کاخ سفید به دنبال جلوگیری بودجه برای coronavirus تست و ردیابی در امداد لایحه گزارش می گوید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا سواب را به عنوان او صحبت می کند در طول یک Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 19 آوریل سال 2020 است.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کاخ سفید در تلاش است برای جلوگیری از میلیاردها دلار برای coronavirus تست و تماس با ردیابی در آینده محرک امداد لایحه با توجه به یک گزارش جدید در واشنگتن پست حتی به عنوان عفونت افزایش در سراسر کشور و آمریکایی ها صورت مدت زمان طولانی انتظار برای دریافت نتایج آزمون میان تقاضا بالا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنین می خواهد برای جلوگیری از میلیاردها دلار است که نسبت به بانکها و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پنتاگون و وزارت امور خارجه برای مبارزه با این بیماری همه گیر در این پست گزارش روز شنبه با استناد به افراد آشنا با این مذاکرات.

کاخ سفید کاهش یافته است CNBC درخواست برای نظر.

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه خشمگین با دولت موقعیت در حال هل دادن به عقب و تلاش برای نگه داشتن از 25 میلیارد دلار برای تست و ردیابی در این لایحه افراد درگیر در مذاکرات گفت: پست. برخی از مقامات کاخ سفید این گزارش بر این باورند جدید پول نباید اختصاص داده شده برای تست چون قبلی کمک بودجه باقی می ماند unspent.

در حالی که در حال حرکت به بلوک تست کمک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا با استفاده از قانون به صندوق اولویت های نامربوط به این بیماری همه گیر مانند جدید FBI ساختمان با توجه به پست.

پست گزارش می آید تنها چند ساعت پس از یک قطعه در نیویورک تایمز دقیق چگونه کاخ سفید به دنبال تغییر مسئولیت برخورد با این بیماری همه گیر به دولت با نتایج فاجعه آمیز است. این بار’ گزارش بر اساس مصاحبه با دولت و مقامات دولت و همچنین ایمیل ها و اسناد و مدارک.

رئیس جمهور تهمت علنا به نام coronavirus تست یک “شمشیر دو لبه” و حتی پیشنهاد تجمع در مبارزات انتخاباتی در Tulsa, اوکلاهما که مقامات باید آهسته تست کردن. مقامات کاخ سفید بعد گفت: تهمت بود شوخی کرده است.

اما این بار گزارش به تصویر کشیده رئيس جمهور که احساس می کند در جعبه توسط تست به دلیل موارد شمارش به ناچار افزایش می دهد که بیشتر مردم در حال آزمایش انداختن بازگشایی اقتصاد و به طور بالقوه مضر و انتخاب مجدد او شانس.

سناتور. میچ مک کانل رهبر اکثریت است که انتظار می رود به پرده coronavirus طرح امداد این هفته آینده که مجلس سنا می گرداند از آن دو-هفته چهارم جولای زنگ تفریح. خواه در هفته گذشته گفت که “بچه ها در مدرسه و شغل و مراقبت های بهداشتی هستند به احتمال زیاد به تمرکز این لایحه است.”

رهبران دموکراتیک برگزار شد و ایران با کنترل سنا اذعان کرد در اوایل این ماه که آنها نیاز به تایید کمک های بیشتر برای مبارزه با این بیماری کشنده را گسترش حمله در حالی که حمایت از اقتصاد و آموزش دانش آموزان است.

کاخ سفید مذاکرات آمده است که به تعدادی از تایید coronavirus موارد همچنان به سنبله در سراسر کشور. ده ها تن از کشورها مواجه resurgences پس از بازگشایی اقتصاد خود را. نه تنها ایالات متحده باید این ویروس را تحت کنترل و فقط سه نفر از آنها در مسیر شامل Covid-19 با توجه به پیگیری پروژه Covid عمل در حال حاضر.

روز شنبه, ایالات متحده گزارش 71,558 جدید موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز به مناسبت دومین روز متوالی است که کشور به خود دیده است حداقل از 70000 مورد جدید. روزانه به طور متوسط موارد جدید را افزایش داده اند 18.34% در سراسر کشور نسبت به یک هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز ” داده است.

Coronavirus شیوع در سراسر جهان گسترش با بیش از 14 میلیون مورد تأیید و بیش از 597,000 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده تا به حال بیش از 3.6 میلیون نفر و حداقل 139,302 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه بیش از هر کشور دیگر.

خواندن گزارش کامل از واشنگتن پست در اینجا.

CNBC یعقوب Pramuk کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر