کاخ سفید دفتر اجرایی کافه تریا بسته پس از مثبت coronavirus آزمون

کاخ سفید

Tasos Katopodis | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

کاخ سفید در حال انجام قرارداد ردیابی پس از یک کافه تریا کارگر آزمایش مثبت برای coronavirus سه مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بگویید NBC News.

کافه تریا در آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری یا EEOB بسته شد این هفته پس از صورت کشف شد, مقامات گفت. معلوم نیست چه مدت تسهیلات بسته باقی خواهد ماند اگر چه برخی از کارکنان گفته شد آن باقی می ماند توقیف به مدت دو هفته.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

بخشی از کاخ سفید پیچیده آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری نشسته فقط در سراسر غرب اجرایی Ave. از غرب گرا. این خانه ها دفاتر بسیاری از مقامات ارشد کاخ سفید کارکنان از جمله مقامات از coronavirus وظیفه نیروی, معاون رئیس جمهور, دفتر شورای امنیت ملی و چندین سیاست های اقتصادی مغازه ها.

بر خلاف کاخ سفید ظروف سرباز یا مسافر است که در واقع در داخل بال غرب و اجرا شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده کافه تریا در همسایه EEOB اجرا است و دولت با پیمانکار است. کاخ سفید با اشاره سوالات در مورد وضعیت به خدمات عمومی دولت که نگهداری ساختمان است.

“همه پروتکل های مناسب در محل توسط فروشنده از جمله ماسک و دستکش پلاستیکی محافظ در اتمام و بدون شام خوردن در سرویس” GSA سخنگو می گوید NBC News. “کاخ سفید واحد پزشکی انجام داده است تماس, ردیابی و مشخص شد که خطر ابتلا به retransmission کم است.”

GSA نمی گویند که چگونه بسیاری از کارکنان ممکن است به طور بالقوه در معرض در هنر و یا چه مدت آن بسته باقی خواهد ماند.

مورد, می آید به عنوان رئیس جمهور تهمت است اذعان بیشتر عموم گسترش روز افزون coronavirus در ایالات متحده حتی به عنوان او در ادامه به تطهیر نگرانی خود را در مورد مدیریت نادرست این بیماری همه گیر.

“ما در حال کار با افراد بسیار با استعداد بسیار درخشان مردم و این همه رفتن به محل کار و آن کار را” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت:.

چند مقامات کاخ سفید و دیگران در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور قبلا آزمایش مثبت برای coronavirus منجر به قرارداد ردیابی تلاش های کاخ سفید در گذشته است. اگر چه کاخ سفید به تازگی به پایان رسید و متوسط به طور منظم چک برای همه کسانی که از ورود به کاخ سفید به دلایل کسانی که به نزدیکی به رئیس جمهور هنوز هم با توجه Covid-19 تست سريع در کاخ سفید است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme