آنچه ما انجام دهید این است راز: راهنمای خود را به پست-هر

آنچه ما انجام دهید این است راز: راهنمای خود را به پست-هر چه
راک & رول سه ماههپاییز سال 1988

بیش از یک دهه پیش جنبش پانک سعی در مهار همه نارضایتی در سنگ به انفجار و شکست خورده است. به جای آن نهادینه لبه. حاشیه موسیقی از امروز هر تعداد از افکار دوم حذف شده از پانک اولیه بی پروا در ضربه. مخاطبان آن عمدتا متشکل از کودکان و نوجوانان به آنها 1977 و تمام است که کسی دیگری دور گذشته است.

آنچه اکثر محدودیت باند در حال حاضر این است که هر چه آنها می توانید آن را همیشه نمی توان کاملا جدید. پانک عصر را بداهه شبکه کوچک, باشگاه, indie در, برچسب ها و کالج های رادیویی تبدیل به یک نوع از زیرساخت های دائمی مثل تایوان یا قوم مدار است. که باعث می شود برای یک نوع از پیش بینی, اما واقعی gridlock در مفاهیم. فعلی صحنه می آید تا با تمام انواع حرکت می کند اما همه آنها در نهایت به عنوان فقط یک پیچیدگی از یک رادیکالیسم که تبدیل به یک نوع خرید و فروش در افراط و تفریط تبدیل شده اند که ثابت است.

پانک در برابر واکنش ’60s در واقع سعی در گسترش آنها را بازپس سنگ خود را به عنوان یک insurrectionary نیروی. آنچه اتفاق افتاده به جای آن این است که این صحنه تبدیل به مخزن برای یک مجموعه از مفاهیم — “براندازی,” “شورش” “counterculture,” “زیرزمینی” و حتی “جوانان” — که دیگر موجه درخواست به سنگ یا فرهنگ پاپ به طور کلی. لینک بین این فرمول این است که همه آنها بستگی معینی پویا مخالف است. آنها را از هر احساس زمانی که آنها دریافت انتزاعی جدا شده به عنوان ارزش به خودی خود. در پاپ, ایده معمولا کاهش داد به عنوان آوانگارد تنها پس از آنها متوقف شد با داشتن هر گونه محبوب ارز. در حال حاضر صحنه اصرار که راک مسائل نمی توانید ثبت نام به عنوان چیزی بیش از یک موردی.

راک اند رول را جذب به هنجار های فرهنگی اجتناب ناپذیر بود اما یکی از عوارض دوران ریگان, شده است که در فرهنگ عامه به طور کلی نیز در حال حاضر ایجاد فرهنگ است. شما نمی توانید کاردانی پاپ با هر نوع محرومیت زمانی که دفتر مرکزی آن است که کاخ سفید است. این رشد به طور فزاینده دشوار به تظاهر که راک در حال حاضر توابع در این جامعه هر گونه متفاوت از فیلم و یا تلویزیون و یا برادوی انجام دهد. که به سختی بدان معنی است که فرم را دوخته اما حتی در آن صورت جدی و یا bravura یا ساده باهوش — اسپرینگستین و یا شاهزاده یا Madonna — این مادر پرمخاطب و تمام است. اگر یکی از ویژگی های ’80s شده است ناتوانی از هر گونه جایگزین برای Reaganism به ساخت تا هر گونه دریافت و برو که تا حدودی به دلیل مکان های که در آن ما به طور سنتی به دنبال ابراز مخالفت تمام شده است جذب می شود — نه coopted; نمی شود احمقانه — به وضع موجود. جان بچه Mellencamp ممکن است تصور می کردند که کاخ سفید تا به حال اشتباه “خانه صورتی” زمانی که آنها می خواستند به استفاده از آن به عنوان یک ریگان به کمپین صدای جرنگ جرنگ. در برخی از راه آنها می دانستند بهتر از او.

اما ریگان همگن را ترک کرده است کسانی که هنوز شناسایی و با سنگ به عنوان شورش جالب بیبهره. حتی آنها می دانند که آنها شورش است که در هر نقطه — آنها موسیقی نیست همیشه رفتن به رسیدن به مخاطبان بزرگتر از هر یک آن را در حال حاضر. پانک تصور از خود را به عنوان زبان به مخاطبان انبوه: این به معنای تحریک میلیون ها نفر. هاردکور, نشانه های پایان است که افکار پوچ — از آن خود تخریب از تناقض بودن نظامی در مورد استعفای. هاردکور, پانک بود اول کل بست و در نتیجه قابل توجه: این بن بست به عنوان نقطه عطف.

در تقریبا در هر راه, صحنه گیر کرده پس از آن. چه عجیب است که مخاطبان است که گوش به این موسیقی مانند آن, بلوز, به نظر می رسد مایل به قبول آن است. اما گروههای نیست. نگه داشتن آنها در تلاش به آمده تا با راه حل های رسمی به آنچه اساسا یک مشکل محتوا — به عنوان اگر پیدا کردن پیچیده تر راه متخلف و یا اخلال و یا به چالش کشیدن خواهد شد و به نوعی آنها را در اطراف این واقعیت است که بسیار ایده offensiveness اختلال و چالش شده اند شاخی. بیش از حد بسیاری از آنها را نگه دارید آور دور در یک دیوار آجری به عنوان اگر محض زور از تلاش و مجدد آن را به باز کردن درب آن استفاده می شود به حداقل می رسد. جالب ترین باند کوبیدن دور بیش از حد, اما بیشتر به عنوان هر چند وجود ندارد هر گونه تفاوت مهم بین درهای باز و بسته آنهایی که به دلیل mattering مهم نیست.

که ما را بیشتر و یا کمتر به Sonic Youth.

آنها شکل گرفته در ’81 به عبارت دیگر فقط در مورد دقیقه روشن شد که همه الهامی امکانات در نوع خود از موسیقی بوده است زیبا و کاملا خسته. وجود دارد ممکن است هرگز دیگر گروه که با هم در آنجا ماند برای مدت طولانی در حالی که باقی مانده اساسا اشتباه در مورد آنچه در آن است آنها می خواهند موسیقی خود را به انجام و ساخته شده و سبک از سردرگمی است. من هم فقط دوست دارم تماشا کردن از آنها, اما شما احتمالا می دانستند که. آنها در پاسخ به پرسش “چرا بر روی زمین کسی هنوز هم در تلاش برای شیر چیزی از یک نگرش/صدا بنابراین بدیهی است که hackneyed استفاده می شود تا ، و غیره.” — با یک بهتر است: “چه بر روی زمین هستند و ما قرار است به انجام به جای؟”

Sonic Youth تنها کسانی نیستند که البته. بیش از چند سال گذشته کشت تمام گروههای اند خزنده در جستجوی اصل اول مانند بسیاری از chiggers. برخی از آنچه آنها را به اشتراک رسمی است — بدون-نوسان ریتم استفاده می شود یا به ایجاد فضاهای ولگرد سر و صدا و یا دیگری جلو و مرکز به عنوان سر و صدا خود را. دیگر لینک های تاریخی: در صحنه به عنوان مثال به rued, افکار و یا نادیده گرفته و بیشتر به طور کلی پانک خود را به عنوان (ناخواسته) سنت و میراث. اما آنچه که به آنها متصل است که همه آنها تعریف شده توسط پوچی از تلاش برای ایجاد یک شورش از میراث — از contriving شورشی سنگ در تمام در اواخر این مرحله از بازی.

من هنوز هم فکر می کنم که Sonic Youth جدا می ایستد چرا که آنها رفته دورترین نسبت به بازتعریف پست-همه چیز بست به طوری که آن را نه محدود. همچنین از آنجا که آنها فقط ساده بهتر — که جالب است چرا که در این زمینه است که هرگز مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک معیار تصمیم گیری. اما اجازه دهید نگاهی به بن بست اول.

گربه بسیار در اصل بر اساس سی که در آن ترک تحصیل گزینه انتخاب در میان مرفه سفید کودکان و نوجوانان هرگز “I wanna be سیاه” اما برای تبدیل شدن به تقلید سطل زباله سفید. این محل همچنین بدان معنی است که آنها جوانه زده تحت نوسان بالا ترین فکر زاهدانه کونی, تا کنون تولید شده — جزئی تهدید را ایان MacKaye که آرمان گرایی impelled او را به باد افشان کاذب, ارزش, از, هاردکور, اخلاق تا زمانی که به ظاهر کاملا واقعی ناامیدی یکپارچگی او با چپ شامل هیچ چیز نیست. اما تنگی. (یکی در اواخر اطلاعیه از یک سال 86 نامه ای در بوستون را مجبور به قرار گرفتن در معرض: “من گمان می کنم همه ما را فریب دهد هر یک از دیگر.”)

این همان چیزی است که مردان و زنان در PG واکنش در برابر. با “تماشا ایان MacKaye” به عنوان یک شعار آنها در مورد تبدیل موسیقی به غیر مسئولانه تلخه دوباره. تصویر سوابق خود را با تماس به ذهن یک بچه برروی آن بکشید در اطراف با شلوار خود را پایین درهم و برهم اطراف مچ پا خود را — که تقریبا خلاصه نه تنها صدای خود را اما گروه موضوع ماده و موضوع و مفهوم نیروانا.

موسیقی آنها واقعا خوب است. و آن را بسیار خنده دار, به دلیل سوابق خود را واقعا صدا شپشو. تا آنجا که لغو احکام صادره ی رفتن جان اسپنسر ممکن است حتی بیشتر از یک بدوی از او می خواهد که می گوید زیادی. چه PG ادعا این است که این حق را نه فقط پانک-گردشگری اما بی معنی — مالچ ترین در دسترس جمعی-ناخودآگاه ریشه ریف به یک گاهی اوقات اتلاف وقت و گاهی گیج کننده تلو تلو خوردن اجتناب معمولی ضربت زنی سنگ برای زباله-می clanks و موی چتری. وقتی که شما شنیدن stumblebum خواننده در یک گربه بسیار لحن که اصلا مطابقت با tempos برای گه یا اسلب my-first-گیتار سر و صدا رفتن هیچ جا و در همه جهات خرد شده را با هم و یا سمت چپ آویزان شما در حال شنیدن یک صدا است که آن را می داند می تواند به این معنی نیست که آنچه در آن یک بار بود اما نمی توانید پیدا کنید هر چیز دیگری به معنی.

آنچه شما توجه کنید به خصوص با PG از آنها مانند درهم و برهمی اما لوث ظرافت این است که چگونه بی رویه پست-همه چیز پانک در مورد منابع آن است. الویس Black Sabbath در خود ” lude-سنگ بدترین, مرده, تلویزیون, تم و پانک خود را زودتر سر و صدا/ضرب و شتم aggro فرمولاسیون همه strung out/همراه با مساوی affectlessness نه به عنوان “بیایید-اصلاح-سنگ-با-دختران-با-آن” اما “ما کردن و این همه آشغال را در حال حاضر در اینجا به هر حال که چی؟”

این “که چی ؟” است — مثل همیشه — بهترین چیزی که در مورد این مسائل. ظهور آن نشان می دهد طولانی سر رسیده پذیرش حاشیه. پس از مقدار زیادی ایدئولوژیک صحیح خود انکار “پس چی ؟” اجازه می دهد تا recombinations و rediscoveries اعم از هر تعداد از grungy, چلپ چلوپ کردن باند برگشت به شکوه دلخوشیها از ’60s آهسته رایت گیتار باروک به در خوش خیم-خشخاش پایان Jad نمایشگاه حمل نوجوان غش کردن-mooniness به ارتفاعات mewling هذیان گوردون Gano هرگز از خواب.

صحنه را قابل پیش بینی در بدترین حالت آن زمانی که آن را قبول نمی کند حاشیه — زمانی که آن را در تلاش برای نشان دادن آنچه که در حال حاضر تنها می تواند بیشتر یا کمتر عجیب و غریب اولویت به عنوان اگر آن را هنوز هم و یا به هر حال باید به یک فرهنگی ضروری است. که “باید” پس از همه, واقعی, پیر folkie مغالطه: این ادعا که این صدای معتبر از جوانان شورش است که الکی به اصرار دارد که موسیقی محلی است که موسیقی واقعی مردم است.

گربه بسیار افراط این است. آنها همچنین نمایش بگذارد تناقضات آن شاید بیش از آنها را. آنها انصراف خود را. PG استفاده می شود برای بی ادب لغات خود دفاع از آن را مندرج در خود برروی نفرت تماشا LP با نمونه هایی مانند “گربه قدرت” و “ﮐﺲ, اذیت کردن” shouldering گذشته بیشتر آشنا, هاردکور, سبک plainspeech, به عنوان مثال, “خودت را بکش.” من شنیده PG-برو-برو مناجات را به عنوان تبدیل در کمترین-of-the-کم indignities از تمایلات جنسی — یعنی چقدر, وقتی که رابطه جنسی است که عمدتا فقط کلمات شما باید فریاد زدن آنها. اما همچنین به عنوان یک به طور معمول snarled تا پانک actingout از اشتیاق/حسادت/نا امیدی بزرگ, پدر, ’60s (پانک آورده فروید به راک اند رول مانند کسب و کار هیچ کس) تقلید از let-it-all-آویزان کردن از آزادی جنسی با یک خشم است که تضعیف آن را به عنوان چیزی جز لفاظی: یک شوخی که متنفر بودن یک شوخی است. آن را می خواستم به یک انقلاب.

گروه گسترش آن اجراء (گذشته “تماشا” من معنی) ساخته شده و آن درهم تماس به یک در حال حاضر-fucked جدید counterculture در کل خیلی سخت تر به از دست, روی , گربه, رابطه, راست, در حال حاضر! در اینجا فروپاشی شورش جوانان به شورش جوانان باعث می شود برای فقط در مورد مقاومت پست-همه چیز سر و صدا; در “نسل جدید” در حالی که گروه پمپ های آن سست مختصر برای یکی از کسانی که کلاسیک گاراژ راک سوء تفاهم از یک بلوز پیشرفت آیات زشت صدایی گنگ و نامفهوم کردم دربسته در محیط توسط اسپنسر نامفهوم خود راضی اعلامیه “این چیزی است که نسل جدید می گویند.”

PG موسیقی هنوز هم نگه می دارد و ایمان با اعتقاد به راک به عنوان موسیقی از جوانان شورش است که خرابه های آن اذعان دارد و ناخواسته جشن به عنوان علاج لنگ. Bottoming در مانده از سنگ و رول وسواس و آگاهی است که خود را بیشتر خرابکارانه احساسات تنها حس را به عنوان burlesques قانع کننده ترین جغ آنها را تداعی نمی وجود ندارد ورطه آنها احتمالا می خواهم همه یکدیگر مسابقه پرش به, اما به سادگی رد خود را دلیلی برای بودن. (هیئت مدیره جدید بازی: اجازه دهید بازی Find-the-لبه.) که در آن گربه بسیار پایان است parodying subversiveness خود را — که می تواند بدون مشکل برای آنها و یا مخاطبان خود را اگر هم بود فقط در آن برای yocks. و آنها نیست.

یک مغالطه است که PG هستند و به سختی ایمنی — و آن این است که چگونه بسیاری از پست-موجب صرفه جویی در همه چیز خود را از صدایی بی درنگ پس از مرگ — یک mystification از سنگ و/یا جوانی که احتمالا ارسال فاسد جانی خزنده در جستجوی یک قبر به نوبه خود بیش از ، این گرفتگی ابتدا پانک-عصر باند به صراحت تهیه کردن به این هذلولی نسخه از خود بیگانگی hallowing خود rockabilly توحش به عنوان ذاتی اولیه و نوجوان فرهنگ به عنوان welling تا ابدی نیروهای مورد آزار و اذیت توسط جامعه است. در حال حاضر نه تنها مرتب کردن بر اساس همان شعارهای حفظ رویه به عنوان دفاع از حاشیه اما شوک/shlock روال که هر دو جعل و تقویت گرفتگی’ احمق ترین تظاهر در حال به روز به پایان مشابه اما با هیچ بهبود قابل تشخیص توسط چندین پست-همه چیز گروههای ویژه مدیسون Killdozer — اگر چه Killdozer موسیقی clanky گیتار هواپیماهای بدون سرنشین است که برای تلفن های موبایل spacy و خصمانه در یک بار سزاوار بهتر است.

این یک راه ساخت موسیقی به نظر می رسد بیشتر ممنوع از آن واقع است: اگر ما نمی تواند محبوب خواهیم بود cabalistic. (قدیمی میکروب ها عنوان آلبوم: آنچه که ما انجام ls راز.) مرتب کردن بر اساس از نیمه شب-فیلم Jacobinism است اجباری تن در زمان fanzines. “به نظر می رسد مانند وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس توطئه در خارج وجود دارد در برابر راک اند رول” یکی zealot نوشت: در مجبور به قرار گرفتن در معرض در حالی که به عقب — اگر چه جنگ‘s جرارد Cosloy که ‘zine معمولا معقول تر اگر کمتر مطلق, آیا خروپف در که یکی در شماره بعدی. این yahooing فقط به پایان رسید تا به بالا بردن یک مشکل جدی تر — تا آنجا که به این مسائل آیا هنوز هم چیزی برای گفتن به بزرگتر فرهنگ obliviously قنداق آن را ارتجاعی است.

از لحظه ای Joey Ramone اول برگزار شد تا “Gabba Gabba سلام” نشانه یک موضوع Stateside پانک بود اختراع مجدد از سفید و فرهنگ به عنوان یک اقلیت فرهنگ است. که تا به حال استفاده به طور عمده بودن ذهن-باد — هر مفهوم که بعید بود, محدود به باز کردن ارتباطات جدید استعاری فراز و خطرات. حتی پس از پانک شکار برای یک راه سفید بودن منکوب شد مانند بسیاری از رویایی تکان — بزرگ شدن تماس شپشو عادت. به خصوص در حال حاضر که آن پارتیزان نیست شکستن اما حفاری در.

پانک بودند به درستی با احتیاط از من-tooism در hipsters’ استقراض از سیاه و سفید و دیگر اقلیت ها ، نقطه ای بود برای پیدا کردن چیزی است که تنها متعلق به آنها است. اما آنچه را که می شنوید به جای آن در حال حاضر در چیزی شبیه به عمد بی حرکت clanking, بزرگ سیاه و سفید آهنگ مورد, گاییدن , LP صدا است که تنها نقطه خروج از فرهنگ های دیگر موسیقی. چنین دانم-nothingism سختی قرار می دهد بوستر حد در تقابل آنها به عنوان فرض کنید با Reaganism که در میان چیزهای دیگر بوده است زنبور استقرار آخرین دال در حفظ فرهنگی آن تسلط. ریگان خود را نیز مشتق از سبک خود را از کد و نمادهای سفید نوپرست سرد است. مرد درخواست “whaddya کردم ؟” در حال حاضر صدای اقتدار. بسیاری از ما که استفاده می شود برای پیدا کردن ما خود بیگانگی بیان شده است که کد شده اند بیگانه از کد خود را.

تماس که نگرش رادیکال برش صحنه از هر جایگزین برای Reaganism — جایگزین است که همچنین جالب اینجاست که زمانی خیلی بیشتر پاپ اقتدار از پانک تا کنون بود. هیپ هاپ بسیار در شنا از چیزهایی که می توانید آن را عرضه می تپد برای مک دونالد تبلیغات و هنوز هم صدا مانند مبارزه با کلمات بر روی امواج رادیو و تلویزیون — که در آن provocativeness است که سود اضافه شده برای رسیدن به افرادی که در واقع موجب آن است.

بزرگ سیاه و سفید بود زاییده افکار استیو Albini مکرر, ‘آشپزی ال بحی و جدل و یک مرد صحنه فکر می کنم تانک. به عنوان یک ال بحی و جدل بر وینیل او به ثمر رساند درخشان حداقل یک بار در بزرگ سیاه و سفید را بازسازی Kraftwerk را “مدل” حمایت با ارزان ترفند را “او یک فاحشه.” نه تنها شما می شنوید دو به عنوان سفید-ریشه brothers-in-arms; شما شنیده ام هر دو به عنوان adumbrations از Sex Pistols. اما هنگامی که او اعلام کرد “این است که موسیقی ما” او ظاهرا نمی تواند پیدا کردن هر چیزی برای گفت موسیقی برای بیان.

Albini نیست احمق اما انجام آن هوشمندانه تنها باعث می شود شما بیشتر آگاه چگونه ad hominem تمام در دستور کار است. در میان چیزهای دیگر, آهنگ در مورد دختران به رتبه به عنوان یکی از بزرگ misnomers از همه زمان ها; پایان پانک را antisex وحشت شده است بیش از خوش آمدید, اما فیلم مانند جوانی است که صرفا لفظی مقدار. (من می دانم که یک کفش تروی گریه چرا که او تا به حال هیچ کفش تا زمانی که او را دیدم یک footjob که هیچ،) حداقل بلاغت در رابطه همچنین شادی کردن در infantilism به خاطر خود; بدترین چیزی که در مورد Albini است که حتی خود wee-wee ایدئولوژیک است. من خیلی به شدت به yawn-خفقان مرحله هنگامی که من شنیده ام نام پروژه جدید خود: Rapeman.

پست-همه چیز تراشه سنگ در جستجوی یک فرم است که می تواند غیر قابل تصور antipodes ضرورت و epn در یک بار تصدیق کرد که همه چیز را لنگ و شخم خرده ریز به یک اتهام جدید. اما در این wised تا زمان حتی در محافل فرهنگی کمتر پیچیده تر از یک گربه بسیار تعقیب دم خود را در بیش از حد tay ممکن است صاف کردن مانع براندازی — حتی زمانی که براندازی را هدف. و این که هنوز هیچ چیز در مقایسه با چگونه سوخته پست-همه چیز به نظر می رسد زمانی که tay هدف است. Redd Kross مانند PG-دارای نسخه PG, که بدان معنی است که آنها بیشتر صدا نیست حداقل کمی مثل آنها. آنها واقعا سنگ اعمال به ظاهر پایان ناپذیر باتری Ramones formalisms برای احیای Woodstock دوران shlock همان راه پیشینیان خود را احیا هرمان را Hermits. با این تفاوت که این بار از آن باقی می ماند shlock و آن را به معنای; تم ها که چرک در PG گرافیتی — چگونه به مربوط به آینده که تبدیل به یک گذشته است و شما در حال حاضر دیده می شود از طریق به هر حال — دریافت هموار کردن, انزال, بازی های برگزار شده برای simpers. و است که واقعا صدا مانند انتهای خط.

و نه کاملا. Noodling در اطراف صحنه جایی در گذشته “خب که چی؟,” در حال intimations از آنچه ناچار است به آمده پس از ارسال-همه چیز — artlessness یا بی گناهی. وجود دایناسور جونیور — که موسیقی بیش از چند امتیاز از شباهت با Redd Kross. اما در حالی که به طور رسمی آگاه و مدبر آنها نیست به طور رسمی خودآگاه; آنها فقط اعتماد صدا برای برقراری ارتباط هر چه که می خواهید آن را به. فراتر از آن وجود دارد سیاتل Soundgarden — که از این صحنه حتی بدون توجه به چگونه ترمینال آن بود و مجموعه ای در مورد بازسازی پس همه چیز فلزی به عنوان اگر آن را طبیعی ترین چیز در جهان است. Soundgarden حتی ممکن است واجد شرایط به عنوان واقعی موسیقی-از-جوانان; Led Zep به خرد کن پاره پاره رسمی حرکت, اما آنها خیلی جدی آنها مانند Grand Funk با استعداد است.

اما حتی fucked-تا چیزهای بیشتری را از شما می خواهم انتظار. مطمئن شوید که آن را در بحران; آن را می پوشد خود را از نگرانی بیش از ورشکسته ایده که آن را فقط در حال truculent در مورد آنها. و که باعث می شود آن هر شکلی واقعی مربوط مانند تماشای هودینی رفتن به رودخانه در داخل امن و شش جفت دستبند و تلاش برای کشف کردن چگونه به نفس پایین وجود دارد. اما گذشته ای که وجود دارد این حقیقت اجتناب ناپذیر است که این همه ماجرا-up slop, مهم نیست چقدر آویزان بر روی بیش از پیچیده رسمی مشکلات به نظر می رسد از حاشیه به طرفداران آن به سادگی توصیفی از خود زندگی واقعی بحران است. آنها را از آن صدا و نظری در همه. آن را غیر ممکن نیست که این موسیقی می تواند روزی رسیدن به نوعی تعادل به احتمال زیاد با رها کردن آن تثبیت در پیشرفت و حل و فصل به پایین بودن اگر نه راک اند رول به عنوان کسی آن را می دانستند پس از آن برخی از عجیب و غریب نوع ترمینال postrock بلوز. اما حتی اگر آن را فقط در گرفتن برای بیشتر جا — خوب دوست عزیز خوش آمدید به جهان حواس پرت از فرهنگ بالا. که در آن شما al پایان قرن ؟

در برخی از راه من احساس می کنم بیشتر میل با این باند از من با Sonic Youth. دیگر پست-everythings کار کردن از نگرش است که من فکر می کنم که بیشتر و یا کمتر بومی — که عمدتا ناشی از سنگ با چند اگر هر گونه سوابق بیشتر در صحرا و به طور عمده مربوط به مخاطبان راک اختراع شده است. SY بی شک شریک شدن یک artier آوانگارد تمایل است که من همیشه به طور غریزی معمولا pejoratively برچسب عنوان اروپایی — حتی اگر من می دانم که به عنوان یک ادعا می توان آن را به عنوان خانه رشد به عنوان کسانی که بزرگ غمگین کیسه درب و همچنین می توانید از خوراک به موسیقی به عنوان بزرگ به عنوان کسانی که اروپایی فرزندان ریزگردهای جنوب.

و در عین حال آنچه در پیچ تا بسیاری از پست های دیگر-همه چیز گروههای کشتی است با این توهم که خود انتخاب فرم و یا به هر حال خود را کج بر روی آن می توان بومی به کسی جز خودشان. در مقابل به دلیل SY بیرون کشیدن بیشتر پرطمطراق’ شجره نامه حتی زمانی که آنها در حال غرقه شدن خود مدونا و Iggy تمرکز و همه چیز آنها را برای تلفن های موبایل کاملا طبیعی — حتی-صفحه اصلی. شاید آنها می تواند به عنوان بی تکلف ترین پرمدعا باند در جهان است.

که نمی شود آنها را از ظاهری در ابتدا مانند اکثر محدود کردن نوع آوانگارد گروه است. حال در آستانه بین گذشته از هیچ موج صحنه و رک و پوست کنده مغرور مرکز شهر ارقام که به جای آن به SY — گیتاریست/خواننده Thurston مور گیتاریست لی Ranaldo نوازنده بیس/خواننده کیم گوردون و باب برت (در حال حاضر از رابطه و جایگزین در SY توسط استیو شلی) (درامز) — یک قایق مشکوک انجمن. گلن برنکا و لیدیا ناهار من. آنها نمی آیند به سنگ از خارج به عنوان برنکا اما آنها صدا به عنوان اگر آنها مربوط به فرم تقریبا به عنوان انتزاعی. و در حالی که آنها همیشه درد در باسن که لیدیا در بر داشت بسیاری از راه های ابتکاری بودن آنها را صدا تقریبا به عنوان گرفته شده با arty احساس وحشت و نگرانی که caterwauls در مورد بیگانگی فقط به دلیل آن را بسیار سرد است. این ترکیب می تواند کشنده باشد و آن را هنوز هم آنچه را که می شنوید در SY را ’83 کشتن Yr بت EP: برش و خشک زوزه از impeccably ناسازگار غم و اندوه.

من نمی تواند توضیح دهد که دقیقا به همین دلیل آن را در حال حاضر متفاوت از آنجا که این گروه موسیقی تغییر نکرده به شدت از آن. امضای خود را باقی می ماند گیتار رسوب و همگرایی که چوک در نا امیدی قبل از آنها همیشه می تواند تبدیل به rave-یو پی اس. اما آن را به چیزی برای انجام با SY به دست آوردن اندازه کافی اعتماد به نفس به نامشخص است. در طول زمان خود به خود تردید در مورد استفاده از همان کسانی که پیر دال برای بیگانگی خود را موسیقی بی ریا. آنها در آنجا ماند avant-garde, اما بدون کشنده امضای avant-gardism: که به آرامی-من-تبدیل فریم سر و صدا قابل شنیدن در همه از قوها به هنری رولینز که به طور مستمر اعلام کرد که شما هرگز شنیده ام چنین شوم و وحشتناک حقایق قبل از. در SY را بعد سوابق هنگامی که گروه thrashes در اطراف با یکی بیشتر از مور مانع انگیزه به سمت خشونت و یا گوردون yowls یا سوفل راه خود را از طریق یکی دیگر از Nico-ish خود را به عنوان شی dissociations آنها می دانند که از آن خبری نیست. آن را دنیوی آنها خسته.

از زاویه دیگر, که بدان معنی است که SY مربوط به avant-gardism به عنوان اگر آن را frowsy پاپ ناخواسته از سال های شکل گیری خود را — که البته برای آنها که برای بسیاری از ما این است که دقیقا آنچه در آن است. بیشتر برخورد و جدا ترانه ای از ایشان است که بیشتر آنها در آن بازی به عنوان اگر آن را snaggly ژولیده گاراژ راک. خود را اشباع در اکثر نهی سر و صدا می رود به طوری که تمام مشکل حل جایگزین در یک طرف توسط ماده از factness و از سوی دیگر توسط یک تقریبا مسخره رمانتیسم — پسر چگونه آنها را دوست دارم که در این گروه است. و در همان زمان, آنها در حال حاضر در حال حاضر به بیان خود سنایی غزنوی با بیشتر آشنا, کمتر نهی سر و صدا. پوشش Ramones در ب-طرف های اخیر خود را “استاد = Dik” 12 اینچ نشان داد که چقدر در سهولت آنها تبدیل شده ایم — آن صحنه را اذعان پانک به عنوان آن oldies موسیقی.

SY می آید در همه شما در قطعات و شاید آنها را به. پراکنده اثر است تا حدی به دلیل LP فرمت ظاهری مبهم بیمار-مناسب برای خود حساسیت. از خود گذشته سه آلبوم تنها در سال گذشته خواهر — قبل توسط Bad Moon Rising در ’85 و Evol (عشق به عقب نیز تکامل قطع: بهترین خود را به عنوان) یک سال بعد — را احساس نمی کند ناقص است. آنها هرگز قرار داده و از هر گونه رسمی وینیل که منطبق بر زنده شگفت انگیز دو-LP bootleg این بار آخرین بار اینجا به بعد زمان — که ذوب پایین تفاوت بین avant-gardism و خالص سنگ خشم به نفع هر دو و همچنین به شما می دهد پیوسته مانند شما هرگز باور دارند.

در یک سطح SY چشم انداز dauntingly باریک. اما در دیگر آنچه بیشتر قابل توجه در مورد آنها این است که کار خود را به مقدار مجازی جمع و recapitulation و تثبیت مجدد از همه نگرانی که وسواس خود آگاه حاشیه راک پس قبل از سال 1977. در اینجا یک بار دیگر نه والا اما به سادگی برخورد با همه کسانی که دوگانگی میشدند از آنومی و خود انزجار خصومت و اشتیاق است که جستجو برای یک نوع از جنون به عنوان یک وسیله مانع دیگری است. در اینجا نیز چندپاره و فاقد تأثیرگذاری به عنوان اتاق زیر شیروانی brica-برک است تمام رسمی جعبه ابزار قرار دادن امنیت و assaultive ironies متقابل مراجع عبور-مدارات و کوتاه-مدارهای فورا به ارث برده شده توسط هر کسی که تصمیم می گیرد که سنگ همه چیز است و ناکافی به طور همزمان.

به طوری که آنها باید به شما یادآوری می کنند ؟ سر در گم اگر من می دانم, اما پس از بازی در این زمان و زنده ’69 پشت به پشت یک شب این صحنه را معادل دیلن مقایسه — “اجتناب شود هر زمان که مثل انسان ممکن است” Christgau استفاده می شود می گویند — شد غیر ممکن است برای جلوگیری از. هنوز هم نمی کنم به خصوص به معنای رشد نرخ ارز / جدول-به-موسیقی بسیار کمتر از رشد نرخ ارز / جدول-به-اوج. هنگامی که نفوذ می کند و نشان می دهد تا در Sonic Youth صدا آن را پدیده مشتق چرا که این سنت در حال حاضر بسیاری از آهنگ های خود دچار لکنت و تغییر جهت دادن از تبدیل به دو دقیقه از “خواهر ری.” تقریبا به عنوان اغلب به عنوان آنها تغییر جهت دادن از تبدیل به یکدیگر — و به طور معمول گروه آن را می داند. لینک منظورم این است که عمل ساخت یک نوع موسیقی پس هشدار که unfashionability می شود آزادی است. این خیلی دور از هر کسی دیگری را در لحظه ای که آن را می توانید هر چیزی را انجام دهید اما ایجاد یک برای خود.

چه SY در نهایت با انجام سنت است که آن را از همه چیز, سالم و بی خطر. که برای تلفن های موبایل عجیب و غریب, من می دانم, اما نظر خود را صدای اول. مهم نیست که چگونه artily outre یا آشفته و نزدیکی-روانی و یا شدید آهنگ های خود را دریافت کنید مردم آواز آنها را صدا ثابت قدم تقریبا ساده; نه در راه است که در تضاد با خود مواد; اما یکی که تأکید وفاداری خود را به آن — به عنوان اگر dopiest چیزی که آنها می توانند انجام خواهد بود به مبالغه در آن اختلال ایجاد این صدا بیشتر بی سابقه ای از آن واقع است. هنگامی که مور می خواند خط “ما قصد کشتن تمام دختران کالیفرنیا” در “بزرگراه به Yr. جمجمه” (یک حرکت بزرگ در Evolیک آهنگ بزرگ در این زمان) او نه به سادگی نقش Mansonism مستقیم و نه نکات آن را به عنوان یک دیوانه قرار داده است. او هر دو اما او مشتاق.

این گروه آخرین رکورد Daydream Nationهر دو گسترش این سنتز و باعث می شود آن را صریح تر از شما انتظار می رود. این آلبوم را مرتب خلاصه ای از SY آشنا وسواس و آشنا به همان اندازه دو برابر طول می کشد در کسانی که وسواس همراه با آرامش بیشتری گواهينامه از (یعنی استقراض از) تلاش های خود را همراه باند خارج وجود دارد در این پست همه چیز نیستی از شما می خواهم که فکر آنها را قادر به. عجیـب چیزی است که بدون از دست دادن سخت گیری آنها در حال حاضر صدا تقریبا … خشخاش: گیتار سر راست به این گرداب شکننده هواپیماهای بدون سرنشین که در آن پانک, HM, برنکا و Surfaris همه تبدیل به کاملا, unutterably غیر قابل تشخیص در حالی که حتی گوردون من-با صدای-سفت-against-the-ضرب و شتم dirges در حال حاضر صدا به عنوان اگر آنها واقعی قلاب, حتی اگر واقعی قلاب است که صدا را به طور ناگهانی اطمینان بخش آشنایی. من مطمئن هستم که آنها حتی تلاش برای انطباق, اما وجود دارد هیچ راهی برای آنها دشوار خواهد بود دیگر. در اینجا یک شعار برای ’90s: در آینده همه خواهد بود جلوتر از زمان خود را برای 15 دقیقه.

است که یک نوع از پاسخ به پست-همه چیز در مخمصه — به احتمال زیاد نمی, نهایی, یک, اما قطعا یکی که باعث می شود بیشتر حس حال حاضر. این فرم است که واقعا استفاده می شود, که همه. وجود ندارد برای رفتن به هر اکتشافات بیشتر در امتداد این خط و نه است وجود دارد مقدار نقطه در بازی تمام شیوه های رسمی بازی ها را امتحان کنید تا آنچه را در حال حاضر صدای جدید یا آنچه در حال حاضر آشنا صدای ممنوع است. اما حتی اگر وحی است از این سوال این موسیقی هنوز هم می تواند در صحبت کردن به آن اقلیت مخاطبان مانند سنت آن است که فقط به عنوان مادر شوهای صحبت می کند به اکثریت — به عنوان یک ثابت اگر نه یک تحول و به عنوان یک گفت و گو به جای یک چالش است. و اگر هیچ چیز دیگری به عنوان دوست قدیمی ما art for art’s sake — حتی اگر که به پایان می رسد تا به عنوان بزرگترین تفاوت بین آن و راک اند رول. ♦

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme