یک مسافر از طریق پیاده روی ریگان ملی فرودگاه را به عنوان رمان coronavirus (COVID-19) همه گیری همچنان به حفظ هواپیمایی سفر در سطح حداقل و اقتصاد ایالات متحده قرارداد در سه ماهه اول در آن بیشترین سرعت پس از رکود بزرگ در واشنگتن, مارس 29 سال 2020 است.

کوین لمرقو | ایسنا

این بیماری همه گیر کوروناویروس را لرزاند اقتصاد بین المللی و مختل زندگی ما مثل هیچ کس می تواند تصور در آغاز سال 2020 است.

چیزهایی که ممکن است هرگز بازگشت به راه آنها قبل از Covid-19 بحران است. اما جهان نمی خواهد ماندن در lockdown برای همیشه لطفا برای.

ما خواسته کارشناسان بهداشت عمومی و صنایع مختلف خود را به بهترین پیش بینی ها در جهان چه خواهد شد مانند زمانی که این بیماری همه گیر در نهايت محو می شود. در این بخش از مجموعه ما “بعد عادی” ما نگاهی به آنچه کارشناسان می گویند در مورد زمانی که سفر ممکن است از سر گرفت.

***

در مارس سال 2019 بیش از 2 میلیون مسافر از طریق ایالات متحده به فرودگاه در هر روز است.

یک سال بعد این بیماری همه گیر کوروناویروس اما تعطیل سفر هوایی به مردم پناه در خانه های خود می ترسم که بازیافت هوا و محله های نزدیک خواهد ساخت هواپیما یک زمین پرورش برای Covid-19 عفونت. مسافرت هوایی کاهش یافته است بیش از 95 درصد با برخی از روزها شاهد کمتر از 100,000 مسافران هوایی در سراسر کشور است.

آیا این آغاز یک کاهش دائمی در هوا سفر ؟ و یا خواهد شد همه چیز به حالت عادی بازگشت ؟

در حالی که کارشناسان اذعان آنها لازم نیست که یک توپ کریستال همه آنها توافق کردند که آن را در حدود 18 تا 24 ماه قبل از وجود دارد افزایش قابل توجهی در تقاضا و صنعت شروع به بازگشت به سطح نرمال. در این میان صنعت سفر را متحمل خواهد شد برخی از تغییرات بزرگ: فرودگاه ممکن است موسسه جدید انواع چک های امنیتی به صفحه نمایش مسافران که بیمار عصبی گردشگران تعطیلات به خانه نزدیک تر است و تجربه سفر را تحت سلطه های بزرگ زنجیره ای به هتل ها و رستوران ها مبارزه و یا بیرون رفتن از کسب و کار.

یک بررسی منتشر شده در هفته گذشته از Longwoods بین المللی یک شرکت تحقیقات بازار با تمرکز بر صنعت سفر نشان داد که 82 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر خود را تغییر برنامه سفر برای شش ماه آینده به دلیل coronavirus. پنجاه درصد گفتند که لغو سفر و 45 درصد انتظار برای کاهش سفر در قاب زمان که با توجه به نظرسنجی از 1000 بزرگسالان آمریکایی.

“آنچه که ما را دیده اند از این کشور رفت و با خاموش کردن مذاکرات برای بازگشایی این است که قصد بود directionally عنوان” گفت: امیر Eylon شرکت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت که با انجام منظم نظرسنجی پس از همه گیر اعلام شد. “اما در حال حاضر ما در حال دیدن یک فلات.”

سفر هوایی: مخاطره آمیز و آرام برای بازگشت

برخی از کشورهای در حال فکر کردن در مورد چگونه به مردم سفر دوباره در حالی که کاهش قرار گرفتن در معرض.

شرکت های هواپیمایی مانند دلتا با توجه به صدور رسمی “ایمنی گذرنامه” برای مثال به افرادی که می تواند ثابت کند آنها در حال حاضر آلوده شده است.

اما کسانی که در بهداشت عمومی مانند دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی استاد Ashish Jha هستند شک و تردید است.

Jha اشاره می کند که نتایج آزمایش ممکن است نادرست به خصوص با توجه به متغیر کیفیت آنتی بادی آزمایش. “تست است که هنوز هم بسیار ناقص” او هشدار داد. و حتی اگر مردم بهبود و آنتی بادی ممکن است آنها می تواند آلوده دوباره.

متوسط چک در فرودگاه ها نیز می تواند تبدیل به هنجار شده است. اما Jha اشاره می کند که این ممکن است نه گرفتن موارد که در آن فرد بدون علامت است.

همه در همه, بدون “تهاجمی تست ردیابی و جداسازی,” او گفت:, آن را بسیار دشوار است برای شرکت های هواپیمایی برای اطمینان خاطر مسافران است که مردم با Covid-19 نیست در هیئت مدیره.

“وقتی که می آید به از سرگیری فعالیت به عنوان قبل از آن را در مورد خود را تحمل خطر” جها گفت. “هیچ فرمول جادویی.”

افرادی که در انجام هاپ پرواز را پیدا خواهد کرد که تجربه بسیار متفاوت است. شرکت های هواپیمایی در حال شروع به نیاز مسافران و خدمه به پوشیدن ماسک و بسیاری از حامل های در حال ترک وسط صندلی های باز و انجام دور با خدمات آشامیدنی.

بسیاری از شرکت های هواپیمایی هنوز لغو پروازهای بین المللی از طریق تابستان و پاییز.

حتی به عنوان شرکت های هواپیمایی و مقامات قرار داده و اقدامات ایمنی در محل مردم را به احساس امن قبل از تقاضا میدارد.

برخی از مردم — به خصوص در یک سوم از آمریکایی ها در معرض خطر بستری در صورتی که در معرض ویروس — را در خانه بمانند تا زمانی که وجود دارد یک واکسن یا برخی از نوع ثابت درمان که به احتمال زیاد منظور از یک سال و یا دیگر اجتناب از سفر.

دیگران را صبر کنید برای اطمینان از ارشد بهداشت مقامات و دانشمندان و نه فقط شرکت های هواپیمایی و مسافرتی کارشناسان.

“بسیاری از مردم در حال رفتن به احساس امن رفتن به شلوغ هواپیما … تا زمانی که آنها را ببینید که تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس رفته تقریبا به هیچ کدام در منطقه خود و یا تا زمانی که یک واکسن یا خیلی راه های بهتر از ردیابی و جداسازی است که در آن گفت:” رابرت رایش سابق وزیر کار ایالات متحده و استاد دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

ظهور ‘staycation هستید’

ایمنی نه تنها عامل. به عنوان اقتصاد sours مردم نیز عصبی در مورد پیشنهاد می splurging بدهید در سفر هوایی به لوکس مقصد.

“ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد این که آیا ما ممکن است یک U شکل, بازیابی یا بیشتر از L و یا حتی یک W اگر موج دوم coronavirus موارد گفت:” جاش کالینز اجرا می شود که بازاریابی برای Streetsense یک نام تجاری شرکت که متخصص در مهمان نوازی سفر و املاک و مستغلات. او فکر می کند در روز از مصرف اسراف سالانه سفر به مقصد استوایی ممکن است بیش از یک در حالی که تا زمانی که مردم احساس اعتماد به نفس در مورد امور مالی خود را دوباره. در عوض آنها ممکن است به دنبال گزینه های محلی مانند کمپینگ و یا سفرهای جاده ای است که آسان تر در کیف پول.

برای مثال نجیب خانه ها هتل ها و استراحتگاه در سان فرانسیسکو که شامل high-end Argonaut هتل و هتل Zoe است فیلدینگ تماس از گردشگران که می گویند که آنها نیاز به برای به تعویق انداختن سفر خود را برای بعد از آن در سال, و یا حتی به 2021 با توجه به منطقه مدیر Stefan Muhle. او همچنین شاهد افت رزرو از مسافران کسب و کار به دلیل لغو کنفرانس از جمله Dreamforce که به ارمغان می آورد 200,000 مردم به سان فرانسیسکو هر ماه نوامبر.

در حال حاضر او با توجه به یک بازار جدید: staycationers. به جای استاندارد گشت و گذار است که ممکن است شامل رزرو تور اتوبوس برای یک گروه بزرگ او تفکر خلاقانه در مورد بازاریابی هتل به عنوان یک لوکس جایی برای گذراندن شب پس از یک پیاده روی در نزدیکی پارک ملی مانند Muir Woods. سفر با تاکید بر خارج از منزل ممکن است به خصوص جذاب پس از مردم شده اند cooped در خانه های خود را برای ماه می باشد.

پس از مطالعه تمایلات مصرف کننده Longwoods’ Eylon گفت: این استراتژی بهترین شات از موفقیت برای بسیاری از مدیران هتل ها. او انتظار دارد که سفر در سر گرفته خواهد شد آهسته دقیق و بسیار روش مرحله به مرحله. آن را لگد کردن با گردش محلی به عنوان اقتصاد بازگشایی. از وجود برخی از مردم خواهد شد به طور فزاینده ای احساس اعتماد به نفس رانندگی برای یک شب یا دو دور از خانه. آن را می تواند بسیار طولانی قبل از اکثر مردم راحت گرفتن در هواپیما برای مسافت های طولانی سفر.

“اولین نشانه های جدید از نرمال خواهد بود که پدر و مادر شروع به گرفتن بچه های خود را به باغ وحش و یا پارک,” او گفت:. “از وجود آنها سرمایه گذاری کمی بیشتر برای یک شب دور از خانه.”

زنجیر بزرگ را تسلط و معاملات در دسترس خواهد بود

این صنعت در حال حاضر ویران شده است توسط Covid-19 و کسب و کار در حال تعطیل و یا تخمگذار کردن کارکنان. همانطور که از اوایل ماه آوریل جهانی مسافرت و گردشگری شورای اسلامی انتظار دارد که صنعت سفر به از دست دادن تا آنجا که $2.1 تریلیون دلار در پایان سال است.

این بدان معناست که گزینه های کمتر برای مسافران هنگامی که تقاضا میدارد.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک خواهد شد که بسته درهای خود را پشت سر بزرگتر high-end زنجیره ای است که باید بیشتر باند و هنوز هم می تواند در جذب مردم با پول خرج کردن. هتل ها هستند که هنوز هم در کسب و کار ممکن است offloaded: رستوران خود را که یک بار سود مراکز اما در حال حاضر نشسته خالی است.

Streetsense را کالینز گفت: بسیاری از مشتریان خود را در حال لگد زدن به برنامه ای برای آوردن بازدید کننده به خود را در هتل ها و رستوران ها اما با خیلی بیشتر اجتماعی فاصله از قبل. که ممکن است نگه داشتن برخی از کسب و کار شناور در حالی که برای. اما نه هر فروشنده قادر خواهد بود برای حفظ این نوع از کاهش ظرفیت ، “بسیاری از این کسب و کارهای کوچک عامل با تیغ حاشیه نازک در حال حاضر,” او گفت:.

در سمت به علاوه: معاملات, معاملات و معاملات بیشتر. کسب و کار خواهد شد و احتمالا کاهش در سفر و نگاه بیشتری به انجام جلسات مجازی. این بدان معناست که شرکت های هواپیمایی و هتل را پیدا خواهد کرد خود را برای پذیرایی به اوقات فراغت مسافران و ممکن است ارائه عمده تخفیف به عنوان آنها به شدت به دنبال کسب و کار.

“همه سازگار به مبتنی بر وب کنفرانس به طور کلی از جمله خود من گفت:” دکتر پیتر باخ یک پزشک و اپیدمیولوژی در Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, جایی که او نیز اجرا می شود مرکز بهداشت سیاست و نتایج. باخ یک بار مکرر مسافر کسب و کار, اما کسانی که سفر در حال حاضر در حالت انتظار به عنوان ویروس گسترش می یابد. “اگر صنعت هواپیمایی می شود صرفا برای لذت بردن از آن می شود بسیار متفاوت کسب و کار,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی