کاخ سفید به میزبانی رییس جمهوری لهستان در این هیئت پس از بازدید بیماری همه گیر کوروناویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس آندره Duda برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک در شرق کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 18 سپتامبر سال 2018 است.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

واشنگتن — کاخ سفید میزبان لهستان رئیس جمهور آندره Duda این هفته در چه خواهد بود اولین سفر خارجی رهبر از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Duda را روز شنبه در دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که به طور غیر منتظره اعلام کرد در هفته گذشته چهار روز جلوتر از لهستان انتخابات ریاست جمهوری در ژوئن 28.

ارشد مقامات دولت به خبرنگاران گفت: در یک شنبه تماس بگیرید که هر دو ایالات متحده و لهستان هیئت تست خواهد شد برای coronavirus پیش از این کاخ سفید بحث.

“کاخ سفید در ادامه به اجرای بسیار بالا بهداشتی و روش های ایمنی برای تمام بازدید کنندگان. تمام اعضای هر دو لهستانی و ما هیئت در حال رفتن به آزمایش می شود برای حفاظت از آنها و همچنین برای حفاظت از هر دو رئیس جمهور تهمت و Duda گفت:” دولت رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن. فرد نمی خواهد استادانه درست شده وقتی پرسید که توسط CNBC اگر هم رئیس جمهور و یا دستیاران خود خواهد بود با پوشیدن ماسک در طول جلسات.

مقامات کاخ سفید تبلیغ ورشو تعهدات مالی به ناتو و همچنین حدود 16 میلیارد دلار در فروش نظامی خارجی که شامل ایالات متحده’ گران قیمت ترین سلاح های سیستم های F-35 Lightning II جنگنده.

یک نیروی دریایی هوانورد دریایی, جنگنده, حمله, آموزش اسکادران 501 پرواز F-35 در بالا کارولینای شمالی طی هوایی سوختگیری آموزش در آوریل 14, 2015.

سرجوخه اد گالو) منحصر به فرد رابرتز | سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده

چه چیزی بیشتر بازدید می آید به عنوان برگ برنده دولت قصد دارد به منظور جلب کردن پرسنل نظامی آمریکا در آلمان و جابهجا کردن آن نیروهای ایالات متحده در جاهای دیگر. حرکت resurfaces ادعاهای ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که متحد ناتو بوده است “بزهکار در پرداخت های خود را” به امنیت داد.

از مقامات کاخ سفید ارائه نمی دهد, جزییات خروج جزئی از آلمان و نمی خواهد بحث در مورد این احتمال که خدمات اعضا به طور بالقوه می تواند مهاجرت به لهستان. در عوض مقامات دولت volleyed سوال در این موضوع به کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین op-ed در وال استریت ژورنال.

“جنگ سرد عمل garrisoning تعداد زیادی از سربازان با خانواده های خود در پایگاه های خود در مکان هایی مانند آلمان در حال حاضر در بخش منسوخ شده است. جنگ های مدرن به طور فزاینده ای اعزامی و نیاز به سیستم عامل با گسترش دامنه انعطاف پذیری و استقامت. در حالی که پایگاه هوایی و تدارکات مراکز مهم باقی می ماند که جنگ سرد به سبک garrisoning از نیروهای نظامی باعث می شود کمتر نظامی و مالی حس از آن در سال 1970” اوبراین نوشت: در یک op-ed منتشر شده در یکشنبه.

او افزود: 25,000 نیروهای ایالات متحده قرار به ماندن در آلمان هنوز هم نشان دهنده یک “قوی” تعهد به آلمان توسط ایالات متحده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید