سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس اضطراری مذاکرات جدید با سارس-مانند ویروس پخش در چین و دیگر سازمان ملل در ژنو در 22 ژانویه سال 2020 است.

Pierre Albouy | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چندین کشور است که باید برداشته coronavirus محدودیت و بازگشایی کسب و کار از جمله چین دیده می شود جهش در coronavirus موارد تأکید بر “چالش هایی که ممکن است پیش رو” سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه هشدار داد.

“در جمهوری کره جنوبی بارها و باشگاه ها بسته شدند به عنوان یک مورد تایید شده منجر به بسیاری از مخاطبین در حال ترسیم” که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان ملل در ژنو. “در ووهان چین اولین خوشه ای از موارد از مستند برداشته شده است. آلمان نیز گزارش افزایش در موارد پس از کاهش محدودیت.”

Tedros خواست احتیاط بیشتر کشورها به دنبال سهولت چنین محدودیت و شروع به پرش اقتصاد است. او اضافه کرد که کره جنوبی و چین و آلمان تمام نورد نظارت زیرساخت های چنین به عنوان گسترده ای تست و ردیابی برای هشدار به مقامات در مورد این ویروس می کند reassert خود را.

قبل از هر کشور شروع به لغو محدودیت آنها باید این بیماری تحت کنترل اطمینان حاصل شود که سلامت خود سیستم قادر به مقابله با یک پتانسیل تجدید حیات و لازم است تست ردیابی و جداسازی زیرساخت در محل Tedros گفت.

“کشور قرار داده و این اقدامات سختگیرانه در محل, گاهی اوقات به نام مستندات در پاسخ به شدید انتقال,” او گفت:. “بسیاری از آنها با استفاده از زمان به سطح شیب دار تا توانایی خود را برای آزمون ردیابی منزوی کردن و مراقبت از بیماران است که بهترین راه برای ردیابی این ویروس به سرعت در حال گسترش بود و فشار سیستم های سلامت.”

سرولوژی و یا آنتی بادی مطالعات نشان می دهد که نسبتا کم بخشی از جمعیت است و آنتی بادی به Covid-19 که بدان معنی است که بسیاری از آنها هنوز هم مستعد ابتلا به این ویروس Tedros گفت. او افزود که که درک هزینه های اقتصادی از خاموش کردن اقدامات و تشویق کشورها را “آهسته و مداوم” رویکرد در محدودیت های بلند.

بلند کردن اجسام از خاموش کردن اقدامات نشان دهنده “امید” گفت: دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه. او اضافه کرد که “مراقبت شدید” مورد نیاز است و همچنین لازم است بهداشت عمومی زیرساخت که برخی از کشورها هنوز به پیاده سازی.

“بسیاری از کشورها ساخته شده اند بسیار سیستماتیک سرمایه گذاری در ساختمان های عمومی خود را سلامت ظرفیت در طول کسانی که مستندات. دیگران را نمی,” او گفت:. “و ما نیاز هر کشور برای قرار دادن در جای خود لازم و بهداشت عمومی اقدامات نظارت بر بهداشت عمومی به منظور قادر به حداقل شانس اجتناب از صفحه دوم امواج بعد.”

آشکار تجدید حیات در موارد خارج از کشور می آیند به عنوان ده ها تن از کشورها در سراسر ایالات متحده شروع به بازگشایی غیر ضروری کسب و کار و محدودیت. برخی از ایالت ها مانند تگزاس بازگشایی کسب و کار حتی به عنوان جدید روزانه تایید موارد به افزایش ادامه داد با توجه به اپیدیولوژی.

ایالات متحده اجرا شده است کمتر از 9 میلیون coronavirus آزمون در مجموع از پنج شنبه و فرار بیش از 277,000 روز یکشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Covid پیگیری پروژه. روز شنبه, U. s. غذا و داروی آمریکا صادر اول اورژانس با استفاده از مجوز برای یک دسته از آزمایشات برای کمک به سرعت تشخیص coronavirus آنتی ژن.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی