرهم بندی کردن گل رز 93% در این هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی ،

“متوسط زمان در این تماس در مورد 30 دقیقه در حال حاضر است که واقعا خوب دوره مقدماتی برای رسیدن به می دانم که کسی گفت: Priti جوشی, Bumble معاونت استراتژی است.

اما حتی به عنوان تصویری چت میدارد و تعامل اعداد افزایش برخی از تک آهنگ CNBC به صحبت کرد در حال شک و تردید در مورد آنها چه مدت می توانید نگه دارید تا مجازی ارتباط است.

این نوع از احساسات است که در نظر گرفتن تلفات در برخی از برنامه های دوستیابی. فقط مطابقت گروه صاحب برنامه های محبوب مانند آتش زنه و لولا و PlentyOfFish.

حتی اگر استفاده و تعامل اعداد شده اند در حال افزایش است از زمان آغاز شیوع این بیماری در ماه آوریل این شرکت شروع به دیدن اندکی کاهش در رشد مشترک و میانگین درآمد به ازای هر کاربر مسطح بود.

روند نیست که همه تعجب آور با توجه وجود دارد کمتر از یک انگیزه ای برای پرداخت هزینه برای امکانات و یا پیوستن به یک برنامه در وهله اول زمانی که شما نمی توانید مهاجرت خود را اتصال دیجیتال به دنیای واقعی.

در حالی که این تاثیر تا کنون حداقل است, این می تواند در نهایت یک مشکل برای مطابقت با.

این شرکت باعث می شود مقدار زیادی از پول خود را از حق عضویت پرداخت می شود و ویژگی ها بنابراین در حفظ و اضافه کردن کاربران بیشتر است کلیدی برای رشد خط پایین خود را. از مدیران اجرائی از بازی و آتش زنه هر دو کاهش یافته است به شرکت در این داستان.

علاقه پایانی در پرداخت دوستیابی برنامه نیز به احتمال زیاد تا حد زیادی به کار با این واقعیت است که بیش از یک پنجم آمریکایی ها است شغل خود را از دست و پرونده برای مزایای بیکاری. با کارشناسان شرکت اینترنتی کشور است که رهبری برای رکود اقتصادی در سال 2020 و با بیکاری اعداد رو به رشد روز به روز اشتراک به قدمت برنامه ممکن است یک محل که در آن مردم کاهش هزینه ها.

“آنچه که من نگران این است که مردم تمایل به صرف” گفت: Ygal Arounian یک تحلیلگر در Wedbush اوراق بهادار. “دیگر شما گیر کرده در خانه کمتر احتمال دارد شما در حال رفتن به پرداخت بیش از زمان. مردم در حاشیه برنامه های آنها در حال خرید یک جداجدا سفارش داده شده امکانات کمی کمتر. که با قرار دادن یک کمی از فشار بر روی رشد مشترک و در درآمد و یا [متوسط درآمد به ازای هر کاربر] رشد است.”

اما در حال حاضر برای مطابقت با گروه اثبات انعطاف پذیر. سهام آن بیش از حد گسترده تر در بازار و اول آن سود خالص سه ماهه رشد حدود 30 درصد نسبت به سال پیش از آن.

زیست شناسی “سقوط در عشق”

در ماه فوریه سال 2020 Netflix منتشر دوستیابی واقعیت تلویزیون نشان می دهد به نام “عشق کور است.” نشان می دهد به زودی جذب توده و فرقه در رسانه های اجتماعی.

قضیه از این برنامه نسبتا ساده است: جوان و جذاب, تک آهنگ سبکبار با تماس با دنیای بیرون رفتن در تاریخ با یکدیگر در غلاف جدا شده که در آن آنها قادر به دیدن یا لمس شخص دیگر. صدا آشنا است ؟

معلوم دوستیابی در جهانی همه گیر و یک شرکت کننده در “عشق کور است” آیا بیش از حد متفاوت. هر دو سناریو التماس واضح سوال: شما واقعا می توانید سنج شیمی فیزیک در مجازی تنظیم ؟

آشنایی متخصص Charly Lester فکر نمی کنم.

“من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به قادر به به طور کامل تکرار که شیمی فیزیکی با کسی که بیش از چت تصویری” لستر گفت. “اما آن را خوب محک. شما خواهید بود قادر به کار کردن اگر شما را دوست ندارند کسی است.”

هلن فیشر بیولوژیکی انسان شناس است که 20 سال را صرف مطالعه اسکن های MRI از افرادی که دیوانه وار در عشق اختلاف نظر داشتند.

“فقط به خاطر اینکه شما نمی توانید لمس کسی به این معنا نیست که شما نمی توانید به سقوط در عشق با آنها” فیشر گفت.

فیشر گفت که عشق رمانتیک حتی در مجازی محیط می تواند باعث دوپامین سیستم.

“این بسیار بدوی مسیر” گفت: فیشر. “پایه کوچک کارخانه که پمپ کردن دوپامین در واقع نهفته است درست در کنار کارخانه ها که هماهنگ تشنگی و گرسنگی است. دوپامین چیزی است که به شما می دهد که رهایی از سرگیجه, شادی و سرخوشی, بی خوابی, از دست دادن اشتها و تمرکز انگیزه و خوشبینی عشق شدید.”

آن را فقط به دوپامین سیستم در محل کار, اما, هنگامی که ما در حال سقوط در عشق با کسی در یک فاصله. فیشر گفت: ما در حال برداشتن در همه نوع از نشانه ها در مورد آنها چه کسانی هستند.

فقط به صورت تقارن. بسیاری از حیوانات از جمله انسان ها متصل به پیدا کردن تقارن جذاب به دلیل آن دیده می شود به عنوان یک نشانه قوی ژن. ما همچنین نگاهی به آنچه که مردم در حال پوشیدن, بررسی زبان بدن خود را و گوش دادن به صدای تن همه سعی کنید به قطعه با هم که دقیقا ما در برخورد با.

اما بصری و شنوایی نشانه ها تنها تا کنون. هنگامی که شما در یک تاریخ مجازی, شما از دست رفته خود را در حس بویایی و برای زنان, این یک راه اصلی برای قضاوت ژنتیکی سازگاری.

یک عنصر کلیدی دیگر از مراحل اولیه جاذبه که از دست رفته است که اکسی توسین. این فعال touch چیزی بدیهی است که شما نمی قادر به انجام زمانی که شما در حال صحبت کردن با کسی در زوم.

این خاص neurochemical است که شناخته شده به عنوان “هورمون عشق” و این جدایی به تشکیل یک پیوست به یک انسان دیگر.

جامعه شناسان به مدت طولانی هشدار داد خطرات طولانی مدت در سلول انفرادی به دلیل این که لمسی نیست فقط خوب برای تشکیل پیوند با افراد دیگر آن را نیز از لحاظ جسمی برای شما خوب است. در میان دیگر مزایای بهداشت و درمان آن استرس را کاهش می دهد.

اما کارشناسان بهداشت عمومی نیست فقط نگران این واقعیت است که بسیاری از ما در حال تجربه یک کمبود صمیمیت فیزیکی. این در واقع تنهایی است که می تواند عمده تلفات در ما خوب بودن.

مطالعات تنبیه شدید تنهایی به افزایش سطح استرس و افزایش التهاب در سراسر بدن است. اثرات طولانی مدت از کل جامعه در انزوا هستند و حتی ترسناکتر.

یک مارس سال 2020 نظرسنجی از قیصر بنیاد خانواده نشان داد که نزدیک به نیمی از بزرگسالان آمریکایی گفت: سلامت روان شده است منفی نهفته با توجه به نگرانی و استرس بیش از ویروس.

که در آن برنامه های آنلاین دوستیابی به تصویر می آیند. حتی اگر شما به مقصد خود را برای پیدا کردن همسر روح خط پایین این است که شما را پیدا خواهد کرد یک انسان به صحبت کردن.

آینده دوستیابی

به عنوان متحده شروع به استراحت قرنطینه دستورالعمل برخی فکر می کنند قوانین برای دوستیابی در طول یک بیماری همه گیر خواهد شد ،

“من فکر می کنم که من می تواند خیلی بیشتر احتمال دارد به بازی با کسی و می گویند هی می خواهید به FaceTime می گوید:” Kerrigan. “هیچ پول وجود دارد ، وجود دارد هیچ رابطه جنسی بر روی میز است.”

قبل از همه گیر دوستیابی در شهرهایی مثل نیویورک واقعا گران بود. مجازی hangouts در حال صرفه جویی مجرد در منهتن صدها دلار یک روند است که به احتمال زیاد همچنان به عنوان بیکاری تاپ 38 میلیون آمریکایی. هیچ پول همچنین می توانید سطح زمین بازی.

فیشر فکر می کند COVID-19 داده است راه را برای یک مرحله جدید در معاشقه روند.

“شما می دانید, سال پیش, ازدواج, استفاده, به آغاز یک همکاری است. در حال حاضر آن را در آخر می گوید:” فیشر. “همه داده ها نشان می دهد که دیگر معاشقه فرایند است که بیشتر احتمال دارد مردم به هم باقی می ماند و ایجاد ثبات و همکاری است.”

آیا این منجر به رونق عروسی پست قرنطینه باقی مانده است دیده می شود. یکی از چیزهایی است که ما می توانید مطمئن شوید که از نوع صمیمیت فیزیکی ما به استفاده می شود ممکن است به شدت معلول برای حداقل یک یا دو سال.

ارشد کاخ سفید, مشاور بهداشت دکتر آنتونی Facui فکر می کند ما هرگز نباید لرزش دست هرگز دوباره. چهره مردم در سراسر کشور در حال پنهان با ماسک و حتی پس از وجود یک واکسن یا درمان به کروناویروس, برخی فکر می کنم همه ما ممکن است به لحاظ اجتماعی مشروط به فکر می کنم دو بار قبل از به خطر می اندازند یک بوسه و یا حتی یک آغوش یک غریبه نسبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>