کاخ سفید اصرار دارد coronavirus است ‘هنوز یک اولویت’ مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آماده برای رالی است که می تواند گسترش آن

یک مرد دارای یک پرچم با تصویر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Tulsa, اوکلاهما, ایالات متحده در روز جمعه, ژوئن 19 سال 2020 است.

متی هچر | بلومبرگ | گتی ایماژ

کاخ سفید اصرار جمعه که Covid-19 است: “هنوز یک اولویت” برای دولت حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای یک رالی در Tulsa, اوکلاهما است که می تواند به گسترش این بیماری است.

در کاخ سفید نشست خبری وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany خواسته شده بود توسط یک خبرنگار که آیا این ویروس اولویت پس از Dr. Anthony Fauci, یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار خبر داد و گفت: او تا به حال صحبت های رئیس جمهور در دو هفته.

“کاملا آن را هنوز هم یک اولویت” McEnany گفت. “این که چرا نیروی کار به طور منظم ملاقات رئیس جمهور داده شده است که اطلاعات. معاون رئیس جمهور بوده است پیشرو در نیروی کار و رئیس جمهور در نهایت باعث می شود تصمیم گیری و به طور مداوم در به روز نگه داشته با آخرین شماره.”

کاخ سفید coronavirus نیروی کار گذشته برگزار شد یک جلسه توجیهی در این ویروس در آوریل 27, 53 روز پیش. کاخ سفید نیروی کار جلسات هنوز هم می گیرد اما کمتر میشود و بسته به فشار دهید.

McEnany روز جمعه گفت که این نیروی کار ندارد عمومی جلسات دیگر به دلیل به روز رسانی بر روی این ویروس هستند “روال عادی.”

وظیفه نیروی جلسات “اتفاق افتاده در روز خیلی زود از Covid-19 بیماری همه گیر. ما عمده تصمیمات در سفر ممنوعیت تصمیمات عمده در تجهیزات PPE و درمان. این خیلی مهم است که کسانی که تصمیم گیری ساخته شده بود با ملت” او گفت:.

“ما در یک روال منظم که در آن زمانی که ما می بینیم یک سنبله و یا یک اخگر به عنوان رئیس جمهور تماس آنها ما قادر به به سرعت قرار داده و آن را و ما که سیستم در محل,” او اضافه شده است.

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز پنج شنبه هشدار داد که این مورد نیست. او گفت: چندین ایالت در جنوب و غرب هستند “در آستانه از دست دادن کنترل است.”

به عنوان coronavirus موارد شروع به افزایش نزدیک به دو دوجین متحده و کارشناسان بهداشت عمومی و متخصصان بیماری های عفونی می گویند قوی هماهنگ پیام virus از مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید است مهم تر از همیشه.

در عین حال در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل شده تمرکز خود را برای بازگشایی, اقتصاد, پلیس اصلاحات و انتخابات ماه نوامبر.

او برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک تجمع روز شنبه در تولسا است که انتظار می رود برای جذب هزاران نفر از شرکت کنندگان بسته بندی شده در داخل یک مرکز کنوانسیون. این کمپین در حال انجام است متوسط چک برای شرکت کنندگان و ارائه آنها را با ماسک و ضد عفونی کننده دست بر ورود اما مقامات بهداشت عمومی نگران این رویداد هنوز هم چندان امن نیست. کمپین نمی گویند که آیا اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده پرداخته می شود اما در آن گفت: با پوشیدن ماسک اختیاری خواهد بود.

تهمت نیز در ادامه به تهدید ویروس. او گفت: در فاکس نیوز در جمعه شب که “آن را به محو, اما داشتن یک واکسن واقعا خوب خواهد بود.” او همچنین گفته وال استریت ژورنال در مصاحبه پنج شنبه منتشر شده است که ایالات متحده در حال نزدیک شدن پایان همه گیر بر خلاف کارشناسان خود دولت است.

در همین حال معاون رئیس جمهور مایک پنس صندلی کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: در یک op-ed در مجله که Covid-19 موارد باید تثبیت شده و او تبلیغ ایالات متحده در پاسخ به این ویروس به عنوان یک “دلیلی برای جشن.”

موارد در حال افزایش, اما, عمومی و کارشناسان بهداشت و درمان ترس آهسته سوختگی عفونت از طریق تابستان می تواند منجر به یک تجدید حیات در این پاییز.

—CNBC کوین Breuninger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme