چرا اندرو یانگ فشار برای جهانی درآمد اولیه گشت

دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ صحبت می کند به رسانه های خارج از شوالیه سالن کنسرت از آدرین Arsht مرکز هنرهای نمایشی از Miami-Dade County 26 ژوئن 2019 در میامی فلوریدا.

جو Raedle | گتی ایماژ

برای ماه مجلس شده اند با توجه به فشار برای برخی از فرم جهانی درآمد اولیه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس roiled اقتصاد و مجبور میلیون ها نفر از آمریکایی ها از یک شغل.

آن را ستون اصلی که نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ در زمان او در کمپین انتخاباتی خود در اطراف محور این فرض استوار است که یک UBI می تواند کاهش و یا حل و فصل بسیاری از آمریکایی مسائل.

گرانش که با یک UBI در حال حاضر در نظر گرفته شده کامل برگشت از واکنش یانگ برای اولین بار زمانی که رونمایی پلت فرم خود را. کارشناسان و استراتژیست های دموکرات را در مبارزات انتخاباتی خود به طور جدی اما ناگهان فشار برای UBI به نظر نمی رسد چندان دور از ذهن است.

فقط به عنوان همه گیر شد و در نظر گرفتن شکل کامل در ایالات متحده ترقی خواهان ایم که طولانی انتقاد یانگ UBI موضع خواست در ماه مارس به صورت مستقیم پرداخت به کارگران در سراسر کشور است. در میان آنها بود و از سوی دیگر ، برنی ساندرز ورمونت که در ماه اوت سال گذشته گسل با سازماندهی یک UBI .

مدت کوتاهی پس از ساندرز و دیگر قانونگذاران صحبت کرد تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده یک coronavirus بسته محرک اقتصادی که ارائه 1200 دلار پرداخت به تلاش آمریکایی ها برای جبران هر گونه خسارت اقتصادی به ارمغان آورد توسط ویروس. و در حال حاضر کنگره در بحث در مورد دور بعدی محرک امداد با پتانسیل برای یکی دیگر از $1,200 مستقیم پرداخت.

به عنوان گفتگو در اطراف UBI ادامه CNBC صحبت با یانگ در ایالات متحده در پاسخ به همه گیر و جذاب کاخ سفید و چگونه آمریکایی ها می توانید تفاوت را در ماه های آینده.

این UBI فشار

برای بسیاری از آمریکایی ها از 1200 دلار پرداخت نشده است به اندازه کافی برای پوشش هزینه های خود را. هنوز عظیم 74 درصد از پاسخ دهندگان در یک CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش از مارس گفت: آنها پشتیبانی فدرال امداد پرداخت برای کمک به آمریکایی ها در مقابله با بحران اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر.

“اگر شما در مورد آن فکر می کنم در سال 2020 74 درصد نیز ممکن است به 98 درصد” یانگ گفت: در مصاحبه روز شنبه با CNBC پیش از Verizon رویداد در اطراف محور دستیابی به تغییرات اجتماعی. “آن را تقریبا به اتفاق آراء.”

پس از پایان ریاست جمهوری خود را پیشنهاد یانگ راه اندازی بشریت رو به جلو, یک سازمان غیر انتفاعی که باعث UBI ارائه تاییدیه به نامزدها در حمایت از آن بالا و پایین انتخابات.

UBI است که به ویژه مهم در این ماه های آینده یانگ گفت که مقامات بهداشتی هشدار می دهند که تعداد موارد تایید شده از coronavirus در حال رشد است در سراسر کشور است.

“ما باور داریم که مردم نیاز اقتصادی امداد در حال حاضر. بنابراین ما مفتخر به توزیع 7 میلیون دلار در اقتصادی مستقیم کمک به مردمی که در حال مبارزه در بازه بین 250 $و $1,000,” یانگ گفت CNBC.

“که 7 میلیون دلار است که متاسفانه فقط بریدن از نیاز,” او گفت:. “ما یک لیست انتظار از بیش از 100 ، 000 افرادی که درخواست کمک های اضافی, اما ما قطعا افتخار به آنچه که ما را قرار داده و آن را به دست مردم.”

بشریت رو به جلو مردم را به کمک به آن Covid-19 صندوق امداد آنلاین 100% می رود که به افراد کم درآمد که در حال مبارزه برای حمایت از خود را با توجه به سایت.

Coronavirus پاسخ

اما سازماندهی یک UBI در این نقطه خواهد نه نفی آسیب در حال حاضر ایجاد اغتشاش توسط coronavirus.

بیش از یک دوره از هفته در ماه مارس coronavirus سرعت در حال گسترش از دولت به دولت این کشور را وادار به کسب و کار برای شاتر و عمق مردم به افزایش بیکاری. این اثرات را ادامه داد و ده ها تن از کشورهای در حال تجربه خوشه در تعداد موارد تایید شده ظاهرا پس از بازگشایی کسب و کار خود را قبل از موعد مقرر.

حدود 33 میلیون نفر گفت: آنها جمع آوری مزایای بیکاری به عنوان ژوئن 20, با توجه به آمار از وزارت کار.

به عنوان coronavirus را به دست آورد, بخار, برگ برنده دولت عنوان آن را در یک حرکت زد که برای مقابله با این پیام از مقامات بهداشت. در اوایل این ماه در کاخ سفید نیز در تلاش برای جلوگیری از بودجه برای تست در آینده محرک امداد لایحه. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا پیشنهاد تجمع در مبارزات انتخاباتی در Tulsa, اوکلاهما که تست خواهد بود آهسته. بعد کاخ سفید گفت او شوخی بود.

یانگ نیست گوشت چرخ کرده کلمات هنگامی که خطاب به آمریکا, پاسخ به همه گیر: “آن بوده است غم انگیز و دلخراش به دیدن ما شکست ما مردم در بسیاری از سطوح. و حتی اگر شما فقط سریع به جلو به امروز ما حتی در انجام کارهایی که ما باید انجام دهند از لحاظ کمک به خانواده مدیریت این زمان و این بحران است. ما شده ایم شکست در سطوح مختلف.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دریافت کرده است مقاومت خود را برای دست زدن به همه گیر با رئیس جمهور دریافت بد ترین نشانه از رای دهندگان.

یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی از اوایل این ماه نشان داد که تنها 35 درصد از رای دهندگان تایید شده از پاسخ او در مقایسه با 62% که مخالفت نشان داد. این امتیاز پایین او را دریافت و از ماه مارس با توجه به آزادی مطبوعات از کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه.

“سی درصد یا بیشتر از آمریکایی ها نمی توانیم هزینه های مسکن در ماه گذشته که با تمدید مزایای بیکاری و دیگر اقدامات” یانگ گفت: با اشاره به شکل آنلاین از پلت فرم اجاره آپارتمان لیست. “بنابراین ما نیاز به فکر می کنم بسیار بزرگتر در مورد چگونه ما می توانیم این اقتصاد کار برای بسیاری از آمریکایی ها. و برای من شروع می شود که با قرار دادن اقتصادی امداد رسانی به طور مستقیم به دست خود.”

2020 سیاست

یانگ مصمم است که بشریت رو به جلو قرض دادن یک دست در هر کجا که ممکن است به اقتصادی امداد یک واقعیت برای آمریکایی ها.

تا کنون که به نظر می رسد مانند حمایت از نامزدها که در باور و پیشبرد چشم انداز UBI.

اما این حمایت ممکن است گسترش به کاخ سفید, اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برنده در ماه نوامبر یانگ گفت.

“Coronavirus همه گیر است و شتاب میزان تغییر در اقتصاد ما که در آن ما دیده ایم 10 سال ارزش تغییر در 10 هفته. و بنابراین اگر من یک فرصت برای کمک به مقابله با برخی از این مشکلات در دولت جدید من به شدت آن را در نظر” یانگ گفت.

یانگ تایید بایدن برای رئیس جمهور در ماه مارس و پس از آن او را متوقف کرد برای سال 2020 presumptive نامزد دموکرات و اتحاد عمل را به عنوان یکی از عناصر عملیاتی در کمپین بلیزرز.

“من همچنان به آن را روشن است که من فکر می کنم چهار سال بیشتر از یک برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود مطلق فاجعه و جو نیاز دارد را به نفع خود و تبدیل شدن به رئیس جمهور بعدی ما” یانگ گفت CNBC.

اما باید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رویکرد یانگ در مورد ارائه ورودی در ایالات متحده (دیدبان آمریکا باید برای مقابله با این بحران “من خوشحال به توصیه او گفت:” در حالی که اضافه کردن که او معتقد است “این دولت تنها چند ماه دیگر در اتاق.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از CNBC پرسیدن که آیا آن استقبال خواهد شد و یا تا به حال شده است در دست بررسی است.

یانگ جواب نداد که آیا او با وزن یک پیشنهاد برای شهردار نیویورک, به عنوان بسیاری از رسانه ها گزارش شده است.

او نیز کاهش یافته است می گویند که آیا او فکر می کردم در مورد پیشنهاد ریاست جمهوری برای 2024 گفت: به جای آن که او را با تمرکز بر کمک به بایدن موفقیت در این سال و قرار دادن تلاش خود را به کاهش تنش در آورده با این ویروس.

حرکت رو به جلو

شاید کسانی که بیشتر مناسب برای ایجاد اختلاف در حال حاضر در حال کسب و کار و شرکت های یانگ گفت CNBC سخنرانی پیش از سخنرانی خود در یک رویداد به نام شهروند Verizon مجمع برای پیشبرد تغییرات اجتماعی.

شرکت های بزرگ به خصوص منابع در حال حاضر به تقویت جوامع نیاز به کمک او گفت:. بسیاری از کسب و کار را آغاز کرده اند که سرمایه گذاری در سازمان است که در حال هل دادن برای تغییر اجتماعی و یا سرمایه گذاری در پروژههای خود.

یانگ تشویق شرکت ها برای درک تفاوت بین فقط “اتخاذ پیام اطراف تغییر اجتماعی در مقابل زمانی که آنها به تعهدات و سرمایه گذاری است.” سرمایه گذاری مالی به کارکنان و جوامع در نهایت “کمک می کند تا حرکت ما در جهت بهتر است,” او گفت:.

در همان آن طبعا دشوار برای کسب و کار به این سرمایه گذاری ها به عنوان حرکت آنها اثرات گیر یانگ اضافه شده است.

“ما قرار داده ایم بسیاری از کسب و کار در یک وضعیت غیر ممکن است که در آن ما می خواهیم آنها را به انجام کار درست توسط کارگران خود را, اما آنها موضوع را به فشارهای اقتصادی و گزارش مهلت جایی که اگر آنها نشان می دهد رکود در درآمد و سودآوری و سپس سهام خود را در حال رفتن به دریافت punished اگر آنها به یک شرکت عمومی” او گفت:.

این سرمایه گذاری خواهد بود بخشی از یک تلاش برای تغییر راه اقتصاد با این نسخهها کار برای آمریکایی ها. ستون فقرات اقتصاد آمریکا نشده تکامل یافته برای دیدار با نیازهای آمریکایی یانگ گفت. “ما شده است مدعی است که اقتصاد ما هنوز هم مانند آن در 1970s و یا ’80s, که در آن شما تا به حال یک شغل و شما در آنجا ماند که برای چند دهه,” او گفت:. که کار آمد با بیمه و مزایا, چیزهایی که به عنوان تضمین شده امروز. ترین شغل های ایجاد شده امروز گفت: در حال فرفره دما و قرارداد مشاغل که اصلا امنیت یا منافع آنها است.

در این راه به او گفت: کسب و کار می تواند ارائه راه حل برای کمک و تغییر دامنه از نیروی کار آمریکا.

و مصرف کنندگان را در پاسخ به تمایل خود را برای پیشبرد تغییرات اجتماعی. “اگر یک شرکت فقط به می گویند,” هی, من در کسب و کار خوب انجام می دهند. من فقط می خواهم به کار کسب و کار من فقط به عنوان اگر هیچ چیز تغییر کرده است: “من فکر می کنم که بسیاری از مصرف کنندگان احتمالا کمتر هیجان زده در مورد هزینه های دلار خود را با آن دسته از شرکت های” یانگ گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر