کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو را تکذیب کرد و گفت که چین تجارت با ایران ‘بیش’

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو صحبت می کند به مطبوعات خارج از کاخ سفید در واشنگتن دی سی در ژوئن 18 سال 2020 است.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو را روشن کرده است که ایالات متحده-چین فاز یک معامله تجاری نیست و نظرات خود را به فاکس نیوز گرفته شده است خارج از چارچوب — بیانیه ای تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر.

“من نظر گرفته شده اند wildly خارج از چارچوب” ناوارو گفت: در بیانیه ای از کاخ سفید پس از فاکس نیوز گزارش داد او گفت: در روز دوشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تصمیم به فسخ توافقنامه تجارت. های آتی سهام ایالات متحده کاهش یافت و پس از فاکس نیوز گزارش اما بهبود پس از ناوارو را روشن.

“آنها تا به حال هیچ چیز برای انجام با فاز من ایران که همچنان در محل. من به سادگی صحبت کردن به عدم اعتماد ما در حال حاضر حزب کمونیست چین پس از آنها دروغ در مورد ریشه های چین ویروس و foisted یک بیماری همه گیر بر جهان است,” او اضافه شده است.

در یک پست توییتر در اواخر روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “چین تجارت با ایران به طور کامل دست نخورده. امیدوارم آنها همچنان به زندگی می کنند تا شرایط این توافق نامه!”

ایسنا قبلا گزارش شده است که ناوارو — که به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان یک چین hawk — تا به حال مقصر این شکست از ایران در چین نه هشدار در مورد شیوع کروناویروس در اوایل.

Coronavirus بیماری های دولتی در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته و قبل از هر دو کشور را امضا کردند ایران در ماه ژانویه است.

“آن را بیش از” ناوارو گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز’, “داستان.” اخبار کانال خواسته بود که آیا معامله شد حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن “واقعا می خواستم به آویزان بر روی” آن “را به عنوان آنجا که ممکن است.”

ناوارو افزود که “نقطه عطف” آمد و زمانی که ایالات متحده تنها در مورد آموخته گسترش coronavirus پس از هیئت چینی واشنگتن را ترک کرده بود. این هیئت که شامل چینی معاون نخست وزیر لیو او در واشنگتن به ثبت نام در فاز یک توافق است.

روابط بین واشنگتن و پکن شده اند و در بدترین حالت در سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها از آمار در پکن برای دست زدن به آن از شیوع کروناویروس و برای عدم شفاف در مورد گسترش ویروس گسترش یافته است.

افزایش تنش بین دو کشور در ماه های اخیر به ارمغان آورد به سوال سرنوشت فاز یک معامله تجاری که قرار دادن یک توقف خود را در صدمه زدن به جنگ تجاری است که تبدیل به یکی از بزرگترین تهدید برای اقتصاد جهانی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته گفت که او “torn” بیش از اینکه برای پایان دادن به معامله تجارت با چین. رئیس جمهور داده نشده است, و به روز رسانی در موضع خود در توافق است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme