کاخ سفید آغاز می شود روند خروج از سازمان بهداشت جهانی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به روزنامه نگاران در بردی نشست خبری در کاخ سفید در 2 ژوئیه سال 2020 است. خطاب به رئیس جمهور گزارش می دهد که نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11.1%.

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده به سازمان ملل و دبیر کل آن توجه به خروج از سازمان بهداشت جهانی در ژوئیه 6, 2021, یک مقام ارشد دولت رسمی تایید به CNBC.

اطلاع به سازمان ملل متحد شد اولین گام در یک yearlong فرایند است که تکیه بر عوامل متعددی در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن را کنترل و از جمله به همکاری از کنگره و رئیس جمهور خود انتخاب مجدد در ماه نوامبر نه از آن مطمئن هستند.

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفت که او می خواهم که ایالات متحده در پاسخ گفتن که در یک روز از ریاست جمهوری او بودند و او را شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

این حرکت به عنوان coronavirus موارد دوباره صعودی در ایالات متحده است. نزدیک به 3 میلیون نفر در کشور باید قرارداد این بیماری در حالی که بیش از 130,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است حدود 11.7 میلیون کشته و بیش از 540,000.

آیا رئیس جمهور یک جانبه قدرت تحت قانون ایالات متحده برای خروج از کسانی که آژانس بهداشت سازمان ملل و موضوع علمی بحث با توجه به گزارش ماه ژوئن از سرویس پژوهشی کنگره. پاسخ دادن به این سوال نیاز به یک دادگاه به “مقابله با چند مسائل پیچیده از برداشت اول” را بگمارند سازمان یافت.

در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال تعلیق در ایالات متحده کمک های مالی به این سازمان در انتظار بررسی با استناد به آنچه که او به نام “سازمان بهداشت جهانی را به شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus.”

یک ماه بعد او اعلام کرد قصد خود را برای ترک این سازمان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با استناد به آنچه که او به نام چه کسی سوء استفاده از بودجه و گرم و نرم خود را در رابطه با چین است. Coronavirus است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این نشات گرفته از چین است.

“چین است و در مجموع کنترل سازمان بهداشت جهانی با وجود تنها با پرداخت 40 میلیون دلار در هر سال نسبت به آنچه که ایالات متحده پرداخت شده است که حدود 450 میلیون سال” مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد: طی سخنان در باغ گل رز.

“ما باید دقیق اصلاحات که باید آن را به و تعامل با آنها را به طور مستقیم اما آنها حاضر به عمل می کنند. چرا که آنها شکست خورده اند به درخواست و به شدت نیاز به اصلاحات ما خواهد بود امروز فسخ رابطه ما با سازمان بهداشت جهانی و هدایت آن پول را دیگر در سراسر جهان و مستحق فوری, جهانی, بهداشت عمومی نیاز دارد,” او اضافه شده است.

در پاشنه از مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز اظهارات, وزارت امور خارجه آغاز شد و هدایت منابع مالی از سازمان بهداشت جهانی به جهانی دیگر سازمانهای بهداشتی و درمانی.

“رئیس جمهور شده است روشن است که نیاز به با هم عمل می کنند. که شروع می شود با نشان دادن پیشرفت های قابل توجهی و توانایی برای جلوگیری از شناسایی و پاسخ به شیوع بیماری های عفونی با شفافیت و پاسخگویی” یک سخنگوی وزارت امور خارجه نوشت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به CNBC شنبه شب.

“ایالات متحده ادامه خواهد داد و تلاش برای اصلاح چه کسانی و دیگر سازمان های بین المللی برای اطمینان از آنها با شفافیت انجام ماموریتهای خود را و نگه دولتها پاسخگوی تعهدات خود تحت قوانین بین المللی.”

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به CNBC یک سخنگوی سازمان بهداشت جهانی تایید گزارش های رسمی اطلاع رسانی از کاخ سفید اما نه ارائه اطلاعات بیشتر است.

تصمیم به پایان همکاری بین ایالات متحده و اتحاد کشیده انتقاد از کنگره به قانونگذاران. در اوایل این ماه در آمریکا و استدلال کرد که ایالات متحده قادر خواهد بود به یک بزرگتر تاثیر ایالات متحده در واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس اگر این کشور باقی ماند و بخشی از گروه بین المللی.

— CNBC یلنا Dzhanova و تاکر Higgins کمک به این گزارش از نیویورک است.

اصلاح: نزدیک به 3 میلیون نفر در ایالات متحده به قرارداد coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. نسخه قبلی misstated شکل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر