تاخیر coronavirus اپیدمی شده نگه دارید در شرق اروپا به عنوان موارد و افزایش مرگ و میر در روسیه در حالی که شیوع بیماری در غرب اروپا شروع به فروکش جهانی بهداشت مقامات روز جمعه گفت.

“تفاوت وجود دارد در حال حاضر در غرب اروپا است که از طریق که اولین موج بزرگ و اروپای شرقی به ویژه روسیه است که در حال حاضر تجربه بیشتری از بیماری” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

روسیه در حال حاضر در جهان پنجم-آلوده ترین کشور با بیش از 187,800 موارد فراتر آلمان و فرانسه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. شهردار مسکو سرگئی سوبیانین تمدید شهر مستند تا پایان مارس با توجه به مسکو بار.

“روسیه است که فقط در یک مرحله از این بیماری همه گیر است و می تواند در یادگیری برخی از درس هایی که آموخته شده است در هزینه ها در آسیا و در آمریکای شمالی و در اروپای غربی و” رایان گفت.

رایان گفت که این کشور اجرا کرده است “بسیار بزرگ-مقیاس سلامت عمومی و اجتماعی فاصله اقدامات” در حالی که افزایش آزمایشگاه تست در سراسر کشور در پاسخ به شیوع بیماری است.

افزایش مرگ و میر

او گفت: این کشور آزمایش تقریبا 430,000 مردم و رای مردم آزمایش مثبت نزدیک است 3.6% است که نسبتا کم در مقایسه با کشورهای دیگر است.

این بیماری است “به وضوح داشتن تاثیر” در این کشور که به تازگی با تجربه یک افزایش در مرگ و میر مربوط به Covid-19 رایان گفت. این کشور در حال حاضر گزارش حداقل 1,723 Covid-19 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

“من فکر می کنم دولت واقعا منتقل پاسخ آن را به یک مقدار بیشتر حالت تهاجمی در طول هفته گذشته و یا به دلیل من فکر می کنم در حال رشد است که تحقق این بیماری است که نیاز به کوچک کردن پاسخ” رایان گفت.

مردم ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر بیماری همه گیر کوروناویروس در میدان سرخ در مسکو, روسیه در 17 مارس سال 2020 است.

Sefa Karacan | Anadolu Agency | گتی ایماژ

باروری رای

میزان تولید مثل ویروس که اقدامات چگونه به سرعت آن را پخش متفاوت است بسته به جایی که مردم زندگی می کنند و آنچه که کشورها را به تلاش برای آهسته آن را پایین رایان گفت.

“شما باید برای نگاه در تراکم جمعیت شما باید برای نگاه در راه مردم زندگی می کنند, شما باید به دنبال در راه تعامل آنها,” او گفت:. “که ممکن است مؤثر بر راه این بیماری انتقال در بسیاری از کشورها است.”

باروری تعداد یا R جز از 2 نشان می دهد که دو نفر را گرفتن Covid-19 از هر آلوده بیمار است. اگر آن را بالاتر از 1 ویروس را خاموش که مقامات گفت. هدف این است که برای به دست آوردن R جز زیر 1 “و این ویروس می میرند” گفت: دکتر ماریا ون Kerkhove که منجر دانشمند در Covid-19.

“این اولین بار است که بیماری همه گیر در تاریخ است که ما می توانیم کنترل با انجام این اقدامات: پیدا منزوی, تست, درمان, پیدا کردن تمام مخاطبین و قرنطینه کسانی که مخاطب خود را درگیر جمعیت آنها را می دانم آنچه را که آنها می توانید انجام دهید برای محافظت از خود و محافظت از دیگران” او گفت:.

شکستن زنجیره ای

اگر کشورهای نزدیک کردن کسب و کار منزوی شناخته شده مخاطبین و قرنطینه افراد آلوده به ویروس نیست و باید از این فرصت برای گسترش به سایر مردم که مقامات گفت.

“شما در واقع شکستن زنجیره انتقال و ویروس هیچ جایی برای رفتن. این ویروس نیاز به یک فرد قادر به انتقال به شخص دیگری” Kerkhove گفت.

آنها اشاره سنگاپور به عنوان مثال از یک کشور است که تا به حال coronavirus تحت کنترل تا زمانی که شیوع در مناطق پر جمعیت ایجاد می شود این ویروس به resurge, Kerkhove گفت. او هشدار داد که در دراز مدت مراقبت از امکانات و زندان —که در آن مردم زندگی می کنند نزدیک به هم هستند در خصوص بالا خطرات ناشی از شیوع بیماری و مقامات نیاز به پیدا کردن راه های پیشگیری از ویروس از انتقال از فرد به فرد.

اصلاح: روسیه در حال حاضر گزارش حداقل 1,723 Covid-19 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. نسخه قبلی mischaracterized شکل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی