Atul Gawande

گتی ایماژ

در ژانویه 2018 جستجو لگد کردن برای یک مدیر اجرایی که می تواند کمک به سه غول پیکر شرکت — آمازون برکشایر هاتاوی و J. P. Morgan — تجدید نظر یکی از بزرگترین هزینه رانندگان: مراقبت های بهداشتی.

به عنوان 2019 متوسط کل هزینه کارفرما-ارائه پوشش بهداشت و درمان گذشت بیش از 20 ، 000 دلار برای یک خانواده برنامه ریزی و در حال افزایش در حدود 5 ٪ در هر سال است.

بنابراین پناهگاه آمده بود همراه در یک زمان خوب بود و آن را تلاش برای حل برخی از مشکلات بسیار واقعی به خصوص با توجه به این که کارفرمایان خرید مراقبت های بهداشتی برای تقریبا نیمی از همه آمریکایی ها. مدیر عامل دکتر Atul Gawande یک رویایی پزشک و نویسنده می توانست وزن سه میلیاردر شرکت رهبران — آمازون جف بزوس برکشایر در وارن بافت و J. P. Morgan را جیمی Dimon پشت سر او.

اما پس از کمی بیش از دو سال در این کار Gawande این هفته اعلام کرد او خواهد بود کنار پله از پناهگاه به تمرکز بر روی مناطق دیگر از جمله در Covid-19 بحران پس از دو سال در کار است. این شرکت در حال حاضر به دنبال یک مدیرعامل جدید در حالی که آن COO — میچ Hetses یک دیرین رزومه اجرایی – در روز به عملیات روز.

با وجود خروج بسیاری از بهداشت و درمان کارکنان صنعت معتقدند که هنوز هم وجود دارد یک مسیر رو به جلو برای پناهگاه. کلیدی خواهد بود برای تیم های اجرایی به تجمع در پشت این فرد در یک راه بزرگ و برای این استخدام جدید را به منافع به قدم اهسته با برنامه های خود را. حق آن را دریافت و هنوز هم وجود دارد حرکت صعودی بزرگ.

“نوآورانه کارفرمایان همکاری با بهترین ارائه دهندگان بیشترین قدرت برای رفع ایالات متحده بهداشت و درمان گفت:” جاناتان Slotkin, افسر ارشد پزشکی از Contigo, سلامت, یک کارفرما سلامت متمرکز شرکت تشکیل شد که در داخل برتر. “این واقعا به همکاری از ارائه دهندگان که ارائه مراقبت و کارفرمایانی که برای آن مراقبت,” او گفت:.

در اینجا سه حوزه است که کارشناسان CNBC گفت هنوز هم به احتمال زیاد هدف از هاون و یا هر گونه دیگر کارفرما متمرکز گروه در تلاش برای تغییر مراقبت های بهداشتی:

  • جعل مستقیم معاملات با بيمارستان
  • کاهش هزینه های داروسازی
  • دسترسی بهتر به مراقبت های اولیه

معاملات با بيمارستان

الیزابت میچل اجرا می شود اقیانوس آرام کسب و کار در بهداشت و درمان که با این نسخهها کار با کارفرمایان بزرگ برای تست کردن راه های جدید برای پایین آوردن هزینه های مراقبت های بهداشتی شده است و مؤمن در پناهگاه بالقوه از آغاز. در نظر او آن را “سخت است اما غیر ممکن نیست” به لرزش تا با حمایت کارفرما مراقبت های بهداشتی بدون به خطر انداختن کیفیت.

او به رسمیت می شناسد که این یک چالش بزرگ برای تغییر از مزایای بهداشت و درمان کارکنان در میان همه گیر اما هنوز هم می بیند ماندگار مسیر رو به جلو برای پناهگاه.

او معتقد است هنوز باید استخدام جدید اجرایی که دارای تجربه با مزایای و می تواند کمک به کارفرمایان درک اینکه چگونه سیستم واقعا کار می کند. آوردن یک تازه وارد به فضا خواهد به احتمال زیاد مجموعه ای از شرکت برگشت هنوز هم بیشتر.

میچل انتظار می رود هیون به حفر کردن عمیق تر به طور مستقیم قرارداد. کارفرمایان بزرگ مانند بوئینگ, جنرال موتورز و خارج شده اند قابل توجه معاملات در سال اغلب به عنوان “مراکز تعالی” برنامه با یک سازمان ارائه دهنده خدمات. که راه آنها می تواند اطمینان حاصل شود که کارکنان خود را دیده می شود با کیفیت بالاتر ارائه دهندگان و آنها خواهید بود به مراتب کمتر به احتمال زیاد به پرداخت برای مراقبت غیر ضروری.

Slotkin با Contigo, بهداشت و درمان شده است به شدت درگیر با یک ابتکار بود که در نقش دیگر درمان بیماران به عنوان یک جراح مغز و اعصاب در Geisinger سلامت. هنگامی که یک کارمند است که تشخیص داده شد که نیاز به عمل جراحی ستون فقرات, خارج, در هزینه های خود را ارسال خواهد شد کارکنان به Geisinger برای دریافت نظر دوم از یک دکتر که نیست از نظر مالی انگیزه به توصیه روش. بسیاری از واقعیت نیست.

این شرکت در مراکز تعالی برنامه که نیاز به کارکنان خود را به استفاده از یک لیست سرپرستی از بیمارستان ها برای برخی از عمل های جراحی شده در محل برای حدود هفت سال است. (این اختیاری تا 2018.)

این نوع از برنامه ها تمایل به کار بهترین زمانی که مدیران این شرکت ها کاملا درگیر کارشناسان می گویند.

“به گریز دهندگان, شما نیاز به یک کسب و کار ضروری است و شما نیاز به پشتیبانی از مدیر عامل شرکت گفت:” جیلیان Printon سر از حسابهای ملی در Centivo یک شرکت است که کمک به کارفرمایان حرکت هزینه های مراقبت های بهداشتی. به همین دلیل است که برخی از کارکنان ممکن است مقاومت در برابر به اصطلاح “باریک شبکه” ترجیح می دهند به جای دیدن یک ارائه دهنده خدمات پزشکی که آنها وفادار است.

“این احساس می تواند برای برخی از مردم مانند آن را مضحك و یا انتخاب محدود,” دکتر گفت: Sachin Jain, یک استاد کمکی در دانشگاه استنفورد پزشکی و سابق بیمه سلامت اجرایی است.

Printon گفت که وجود دارد را یکی دیگر از چالش: برای دریافت این مستقیم پیمانکاری برنامه به کار آن اغلب مستلزم آن است که کارفرما باید غلظت زیادی از کارگران در یک خاص جغرافیایی محل. برای هیون که ممکن است به معنای آوردن در دیگر کارفرمایان به آن کنسرسیوم که باید بیشتر از یک همپوشانی با توزیع فعلی برای J. P. Morgan آمازون و برکشایر هاتاوی.

“این سخت تجارت آف را در یک سیستم interdependencies گفت:” جین ،

مجبور به تغییر

مناطق دیگر که نه به احتمال زیاد خواهد شد سعی کنید به مقابله با داروخانه ها و مراقبت های اولیه این خودی می گویند.

با توجه به Jain, آن را به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. او فکر می کنم هنوز نمی خواهد پیشرفت های زیادی را در این مناطق بدون در آوردن کارشناسان در این مناطق است که می تواند حرکت سیستم و مدافع برای تغییرات قانونی.

“شما در حال رفتن به نیاز به یک ترکیب مناسب و پیراهن,” او گفت:. “برای تغییر جامعه به شما نیاز مردم که هر دو آن را درک کنند اما به اندازه کافی با حذف که آنها می تواند مهم باشد.”

داروخانه ویژه پیچیده است. تعداد بسیار کمی از مردم در جهان واقعا سنج در سیستم چگونه متناسب با هم و بسیاری از آنها در حقوق و دستمزد برای یک شرکت در فضا با دستور کار خود را. در ایالات متحده, دولت مذاکره نمی هزینه های مواد مخدر. بنابراین همه که می افتد در یک شبکه پیچیده از برای سود شرکت ها از جمله برنامه های بهداشتی.

اما هزینه های داروسازی برای کارفرمایان فصل به نمایندگی از حدود 20 تا 25 درصد از کل هزینه های مراقبت های بهداشتی پس از آن خواهد شد غیر ممکن است به چشم پوشی برای یک گروه با هاون اهداف. به همین دلیل آن را در دسترس نباشد تعجب آور است که زمان COO شد از جهان از مزایای داروخانه.

یکی دیگر از زمینه های بسیار مهم در بهبود دسترسی به پیشگیرانه و مراقبت های اولیه — Mitchell می گوید ما باید انجام دهیم این است که “یا ما خواهید بود تاخت و تاز کردن با انحصاری سیستم مراقبت های بهداشتی انجام قیمت درآوردن.” مراقبت های اولیه در نظر او ارائه می دهد یک راه برای جلوگیری از هزینه های پایین دست با ابتلا به مسائل مربوط به سلامت قبل از آنها جدی است.

ارتباط با پزشک خانواده, آیا آن را آنلاین از طریق پزشکی از راه دور و یا در فرد نیز می تواند کلیدی برای کمک به کارکنان زندگی سالم. و آن را می تواند کمک به کاهش پذیرش نرخ به بیمارستان که هزینه راننده برای کارفرمایان.

در Mitchell نظر وجود دارد یک لحظه بزرگ در حال حاضر. بسیاری از کارفرمایان در حال مبارزه در طول همه گیر و به دنبال راه هایی برای کاهش سربار

“این فشار هزینه می تواند نیروی تغییر,” او گفت:. “حق فرد در راس است که درک سلامت عملیات و می داند آنچه که آنها در مقابل وجود دارد یک فرصت بزرگ در اینجا.”

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی