کاخ سفید مشاور Jared کوشنر (C) و دیگران پوشیدن ماسک صورت در حالی که حضور در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس تست در باغ گل رز کاخ سفید در مارس 11 سال 2020 در واشنگتن, DC.

درو Angerer | گتی ایماژ

کاخ سفید است که نیاز به همه کارکنان به پوشیدن ماسک یا صورت پوشش هنگام ورود به بال غربی ساختمان, NBC News گزارش روز دوشنبه با استناد به دو منبع آشنا با این موضوع.

جدید احتیاط می آید دو روز پس از کارکنان نزدیک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس تست مثبت برای coronavirus.

دستور از کاخ سفید مدیریت دفتر گذاشته شد در یادداشتی به کارکنان بعد از ظهر دوشنبه NBC گزارش داد. کاخ سفید گفت: آن را به ماسک در دسترس برای کارمندانی که به آنها نیاز دارید با توجه به NBC.

این یادداشت همچنین خواسته کارکنان برای جلوگیری از بازدید از غرب گرا که در آن دفتر بیضی واقع شده است مگر اینکه لازم است این منابع گفت: NBC.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس باید هر دو برابر با پوشیدن ماسک در مکان و یا در کاخ سفید است. تهمت نمی پوشیدن ماسک در هفته گذشته در حالی که تور یک Honeywell کارخانه در شهر فینیکس, آریزونا بود که تولید N95 ماسک. یک مقام کاخ سفید گفت: در آن زمان که Honeywell گفته بود کاخ سفید که تهمت و بازدید کنندگان دیگر نه نیاز به پوشیدن ماسک.

زمانی که خواسته جمعه در یک میزگرد رویداد با اعضای جمهوری خواه کنگره که چرا کاخ سفید کارکنان دیده نمی شد با پوشیدن ماسک توسط خبرنگاران مستقر در ساختمان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آنها در حال … این مردم هستند که در خدمت من هستند.”

پنس انتقاد قرار گرفته بود برای امتناع از پوشیدن ماسک در طول یک مارس 28 مراجعه به کلینیک مایو. معاون رئیس جمهور آیا پوشیدن یک ماسک و دو روز بعد به هنگام بازدید از یک جنرال موتورز کارخانه در ایندیانا است.

مراکز کنترل بیماری یک بخش از مغلوب ساختن پیشی جستن اداره سلامت و خدمات انسانی گروه در اوایل ماه آوریل به روز شده آن ارشاد به توصیه “پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که برای اولین بار اعلام کرد که به روز رسانی در آن زمان گفت: “من فکر نمی کنم من قصد دارم به انجام آن است.”

روز پنج شنبه یک نوکر شخصی برای رئیس جمهور است که با کمک رئیس جمهور با مواد غذایی و پوشاک و دیگر نیازهای شخصی آزمایش مثبت برای coronavirus. یک سخنگوی کاخ سفید گفت: بعد از آن روز که تهمت و پنس بود و پس از آزمایش منفی است.

روز جمعه پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر که برای ارشد تهمت مشاور استفان میلر همچنین آزمایش مثبت است.

کتی میلر گفت که او بدون علامت است و او آزمایش منفی یک روز قبل از تست مثبت پنج شنبه, NBC گزارش داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن پزشک و کارکنان کاخ سفید “به ادامه کار نزدیک به اطمینان حاصل شود هر احتیاط گرفته شده است برای حفظ رئیس جمهور برای اولین بار از خانواده و کل کاخ سفید پیچیده امن و سالم در همه زمان ها” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت: بعد از جمعه.

دیری گفت که کاخ سفید در نظر گرفتن مراحل برای جلوگیری از انتقال این بیماری در ساختمان از جمله درجه حرارت روزانه چک, ساخت ضد عفونی کننده دست در دسترس است و به طور منظم عمیق تمیز کردن فضاهای کار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس همچنین گفت که آنها خواهد بود آزمایش Covid-19 روزانه که هر عضو و مهمان در نزدیکی به آنها است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی