کاخ سفید با رد گزارش که ملی coronavirus تست طرح اوراق به صدمه زدن به آبی متحده

دریاسالار برت Giroir آمریکا معاون وزیر بهداشت و درمان صحبت می کند در طول یک خانه را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران شنوایی در واشنگتن دی سی در 31 ژوئیه سال 2020 است.

ارین اسکات | استخر | ایسنا

کاخ سفید در روز جمعه را تکذیب کرد یک گزارش ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اوراق طرح ملی coronavirus تست استراتژی دموکراتیک فرمانداران در برخی از سخت ترین ضربه متحده نگاه بد به عنوان “کاملا نادرست است.”

با توجه به مقاله منتشر شده در پنج شنبه در Vanity Fair, یک تیم به رهبری توسط رئیس جمهور son-in-law, Jared کوشنر ایجاد یک ملی تست طرح اولیه در این کشور را پاسخ به همه گیر است که به نام دولت فدرال به منظور هماهنگی توزیع کیت های آزمایش به شدت تحت تاثیر مناطق در میان توصیه های دیگر. انتشار آن گفت: تا به حال به دست آمده و یک کپی از این طرح است.

“این مقاله به طور مداوم misstates و فعاليتی,” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت. “این مقاله به طور کامل نادرست در آن ادعا که هر تست بود برای متوقف سیاسی و یا دلایل دیگر.”

در این گزارش گفته کوشنر تیم مشغول به کار به طور جداگانه از وزارت بهداشت و خدمات انسانی تیم به رهبری Adm. برت Giroir یک معاون وزیر بهداشت و درمان در HHS که وظیفه بود در اواسط ماه مارس با هماهنگی این کشور تلاش های تست در میان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و غذا و دارو و همچنین دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی و خصوصی و یا عمومی آزمایشگاه های بالینی.

اما کوشنر طرح شد بنا به گزارش اوراق با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دلیل coronavirus میزد دموکرات به رهبری ایالات سخت است و یک استراتژی ملی “را حس سیاسی” Vanity Fair گزارش با استناد به یک متخصص سلامت که صحبت با یک عضو در کوشنر تیم آشنا با این موضوع.

“من شنیده ام هرگز چیزی بسیار مضحک با عنوان” ما قصد داریم برای انجام یک طرح ملی به دلیل آن را تحت تاثیر قرار دموکراتیک متحده,'” Giroir گفت: در مصاحبه ای در رادیو فردا. Giroir پیشرو در ایالات متحده تست تلاش است. “من می خواهم برای قرار دادن که به بقیه چون واقعا مسخره و آن foments بی اعتمادی در سیستم بهداشت عمومی.”

Giroir گفت: عصر روز که او را دیدم کوشنر را برنامه ریزی و اجرا قطعات” از آن است.

“ما همه کار با هم هیچ جدایی و یا هیچ گنجه دولت و یا هیچ سوپر مخفی نوع از برنامه های. همه ما با هم کار می کرد” Giroir گفت.

در اوایل این سال به عنوان coronavirus گسترش از آسیا و اروپا به ایالات متحده آمریکا با فرمانداران دموکرات از جمله واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا در میان اولین به گزارش شدید شیوع کروناویروس. نیویورک در نهایت کشور را به کانون گزارش نزدیک به 800 مرگ و میر در هر روز در اوج شیوع آن در ماه آوریل است.

در آن زمان دولت فدرال تلاش برای پیشبرد کشور تست ظرفیت و تفویض کار به ایالات متحده. نیویورک درهم برای خرید coronavirus کیت های آزمایش در نهایت ramping تا تجهیزات خود را تولید و آزمایشگاه تست ظرفیت در دولت است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو شده است مکرر منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس خواستار آن “ویروس آمریکایی بخش فدرال و بی کفایتی.”

تماشا کنید: Fauci در ناکارآمدی هیدروکسی کلروکین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme