کاخ سفید در نظر shakeup در CDC بیش از botched Covid-19 پاسخ گزارش می گوید

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ستاد در آتلانتا ،

تامی Chappell | ایسنا

کاخ سفید گزارش شده است که با توجه به گسترده تعمیرات اساسی در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به عنوان برگ برنده دولت تلاش می کند تا پین سرزنش در آژانس برای آن bungled پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

CDC را تحت بررسی عملکرد چندگانه ارشد مقامات دولت گفت Politco که برای اولین بار گزارش های خبری. ممیزی به احتمال زیاد برجسته چندین شکست مانند ناتوانی در استقرار کار آزمون در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر.

کاخ سفید کارکنان را مورد بحث و باریک CDC ماموریت و یا اضافه کردن سیاسی انتصاب چند مقام ارشد دولت در انتخابات گفت: در این گزارش.

هدف یک مقام گفت که این سازمان “زیرک” و “پاسخگو” با توجه به سیاست.

بیش از چند ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و در تلاش برای منحرف کردن انتقاد از پاسخ او به این بیماری همه گیر است و می تواند به دنبال یک نهاد فراتر از چین به سرزنش مقاله گفت.

پس از شروع coronavirus شیوع تهمت رابطه با CDC ثابت شده است به ستیز. مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا رد گریه زنگ از مقامات بهداشت در CDC.

در ماه مه تهمت نادیده گرفته و راهنمایی های صادر شده توسط CDC با خیال راحت به بازگشایی کسب و کار در سراسر کشور.

سیاستمداران بالا از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive 2020 دموکرات نامزد شده اند انتقاد از تهمت دست زدن به بحران است.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر. نه سی دی و نه وزارت بهداشت و خدمات انسانی بلافاصله یک درخواست برای نظر از CNBC.

CDC بلند شده است به عنوان یک لایه آژانس بهداشت در سراسر جهان, اما این بیماری همه گیر به شدت نظارت از عملیات خود را.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها با بیش از 9.1 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 472,541 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 2.3 میلیون نفر در ایالات متحده و حداقل 120,402 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

خواندن گزارش کامل از سیاسی اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme