که توقف آزمایش اچ آی وی با داروهای که ممکن است درمان برای بیماران بستری با کروناویروس

این عکس گرفته شده در تاریخ 3 ژوئیه سال 2020 نشان می دهد نشانه ای از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در مقر خود در ژنو میان COVID-19 شیوع بیماری های ناشی از رمان coronavirus.

فابریس COFFRINI

سازمان بهداشت جهانی روز شنبه اعلام کرد که این قطع محاکمه ترکیبی HIV داروهای لوپیناویر و ریتوناویر به عنوان یک ترکیب برای درمان در بیمارستان بستری coronavirus بیماران پس از موقت نتایج نشان داد که مواد مخدر “تولید کمی و یا بدون کاهش در مرگ و میر” از Covid-19 بيمار.

چندین هزار نفر شده است ثبت نام در لوپیناویر/ریتوناویر بازوی که رهبری همبستگی دادگاه به عنوان به خوبی به عنوان یک جدا انگلستان-led coronavirus محاکمه کسانی که مواد مخدر.

همبستگی محاکمه تاسیس شد که برای پیدا کردن یک راه موثر Covid-19 درمان برای بیماران. آن آغاز شد و با پنج اسلحه به دنبال ممکن است درمان: مراقبت استاندارد; remdesivir; هیدروکسی کلروکین; لوپیناویر/ریتوناویر و lopanivir/ریتوناویر در ترکیب با اینترفرون.

این که او نیز روز شنبه گفت که آن را قطع هیدروکسی کلروکین بازوی جهانی خود را مطالعه. U. N. آژانس قبلا اعلام کرده بود آن را حذف مالاریا مواد مخدر که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت به عنوان یک درمان برای ویروس با وجود مطالعات متعدد نشان دادن آن هیچ فایده ای ندارد.

“که امروز پذیرفته توصیه از همبستگی دادگاه بین المللی کمیته راهبری به منظور محاکمه را هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر اسلحه” که در بیانیه ای گفت.

هیدروکسی کلروکین نیز استفاده می شود روماتوئید شرایط مانند آرتروز. این دارو به دست آورد هیجان در سال گذشته پس از چند کوچک مطالعات پیشنهاد آن می تواند کمک به درمان coronavirus.

که تصمیم به قطع آن مطالعات هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر فقط به آزمایشات در بیمارستان بستری coronavirus بیماران. آن را نمی بندد, مطالعات مواد مخدر در غیر بستری بیماران و یا به عنوان درمان پیشگیرانه برای بیماران قبل و بعد از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

وجود دارد مورد تایید FDA داروهای برای درمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 11 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 527,647 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر