که خواستار ‘سیستماتیک تحقیق کامل در خوشه در پاسخ به پکن شیوع

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus R صحبت می کند در یک جلسه توجیهی روزانه در ژنو, سویس, در تاریخ 2 مارس سال 2020 است.

چن Junxia | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

سازمان جهانی بهداشت گفت: بیشتر دانشمندان در سطح جهان باید بررسی بیماری خوشه به تجزیه و تحلیل آنچه که رانندگی عفونت و باعث گسترش بیشتر در نور از چین های اخیر شیوع رمان coronavirus موارد است.

“پاسخ دروغ در, دقیق, سیستماتیک, جامع تحقیق و تفحص از بیماری خوشه واقعا به دنبال چیزی است که اتفاق می افتد در این شرایط و آنچه که باعث تقویت این بیماری در انسان زمینه گفت:” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه در یک کنفرانس مطبوعاتی در آژانس ژنو مقر.

“اگر ما آن ما خواهد ساخت تا یک تصویر بسیار بهتر از توصیه های بهداشتی ما نیاز به ارائه به جوامع ما در چه رفتارهایی برای جلوگیری از, چه مکان هایی برای جلوگیری از, و چه شرایطی برای جلوگیری از,” او گفت:.

مقامات در چین پایتخت گزارش شده و در مجموع 79 تایید موارد Covid-19 پس از ژوئن 11, زمانی که بیماری پدید آمده از Xinfadi بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار آسیا. بازار پیچیده است از انبارها و سالن تجاری و پوشا مساحتی نزدیک به 160 فوتبال رزین. همچنین بیش از 20 برابر بزرگتر از بازار غذاهای دریایی در ووهان که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده است.

که انتشار بیانیه ای در روز شنبه که همه موارد تایید شده در حال حاضر در انزوا و تحت مراقبت است. تماس با ردیابی و ژنتیک تعیین توالی نمونه نیز در جریان به درک بیشتر منشاء خوشه ای و ارتباط بین موارد است.

رایان گفت: این مهم به نگاه خاص و عوامل خطر مواقع رفتارها و زمینه های که در آن انتقال تولید شده در خوشه برای جلوگیری از شیوع بیماری از اتفاق می افتد.

دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد نیز گفت: خوشه ها “شرایط ویژه” در هر کشور به دلیل مقامات بهداشتی نیاز به درک که در آن خوشه را از آمد و آنچه آورده همه موارد را با هم آن را تحت کنترل.

که مقامات در حال حاضر ردیابی منشاء جدید خوشه در پکن و نزدیک نظارت بر شیوع بیماری است. سازمان کشور در پکن در حال کار با اپیدیولوژی و کارشناسان بهداشت و درمان به جمع آوری اطلاعات بیشتر.

همانطور که بسیاری از کشورها در سراسر جهان دست و پنجه نرم کردن با یک حیات جدید Covid-19 موارد ون Kerkhove خواست مقامات بهداشت به هشدار.

“همه کشورها نیاز به باقی می ماند در آماده و پس از آن بسیار مهم است که کشورها باید از این سیستم در محل به سرعت قادر به شناسایی هر گونه موارد مشکوک و آزمون آن موارد و دنبال همان الگوی حوادث است که نیاز به اتفاق می افتد — مطمئن شوید که برای تست منزوی ردیابی تماس و قرنطینه اطلاعات تماس — به طوری که هر تجدید حیات می توان برداشت تا به سرعت و مهر می شود,” او گفت:.

“همه کشورها باید آماده شود که کانون و برای جلوگیری از امکان تبدیل شدن به محل بعدی که در آن موارد می resurge,” او اضافه شده است.

برای دو هفته گذشته بیش از 100,000 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در سراسر جهان تقریبا هر روز که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

در سطح جهان بیش از 7.9 میلیون موارد مثبت گزارش شده و حداقل 433,919 نفر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme