سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو, سویس, در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

چن Junxia | رادیو فردا از طریق گتی

سازمان بهداشت جهانی در مذاکرات با چین برای ارسال یک پیگیری ماموریت به کشور به بررسی منبع بیماری همه گیر کوروناویروس که رسمی گفت.

که مقامات قبلا گفته coronavirus پدید آمده از دریایی بازار در ووهان چین و احتمال سرچشمه در خفاش ها پس از آن شروع به پریدن کرد به یک “ميزبان” قبل از آلوده کردن انسان است. دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد گفت: این مهم برای مسئولان برای تعیین اینکه از چه گونه ویروس پدید آمده است.

“وجود دارد بحث و گفتگو با همکاران ما در چین برای بیشتر ماموریت خواهد بود که علمی تر در تمرکز و واقعا تمرکز بر روی آنچه اتفاق افتاده است در ابتدا از نظر مواجهه با حیوانات مختلف به طوری که ما می توانیم به یک روش جدید برای پیدا کردن زئونوز منبع” ون Kerkhove گفت: در یک کنفرانس خبری در آژانس ژنو مقر.

دانشمندان همچنان به اجرای آزمایش بر روی حیوانات مختلف اما تا کنون یافت نشد میزبان مسئول شیوع.

در ماه فوریه این که یک تیم از کارشناسان بین المللی که شامل ون Kerkhove برای پیوستن به همتایان چینی خود در یک ماموریت برای کشف ماهیت ویروس و به اطلاع واکنش جهانی. ون Kerkhove گفت: توصیه می شود که تیم چین برای بررسی بیشتر این حیوانات منبع از شیوع بیماری است.

“بهداشت عمومی اهمیت این مهم است زیرا بدون دانستن که در آن منشاء حیوانی است که آن را دشوار است برای ما برای جلوگیری از این اتفاق دوباره,” او گفت:. “این اتفاق می افتد با همه در حال ظهور عوامل بیماری زا به دلیل اینکه اکثر اورژانس پاتوژن از حیوانات می آیند.”

آمريکا coronavirus پدید آمده است که در ماه نوامبر سال 2002 کشته و نزدیک به 800 نفر در سراسر جهان بیش از نه ماه بود نیز توسط دانشمندان بر این باور سرچشمه گرفته در خفاش ها قبل از گسترش به civet گربه و بعد از آن انسان است.

Coronavirus آلوده بیش از 3.6 میلیون نفر در سراسر جهان است و کشته شدن حداقل 257,818 پس از آن ظهور در ووهان چین بیش از چهار ماه پیش با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

که مقامات همچنین هشدار داد رهبران جهان روز شنبه که وجود دارد می تواند “بدون قصد بازگشت به کسب و کار به طور معمول” پس از همه گیر است که طرح میتوانست به اقتصاد و ایجاد اغتشاش ویران در تقریبا در هر کشور در سراسر جهان است.

“این ویروس را دوست دارد برای پیدا کردن فرصت هایی را برای گسترش و اگر این مستند اقدامات برداشته بیش از حد به سرعت. این ویروس می تواند به” ون Kerkhove گفت. “تنها راه برای کنترل و سرکوب این ویروس این Covid-19 است که به واقع پیدا کردن [موارد] قرنطینه کسانی که مخاطب جدا از این موارد و آن را تحت کنترل در آورد.”

که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: کشور نمی تواند “اجازه آمادگی رفتن توسط ایستگاه فرعی. به عنوان ما در پاسخ به این گیر ما نیز باید به کار سخت تر برای آماده شدن برای یک بعدی. در حال حاضر یک فرصت برای ذخیره کردن پایه انعطاف پذیر برای سیستم های بهداشتی در سراسر جهان است که نادیده گرفته شده است برای مدت طولانی.”

در حالی که موارد گزارش شده شروع به کاهش در مناطق مانند اروپای غربی بیشتر موارد گزارش شده را هر روز در شرق اروپا و آفریقا و جنوب شرقی آسیا و شرق مدیترانه و آمریکا, Tedros اضافه کرد: به طور متوسط در حدود 80,000 جدید موارد گزارش شده به این سازمان در هر روز است.

“این نه فقط اعداد. هر مورد یک مادر و یک پدر یک مادر و یک پدر و یک برادر, خواهر و یا دوست خود,” او گفت:.

Tedros خواست احتیاط برای کشور به دنبال سهولت اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر. او گفت: خطر بازگشت به مستندات “باقی می ماند بسیار واقعی” اگر کشورها را مدیریت انتقال “بسیار دقت کنید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی