رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحده توصیه کرده است تا سطح شیب دار تست به عنوان آنها شروع آرامش بخش برخی از سخت اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که آلوده بیش از 1.3 میلیون نفر کشته و بیش از 80 ، 000 در سراسر ایالات متحده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. برخی می گویند آمریکا نیاز به انجام 20 میلیون به 30 میلیون آزمون در روز به شروع به گرفتن اقتصاد به حالت عادی بازگشت. اما سردرگمی های فراوانی در صنعت به عنوان شرکت های مختلف دنبال روش های تست و روش های مقابله با این مسئله کلیدی است.

ترین زمان تست برای Covid-19 نیاز به تکنولوژی موجود در آزمایشگاه تنظیمات و نیاز به پرسنل که می دانید که چگونه برای اجرای تست و عیب یابی مشکلات. در حال حاضر وجود دارد یک جنبش به توسعه آسان در خانه آزمایش است که می تواند توسط توده ها تا پایان تابستان قبل از فصل آنفولانزا. هدف: پیشرفت تکنولوژی و به طوری که آنها می تواند به اندازه کافی حساس به پرچم افراد بدون علامت می شود و کاربر پسند به طوری که آنها می توانید با دستگاه های تلفن همراه و انتقال داده ها به تمام کسانی که به آن نیاز دارید.

از آن نظم بلند. هفته گذشته موسسه ملی بهداشت گفته دانشمندان اگر آنها توسعه سریع coronavirus تست آن را به ارائه کمک های مالی و حمایت از یک مخترع یا شرکت با وعده.

بسیاری از شرکت ها در حال تلاش برای پاسخ به تماس. الفبای زندگی علم کسب و کار همانا راه اندازی یک غربال و تست وب سایت است که می تواند کمک به سرعت بخشیدن به تست برای coronavirus. با کمک شرکت داوطلبان آن نیز کمک کرده است تا راه اندازی بر روی سایت تست در کالیفرنیا و در حال همکاری با داروخانه مراسم کمک های اولیه.

“ما در حال کار با دولت فدرال و ایالتی و مقامات محلی در توسعه هوشمند, تست” گفت: همانا ارشد پزشکی و علمی افسر جسیکا مگا در سخنرانی خود در CNBC را سالم گرداند مجازی کنفرانس در روز سه شنبه.

مگا گفت: این مهم است به درک که همان تست استراتژی های کار نخواهد کرد در همه جا.

مناطق روستایی با بیشتر اجتماعی فاصله برای شروع ممکن است کاهش میزان عفونت به عنوان مثال و کمتر نیاز به آزمایش از نقاط داغ. “ما نیاز به دریافت حق آزمون به حق مردم است. این فقط تست آن را هوشمند, تست” Mega گفت. “در نقاط داغ, ما می خواهم به آزمون بیشتر است.”

شده اند وجود دارد بیش از 9 میلیون Covid-19 آزمون و 1.3 میلیون مثبت آزمون با توجه به COVID پیگیری پروژه.

یک کارگر بهداشت فرآیندهای یک Covid-19 آزمایش پادتن برای یک بیمار در تشخیص و مرکز سلامتی در تورانس کالیفرنیا در آوریل 5 سال 2020 است.

والری مکن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

صحبت کردن در CNBC مجازی رویداد پیش از آن در روز سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت که بسیاری از آنتی بادی آزمایش در دسترس در حال حاضر از شرکت های قابل اعتماد هستند اما هیچ نتیجه آزمون باید مورد استفاده قرار گیرد برای فرد بیمار تصمیم گیری, از, شده است وجود دارد یک “مثبت کاذب” رای دادن. او گفت: هیچ کس نباید فکر می کنم آنها در روشن و توسعه ایمنی به عنوان نتیجه یک آزمایش پادتن. این آنتی بادی آزمایش باید دو بار تکرار شده و دو نتایج مثبت به دست آورد اعتماد به نفس در تست ارزش.

کارشناسان بهداشت و درمان در این رویداد مجازی اشاره کرد آنچه که می تواند به زودی به اصطلاح آزمایش آنتی ژن است که می تواند به سرعت تشخیص عفونت فعال به دنبال ویروسی سطح پروتئین است.

این می تواند به لحاظ نظری افزایش تست PCR — polymerase chain reaction آزمون که در حال استاندارد برای Covid-19. این تست های تشخیصی در استفاده گسترده امروز اما به چالش کشیدن به مقیاس انبوه, تست, از آنجایی که آنها نیاز به پرسنل آموزش دیده برای اجرای آنها.

اگر آنها تکامل و ارائه درجه بالایی از دقت و صحت پزشکان تصور آنها را می توان در خانه استفاده می شود که در آن افراد می توانند با دریافت پاسخ در عرض چند دقیقه.

سازمان غذا و دارو صادر شده است اولین اضطراری با استفاده از مجوز برای آنتی ژن تست برای کمک به سرعت تشخیص coronavirus. این تست سرعت شناسایی قطعاتی از پروتئین های شناخته شده به عنوان آنتی ژن بر روی و یا در درون ویروس را با آزمایش نمونه های جمع آوری شده از حفره بینی با استفاده از سواب و می تواند نتایج در دقیقه.

Becton دیکینسون & مدیر عامل شرکت تام Polen گفت: سریع تر آنتی ژن تست آغاز شده است اجازه می دهد تا برای نتایج سریع تر, اما از آن است به احتمال زیاد باقی می ماند محدود در درجه اول برای پزشکان دفاتر و داروخانه تنظیمات برای حداقل چند ماه قبل از تبدیل شدن بیشتر به راحتی در دسترس برای استفاده در خانه.

محل کار نیز یک محیط که در آن آنتی ژن تست گیری خواهد شد و باید ساخته شود. Becton دیکنسون است و دو سوم از آن کارگران هنوز در کار در تولید امکانات و Polen گفت: آن را به طور جدی فکر می کنم در مورد چگونه به آنها را امن نگه دارید و به عنوان آنتی ژن آزمون تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای در دسترس نگاه کنید در زمان واقعی تست به عنوان کارکنان به کار و یا شاید در آمده بر اساس چرخش.

“آنتی بادی هستند به همین دلیل ما می توانیم مبارزه … اما آن را به عنوان ساده نیست که فقط با داشتن آنتی بادی به می دانم که شما نمی خواهد در معرض خطر” مگا و افزود: “مردم باید در سطوح مختلف آنتی بادی و غیره را در آزمون های متعدد به اعتماد به نفس. چگونه شما مردم را به کار با خیال راحت ؟ آن را فقط ساده بله/خیر سبز/قرمز نور پدیده است.”

نیز وجود دارد برخی از وعده در استفاده از CRISPR یک ژن-ویرایش روش برای تشخیص رمان coronavirus به عنوان به سرعت به عنوان یک تست حاملگی, مگا اشاره کرد در این رویداد مجازی.

سلامت-مراقبت از کارشناسان توافق کردند که داشتن یک استراتژی ملی برای انجام تست در معقول و عادلانه راه کلیدی است.

Polen تاکید کرد که حتی به عنوان تست بهبود در دقت و سرعت و دسترسی به آن را هرگز جایگزین احتیاطی اساسی مانند ماسک و شستن دست ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی