کاخ سفید به نظر می رسد به پرده پلیس اصلاحات طرح به زودی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند سخنان او به عنوان شرکت در یک میزگرد با مقامات اجرای قانون در دولت اتاق غذاخوری کاخ سفید در واشنگتن دی سی, ایالات متحده روز دوشنبه 8 ژوئن 2020.

داگ میلز | بلومبرگ | گتی ایماژ

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند پرده از یک مجموعه ای از طرح های پیشنهادی برای پلیس اصلاحات در اوایل روز شنبه با توجه به دو مقام ارشد دولت افغانستان ،

بسته است و انتظار می رود عبارتند از: هر دو قوه مقننه و اجرایی اقدامات است. در میان طرح های پیشنهادی مورد بحث پایگاه داده است که پیگیری ماموران پلیس با چند نمونه از سوء رفتار و تغییرات به پلیس تاکتیک هر چند که یک مقام ارشد دولت گفت: هیچ اجماع در پیشنهاد ممنوعیت chokeholds.

“ما به وضوح حساس به تساوی دست پلیس” ارشد دولت رسمی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار بوده است به آدرس نگرانی های ابراز شده توسط صدها هزار نفر از آمریکایی ها در تظاهرات در سراسر کشور در بیش از دو هفته پس از قتل جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس. که فشار تشدید تصاویر زیر در هفته گذشته از پلیس پاکسازی معترضان در نزدیکی کاخ سفید قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به منطقه که در آن آنها نشان دادن به ایستادن در مقابل یک کلیسا برای یک عکس-op برگزاری مقدس..

تا کنون تهمت و مارک خود را “قانون و نظم” رئیس جمهور در نشست روز دوشنبه با نیم دوجین اعضای اجرای قانون در کاخ سفید — در حالی که تلاش برای بازیگران دموکرات ها به عنوان ضد اجرای قانون است. او نه ملاقات عمومی با جامعه آمریکا از رهبران یا رهبران حقوق مدني.

مقامات کاخ سفید امیدوار به مختصری رئیس جمهور روز سه شنبه در ممکن است پلیس طرح.

اما او گرفتار بسیاری از آنها را شگفت زده هنگامی که او در توییتی یک تئوری توطئه صبح روز سه شنبه حدود 75 سال قاره در بوفالو که زدم به زمین توسط پلیس و زخمی شدند. کاخ سفید هنوز به پاسخ به سوالات در مورد صدای جیر جیر اما مقامات رئيس جمهور گفت: توصیه شده بود تا حفظ مشخصات پایین در روز سه شنبه از احترام به جورج فلوید مراسم تشییع جنازه.

پلیس سیاست هستند که با هماهنگی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد که در حال هماهنگی با نمایندگان مجلس و مقامات وزارت دادگستری.

برخی از ایده های مورد بحث در کاخ سفید با هم تداخل دارند با طرح های پیشنهادی در قانون است که آمریکا را به جلو در دوشنبه مانند یک پایگاه داده در استفاده از نیروی بیش از حد.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

مقامات کاخ سفید نشان داده اند تهمت نمی خواهد حمایت دموکراتها از لایحه آن را به عنوان است. از جمله دلایلی است که رئیس جمهور خط قرمز مقامات تاکید بر هر گونه تلاش برای محدود کردن اجرای قانون واجد شرایط ایمنی آن را آسان تر برای افسران پلیس به شخصا مسئول سوء.

دموکراتها قانون شامل یک ماده است که آن را آسان تر برای مردم برای بازیابی خسارت زمانی که ادارات پلیس نقض حقوق مدنی خود را.

که لایحه همچنین ممنوعیت chokeholds از جمله نوع استفاده و سپس-مینیاپولیس افسر پلیس در مرگ جورج فلوید ماه گذشته.

دادستان کل لایحه Barr گفت: روز شنبه در مصاحبه با فاکس نیوز که او از ممنوعیت chokeholds به جز در شرایط خاص. “من فکر می کنم ما باید ممنوعیت chokeholds جانبی chokeholds,” Barr گفت: “مگر اینکه افسران پلیس در مواجهه با به طور بالقوه نیروی کشنده.”

گروهی از جمهوری خواهان مجلس سنا به رهبری سناتور. Tim Scott, R-S. C., تنها, سیاه, سنا از حزب جمهوری خواه را به پرده خود را پیشنهاد قانونی برای اصلاحات در ادارات پلیس این هفته است.

اسکات است به اطلاع کاخ سفید از پیشنهاد خود را, اما نه به دنبال خرید از سوی دولت با توجه به اسکات سخنگوی Sean Smith. موضوع واجد شرایط ایمنی حل و فصل نشده میان جمهوری خواهان مجلس سنا او اضافه شده است.

اسکات پیشنهاد خواهد شد عبارتند از: جورج فلوید و والتر اسکات اطلاع رسانی, قانون گسترش قانون قبلی او معرفی شده در سال 2015 خواهد بود که نیاز متحده دریافت خواهید کرد که پلیس فدرال بودجه گزارش حوادث زمانی که پلیس شلیک کسی از جمله نام مسابقه و شرح رویداد.

در خانه, سمت, Rep. جیم اردن R-اوهایو یک متحد نزدیک رئیس جمهور و رئیس ستاد علامت مراتع نیز انتشار یک سری جداگانه ای از اصلاحات با توجه به اردن aide.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme