سازمان بهداشت جهانی جمعه در دفاع از خود پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت آن را به رهبران جهان به اندازه کافی زمان برای دخالت در اوایل شیوع.

این سازمان اعلام کرد Covid-19 جهانی بهداشت و درمان اضطراری در دریا. 30 هنگامی که وجود دارد تنها 82 مورد در خارج از چین و صفر و میر که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه. “معنای جهان تا به حال به اندازه کافی زمان برای دخالت کند.”

“من و همکارانم بر این باورند که” او اضافه شده است. “اعلام یک اورژانس جهانی در این وضعیت من فکر می کنم آن را می گوید از آن همه است. آن را می گوید از آن همه است.”

Tedros همچنین تاکید کرد که که یک تیم از دانشمندان و کارشناسان بیماری های عفونی در ماه فوریه به چین که “بسیاری از ناشناختهها” و وقوع “مواج بود.”

“ما نمی اتلاف وقت هر. ما نمی خواهید به هدر هر زمان” او گفت:. “من به یاد داشته باشید و سپس مردم مشاوره ما پس از آن برای سفر به چین به دلیل این ویروس جدید است و … ما گفت:” بدون ما رفتن.'”

ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا به تعلیق کمک های مالی به این که در حالی که آن را بررسی آژانس پاسخ به همه گیر. او با انتقاد از این که در پاسخ به شیوع گفت: “یکی از خطرناک ترین و پر هزینه گیری از این بود که آن فاجعه تصمیم به مخالفت با محدودیت های مسافرتی را از چین و دیگر ملل” که برنده تحمیلی در اوایل شیوع.

در آن زمان Tedros ابراز “تاسف” برای مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم و گفت که به نوبه خود به کشورهای دیگر برای کمک به پر کردن هر گونه شکاف در تامین مالی است.

“ایالات متحده آمریکا بوده است دیرینه و سخاوتمندانه دوست به که و ما امیدواریم که آن را ادامه خواهد داد تا” Tedros گفت: در 15 آوریل.

Tedros همچنین گفت: این سازمان هشدار داده بود در کشورهای توسعه یافته در اوایل که این ویروس را “سورپرایز” آنها را. “آن را انجام داد. ما گفت که او گفت:” در آوریل 20. “بیایید متوقف اضافی شگفتی است.”

که آغاز شده و صدایی زنگ در شیوع کروناویروس جدید در چین در اواسط ماه ژانویه تعیین در حال حاضر Covid-19 به عنوان یک بیماری همه گیر جهانی بهداشت و درمان اضطراری در دریا. 30. در تاریخ 11 مارس که مقامات اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر که فقط 121,000 جهانی موارد است.

این ویروس تقریبا در هر کشور در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 3.2 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 233,704 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این که او نیز روز جمعه گفت این است که نگران coronavirus می تواند مختل پیشرفت های ساخته شده با دیگر بیماری های عفونی.

هفته گذشته گفت که حداقل 21 کشور گزارش شد, کمبود واکسن برای بیماری های مرگبار به عنوان یک نتیجه از محدودیت های مسافرتی به منظور جلوگیری از گسترش Covid-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی