هشدار coronavirus است ‘بدتر’ همچنان به سرعت بخشیدن به

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس اضطراری مذاکرات جدید با سارس-مانند ویروس پخش در چین و دیگر سازمان ملل در ژنو در 22 ژانویه سال 2020 است.

Pierre Albouy | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بیش از شش ماه پس از coronavirus پدید آمده در ووهان چین “یک بار در یک قرن همه گیر” در ادامه به سرعت بخشیدن به سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: پنج شنبه.

“این ویروس را می توان تحت کنترل در آورد او گفت:” در سخنان افتتاحیه خود به یک عضو ماموریت مطبوعاتی در ژنو است. “اما در اکثر کشورهای جهان این ویروس نیست و تحت کنترل گرفتن آن بدتر است.”

جدید کروناویروس که ظهور در ووهان چین در اواخر ماه دسامبر آلوده بیش از 12 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 550,300 مردم تا کنون با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از نیمی از جهان را از موارد شناسایی شده در آمریکا با توجه به آخرین وضعیت گزارش.

“این بیماری همه گیر است که هنوز هم شتاب” Tedros اضافه شده است. “تعداد کل موارد دو برابر شده است در شش هفته.”

کشورهایی که با موفقیت مانع از شیوع و یا موجود یکی را با استفاده از اساسی بهداشت عمومی اقدامات مانند تست گسترده برای ویروس, انجام, تهاجمی, تماس, ردیابی و جداسازی افرادی که ممکن است در معرض Tedros گفت. او اضافه کرد که هر دو فقیر و غنی در کشورهای شک و تردید عمل.

“این ویروس به طرح میتوانست به سیستم های بهداشتی در برخی از جهان, ثروتمندترین کشورهای, در حالی که برخی از کشورها که دارای نصب شده در پاسخ موفق شده اند معنی” او گفت:.

این اظهارات آمده روز پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه آن به سازمان ملل متحد دبیر کل برای خروج از این که. توجه به برداشت فقط گام اول است در یک yearlong فرایند است که تکیه بر عوامل متعددی در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن را کنترل و از جمله به همکاری از کنگره و رئیس جمهور خود انتخاب مجدد در نوامبر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا با انتقاد از این که مدیریت جهانی پاسخ به همه گیر در میان موشکافی آمریکا پاسخ. ایالات متحده بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان و در حالی که بسیاری از متحدان آن در اروپا و جاهای دیگر موفق به آوردن روزانه موارد جدیدی را به سطح قابل کنترل ایالات متحده موفق به انجام همان.

Tedros بارها در دفاع از کسی که پاسخ گفته است که آژانس سلامت سازمان ملل متحد هشدار داد کشورهای اولیه مورد تهدید ویروس و کمک به هماهنگ جهانی تلاش های تحقیقاتی. با این حال او اذعان شنبه که وجود دارد اتاق را برای بهبود در بهداشت جهانی سیستم و اعلام کرد یک پنل جدید برای ارزیابی واکنش جهانی از جمله این که اقدامات است.

“برای سال های بسیاری از ما هشدار داد که فاجعه بار تنفسی بیماری همه گیر اجتناب ناپذیر بود,” او گفت:. “اما هنوز هم با وجود همه هشدارهای جهانی آماده نیست. سیستم های ما آماده بودند. جوامع ما آماده بودند. ما زنجیره تامین فرو ریخت. وقت آن است که بسیار صادقانه انعکاس.”

مستقل پنل برای همه گیر آمادگی و پاسخ خواهد بود co-ریاست نخست وزیر سابق نیوزیلند هلن کلارک و رئیس جمهور سابق لیبریا Ellen Johnson Sirleaf. او گفت: co-صندلی را به طور مستقل انتخاب اعضای پانل.

“من نمی توانم تصور کنید که دو قوی تر فکر رهبران مستقل برای کمک به راهنمای ما از طریق این مهم فرایند یادگیری” Tedros گفت:, و اضافه کرد که آنها با انتخاب گسترده ای با مشورت با کشورهای عضو و کارشناسان جهان.

Tedros همچنین پیشنهاد برگزاری یک جلسه ویژه این که هیئت اجرایی در ماه سپتامبر به منظور بررسی پیشرفت از پنل که در حال حاضر یک گزارش موقت در یافته های آن در ماه نوامبر. حتی پس از coronavirus همه گیر متهم گفت: در جهان ادامه خواهد داد تا در صورت تهدید از ویروس های جدید و این بسیار مهم است که جهان همچنان به تکامل خود بهداشت جهانی زیرساخت ها است.

Tedros به نام برای رهبران ملی متحد در همکاری در برابر ویروس و به یادگیری از موفقیت و شکست از کشورهای مختلف مناطق و شهرستانها. و او خواست مقامات برای جدا کردن بیماری همه گیر پاسخ از جهانی یا ملی و سیاست است.

“این ویروس رشد بخش است اما خنثی زمانی که ما متحد,” او گفت:. “چگونه است که آن را دشوار است برای انسان به مبارزه با یک دشمن مشترک است که کشتار مردم یکسره? آیا ما قادر به تشخیص و یا شناسایی دشمن مشترک? ما نمی توانیم درک کنند که اختلافات و شکاف بین ما یک مزیت برای ویروس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر