وقتی که می آید به در مقابل مدارس خصوصی برخی از خانواده ها ممکن است را انتخاب کنید بر اساس بازگشایی برنامه

با مدارس سراسر کشور تصمیم گیری چگونه به بازگشایی در پاییز پدر و مادر به طور ناگهانی مواجه با تصمیم گیری در مورد چگونه به بهترین آموزش فرزندان خود و کدام نوع از مدرسه می تواند آن را انجام دهد.

که می افزاید: یک نظر جدید برای بحث بین خصوصی و یا عمومی مدارس.

با کوچکتر کلاس اندازه متوسط مدارس خصوصی می تواند انعطاف پذیری بیشتر وقتی که می آید به پیوستن به این استاندارد برای بازگشایی با توجه به میرا McGovern یک سخنگوی انجمن ملی مدارس مستقل.

و که ممکن است جذب بیشتر خانواده ها که می خواهند برای دیدن فرزندان خود را در کلاس.

“بسیاری از مردم ممکن است نیاز فرزندان خود را در مدرسه به طوری که آنها می توانید کار” مک گاورن گفت.

بیشتر از امور مالی شخصی:
در اینجا چگونه برای رفتن به دانشگاه به صورت رایگان
شهر نیویورک خصوصی مدارس بریس برای نامشخص سقوط
دانش آموزان هنوز هم نمی دانم چه انتظار می رود در پاییز امسال

در میان coronavirus بحران “ما در حال شنیدن از برخی از مدارس که آنها تا به حال هجوم سوالات درباره پذیرش,” او گفت:.

وجود دارد و فشار زیادی را به دانش آموزان عقب. اما آیا مدرسه می تواند در دیدار با دستورالعمل توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ممکن است پایین آمده نه فقط جایی که آنها قرار دارد اما همچنین توانایی اجتماعی از راه دور و پیاده سازی گران پروتکل جدید که در حال حاضر در حال زور زدن برخی از بسته های پول در مدارس.

امیلی Glickman رئیس جمهور از چرتکه راهنمای آموزشی مشاوره گفت: او در حال کار با چند پدر و مادر که در روند حرکت فرزندان خود را به مدارس خصوصی از عمومی ،

“آنها را درک است که مدارس خصوصی هستند در یک موقعیت بهتر برای اجرای اقدامات ایمنی که آیا آن را با قرار دادن در یک سیستم تهویه یا انجام یک کار بهتر است فاصله این دانش آموزان” Glickman گفت.

در سمت تلنگر, Glickman نیز کار با چندین خانواده که در حال انتخاب به ترک مدرسه خصوصی به دلایل دیگر.

کودکان در یک مدرسه ابتدایی کلاس پوشیدن ماسک و نشستن به میز با فاصله از هم جدا به عنوان در هر coronavirus دستورالعمل در طول تابستان در جلسات مدرسه در روز مبارک مدرسه در شهرستان مونتری پارک کالیفرنیا در جولای 9.

فردریک J. Brown | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شبیه به آنچه که اتفاق می افتد در سطح کالج برخی از خانواده ها تصمیم گرفته اند که از راه دور یادگیری است و نه فقط به ارزش هزینه.

به طور کلی میانگین هزینه شهریه در مدارس خصوصی در سراسر تمام نمرات دلار است 26,866 یک سال با حدود یک چهارم از تمام خانواده های دریافت کمک های مالی با توجه به NAIS.با رکورد بیکاری و بسیاری از والدین دچار از دست دادن شغل و یا کردند, خانواده, دیگر ممکن است قادر به پرداخت هزینه های خصوصی-آموزش در مدرسه است.

در میان بسیار قطعیت اطراف چه آینده سال تحصیلی خواهد بود و همچنین مالی خود را ایستاده, ثبت نام بچه ها در مدرسه برای یک سال یا بیشتر — است که به طور فزاینده ای جذاب گزینه برای برخی از پدر و مادر است.

بیشتر انتخاب یک مدرسه محلی در طول بهداشت عمومی بحران می تواند به معنای فرزند نمی خواهد که به رفت و آمد و یا تکیه بر حمل و نقل عمومی.

به عنوان مدارس عمومی اعلام برنامه های خود آن را تحکیم ثبت نام تصمیم گیری برای خانواده ها.

میرا McGovern

سخنگوی انجمن ملی مدارس مستقل

“توانایی راه رفتن به مدرسه بسیار باارزش” Glickman گفت.

و در عین حال بسیاری از مدارس هنوز مشخص نیست که آیا آنها را به برگزاری کلاس های حضوری و یا آنلاین است که می تواند عامل تصمیم گیری. “تقریبا در هر صورت برنامه ریزی است که هنوز هم در هوا” Glickman گفت.

“به مدارس اعلام برنامه های خود آن را تحکیم ثبت نام تصمیم گیری برای خانواده” مک گاورن اضافه شده است.

“آن هنوز باقی مانده است دیده می شود چه اتفاقی خواهد افتاد اما ما امیدوار هستیم که هجوم سوالات را متعادل خانواده تصمیم به ثبت نام,” او گفت:.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de