راشل فورد Hutman است استقبال بیشتر سبک طبیعی چند ماه به همه گیر

منبع: راشل فورد Hutman

راشل فورد Hutman کالیفرنیا ورزش برای سال در حال حاضر استقبال از یک نگاه طبیعی تر.

پس از پناهگاه در محل اعلام شده در سن دیگو برای جلوگیری از گسترش Covid-19 او سعی کردم به استفاده از رنگ اسپری برای پوشش ریشه های خود را, اما آن را یک فاجعه کامل.

در حال حاضر او میل به زندگی در ombré نگاه کنید با رنگ های طبیعی ریشه که او امیدوار است به شما صرفه جویی در پول خود را و سفرهای مکرر به یک سالن مو.

“با آخرین بحران مالی اولین چیزی که من قطع شد استارباکس” گفت: فورد Hutman که با این نسخهها کار در روابط عمومی است. “من فکر است که به هیچ وجه به صرفه جویی در حال حاضر یک چیز خوب است.”

در سراسر ایالات متحده, مردم با روش های خلاق برای زیبایی خود رژیم. زوج های در حال تماشای فیلم های یوتیوب قبل از برش مو یکدیگر. بچه ها در حال پیرایش پدر و مادر خود چتری به طوری که آنها نمی پوشش چهره خود را در زوم ، و به اصطلاح “بازار سیاه” برای زیبایی پدید آمده در برخی از کشورها که هنوز hunkering پایین.

زیبایی کارگران بسیاری از آنها هنوز بیکار در حال انجام بهترین خود را به وفق دهند. بسیاری می گویند که آنها در حال بررسی پیام های خود را از مشتریان سابق در مورد نحوه مدیریت خود را مو خود به خود در حال ارسال خودمراقبتی بسته در پست الکترونیکی.

سان فرانسیسکو-بر اساس سبک سیاوش جانسون است که بهره گیری از زمان در خانه به کار بر روی یک محصول جدید به خط لوله و همچنین به عنوان یک وبلاگ با راهنمایی و ترفندها برای تعمیر و نگهداری. او همچنین در نظر گرفتن آنلاین کلاس های آموزش کمک خواهد کرد که او با کسب و کار جدید.

سن دیگو بتسی اسمیت ارائه مشاوره زیبایی از طریق Instagram و یوتیوب. برخی از مشتریان خود مانند فورد Hutman هستند خرید کارت های هدیه را برای استفاده در آینده و اسمیت اهدا خواهد شد برخی از درآمد حاصل را به یک موسسه خیریه محلی. او ساخت به پایان می رسد دیدار با صرفه جویی به عنوان بهترین او می تواند و احساس او خوش شانس است که او هنوز هم تا به برخی از پول در آینده از یک لوازم آرایشی مدرسه که در آن او کار می کرد به عنوان مربی (مدرسه تعطیل است اما همچنان به پرداخت خود را در کوتاه مدت).

او احساس خوش شانس به برخی از همکاران خود در این صنعت در حال مبارزه به مراتب بیشتر از او است. بسیاری از سبک او می گوید: کمبود مالی هستند اما عصبی در مورد بازگشت به کار پس از دولت خود را بازگشایی به عنوان وجود دارد بسیاری از ترس است که آنها می توانند در معرض این ویروس.

“نیمه آماده برای رفتن به کار و نیمی دیگر بسیار محتاط هستند,” او گفت:.

سبک مو بتسی اسمیت در خانه

منبع: Zach J Smith

چگونه سالن تغییر خواهد کرد

جانسون که با این نسخهها کار در فرهنگ سالن مو در سن فرانسیسکو منطقه مالی متخصص در رنگ آمیزی برای دختران. او تنها یکی از هزاران نفر در صنعت زیبایی که قادر به کار تا زمانی که دولت شروع به بازگشایی شده است.

حتی یک بار که اتفاق می افتد جانسون انتظار دارد که او شما را در کاهش مشتری بار اجتماعی را حفظ فاصله. او انتظار دارد که بسیاری از سالن های جلوگیری از blowouts در دسترس نباشد و یا سبک است که شامل فوق العاده تماس به منظور کاهش خطر انتقال. مشتریان نیز به احتمال زیاد نشستن بیش از شش فوت از هم جدا در اتاق انتظار وجود دارد و ممکن است مجلات به غربال کردن از طریق.

سالن های بزرگ مانند Supercuts می گویند آنها را به مشورت با متخصصان بهداشت عمومی و در حال حاضر نیاز خود را سبک می پوشند CDC-توصیه می شود در صورت ماسک طول کل خود را تغییر. آنها همچنین انتظار می رود به شستن دست های خود را اغلب و پاکسازی هر چیزی را که لمس یک مشتری از جمله لباسهای. در برخی از کشورهای که در آن سالن در حال حاضر شروع به بازگشایی از جمله آلاباما و جورجیا و لوئیزیانا این اقدامات احتیاطی و بیشتر در محل هستند.

در کشورهای دیگر مانند کالیفرنیا و نیویورک و میشیگان, شخصی, مراقبت از ارائه کنندگان خدمات هنوز در انتظار دستورالعمل در زمانی که آنها می توانند بازگشایی برای کسب و کار. هنگامی که آنها ممکن است مشتریان انتظار دیگر صبر کنید بار به عنوان سالن را در مشتریان بسیار پایین تر حجم. سالن همچنین ممکن است سعی کنید به افزایش قیمت برای جبران برخی از درآمد خود را از دست داده.

ظهور خود نظافت

خود تجویز کوتاه کردن مو است که هیچ شاهکار آسان و رسانه های اجتماعی پر است از داستان های ترسناک.

اما برخی می گویند که آنها تا به حال موفقیت تبدیل به فیلم های آموزشی برای راهنمایی. یوتیوب در حال حاضر پر از فیلم های زیبایی کارشناسان صحبت کردن از طریق چگونه به آغوش ریشه برش موی چتری یا به تر و تمیز به پایان می رسد تقسیم با یک دست ثابت است.

برخی از آنها حتی رنگ آمیزی قابل توجه خود را از دیگران در سینک و یا گرفتن نوبت دادن هر یک از دیگر موهایشان.

کودکان و نوجوانان نیز اثبات می شود منحصر به فرد با استعداد یاران و برخی از والدین می گویند این یک راه بسیار خوبی برای پیوند. سرمایه گذاری سرمایه گذار لیزا Suennen گفت: 24-year-old daughter Maddy به او کمک کرد تا رنگ ریشه های خود را پس از او سلمان مخلوط رنگ و تحویل یک DIY بسته است. “ما خندید مانند دیوانه در طول فرآیند بود که بهترین بخش,” او گفت:.

Buzzcuts و shaves نیز شاهد تجدید حیات.

پس از چند ماه در خانه بروکلین-سلامت مبتنی بر تکنولوژی کارآفرین Nikhil کریشنان تصمیم گرفت آن لحظه مناسب بود خود را به من بدهید یک موهاک.

“من نیاز به تراشیدن چون من موهای واقعا بلند” او به من گفت. هنگامی که او آغاز کردم که او فکر آن را سرگرم کننده به سند تجربه با دوستان خود.

که به سرعت افزایش یافت, او که پدر و مادر خود را ممکن است یک ضربه از خود مرزی به سبک جدید (آنها “cracked” او گفت).

“من همیشه می خواهم برای تغییر موهای من تا به چیزی و این به نظر می رسید مانند بهترین زمان به سعی کنید چیزی جدید است.”

سبک های جدید

اسمیت سبک در سن دیگو در حال آماده سازی برای احیای سبک است که “زنان آزاد از برجسته” کاهش نیاز به صورت مکرر ریشه لمس یو پی اس.

یکی از مورد علاقه خود را به نظر می رسد این است که “grombre” یا “خاکستری ombré,” که در آن زنان از رشد طبیعی خود را نقره را در خود سبک تر به پایان می رسد.

جانسون که در سان فرانسیسکو نیز انتظار برای دیدن احیای سبک مانند شیب رنگ ombré نگاه که شامل ترکیب رنگ به پایان می رسد با خطوط خشن.

این تصادفی نیست او می گوید که ombré آمد به مد با رکود بزرگ از اواخر 2000s. زمانی که مصرف کنندگان احساس پول آگاه و نگران در مورد چشم انداز مالی خود را, آنها اغلب برای انتخاب سبک است که نیاز به نگهداری کمتر.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم پس از این خواهد بود خوشحال با سالم چگونه موهای خود را احساس می کند” گفت: جانسون اشاره کرد که بسیاری از مشتریان خود را نداشته لمس کردن در سه تا چهار ماه. “بنابراین آن را به عقب به دنبال طبیعی رنگ مو.”

یک سال سختی پیش رو برای سالن

سبک مو تایلر جانسون

منبع: سامانتا Lapidus

سبک توافق کردند که از آن خواهد شد یک سال سختی پیش رو برای صنعت زیبایی. در حال حاضر بسیاری گرفته یک ضربه مالی پس از ماه بدون پول در آینده است. کمک از دولت فدرال آمده است اما به آرامی و با بسیاری از عدم قطعیت. برخی از کشورهای در حال تجربه کارهای عقب افتاده و در حال ارسال چک کردن دیر است.

اگر مردم را در آغوش طبیعی تر سبک و یا جلوگیری از مراقبت های شخصی خود را به کاهش هزینه های خانوار که شما معنی آنها لازم نیست برای رفتن به سالن به عنوان اغلب. مو روند می تواند تاثیر در سالن’ درآمد. اسمیت به یاد می آورد که چگونه آرایشگری در زمان ضربه زمانی که بیتلز تبدیل به یک نام خانگی در 1960s چرا که هر کس در آغوش کرک سبک به جای یک برش تمیز.

اسمیت نگران آینده این بخش به خصوص اگر سبک را انتخاب کردن در کار های مختلف و یا لوازم آرایشی مدارس متوقف عامل. کار خود را فوق العاده بالا-لمس است که ممکن است معنی است که مردم عصبی هستند برای بازگشت به سالن حتی زمانی که آنها قادر به انجام این کار. و برای بسیاری در صنعت زیبایی که زندگی در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و سان فرانسیسکو از آن دیگر امکان پذیر است برای حفظ گران پرداخت اجاره.

“من فکر زیادی در مورد چگونه ما را دریافت کنید آرایشگران به خروج به دلیل آن بوده است چنین مبارزه,” او گفت:. “و چگونه ما نگه داشتن صنعت زنده به طوری که ما می آمد از طرف دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی