آنچه فورد مصلوب شدن نیویورک به این معنی
10 نوامبر 1975

شما می توانید شرط خود را شیرین زندگی سیاستمداران خواهد بود که آنهایی که حداقل تحت تاثیر قرار. حتی پس از فشار کامل از فورد مصلوب شدن نیویورک آرامش نسبی در زندگی همه ما ریتم که سیاستمداران رقص را ادامه خواهد داد به بازی. در برخی از بروکلین محل باشگاه وانجمن یک جوان آبه Beame هنوز هم بوسه سنجش به منظور دریافت پیش رو است. جایی در منهتن یکی دیگر از جان لیندسی خواهد شد طرح راه را برای آمدن به توجه عموم مردم را با وعده های جدید رهبری و طرح برای پول خرج کردن نداریم. Fixers مانند پت کانینگهام و مید اسپوزیتو را هنوز ملاقات برای ناهار و راه اندازی کمی معاملات خود را کمی غنی تر است. و آنها این است که یکی از. آن نیز خواهد شد به طور منظم قطع خواهد شد و امید به نفع و در بازگشت برای مکیدن در عمومی یا زن. به طور پیش فرض را تغییر دهید هیچ یک از این.

زندگی ما تغییر خواهد کرد ایشان نیست.

آن را نمی خواهد اتفاق می افتد حق دور. مانند سقوط بازار سهام از ’29 رویداد خود را از قفس عظیم سرفصل اما واقعی پیامدهای احساس خواهد شد تنها به تدریج. فکر می کنم از یک دندان رفتن بد است. در ابتدا درد خفیف و پراکنده. به عنوان آن را به آرامی بدتر شما اول سعی کنید مالش آن و زمانی که نتواند شما سعی کنید به نگه داشتن آن به دور از هر گونه تماس بگیرید. و در همه زمان ها سطح درد نگه می دارد نصب تا زمانی که شما دروغ بیدار در شب و رویا از مصرف آن را بین انگشتان دست خود را و آن را پاره کردن دهان خود را. است که در مورد آن زمان اکثر مردم به یک دندانپزشک. تنها وجود خواهد داشت نه هر دندانپزشک برای این نوع درد به طور پیش فرض در حال رفتن به ارمغان بیاورد. آن را فقط رفتن بدتر و بدتر تا هر چه زیان ترک نیویورک مستلزم شروع به کم رنگ در مقایسه به نوع زندگی ماندن در اینجا شما نیاز به زندگی می کنند.

بسیاری را ترک خواهد کرد, فقط به عنوان باقی مانده اند. شما می توانید انتظار یک اجرای بزرگ در سه اتاق آپارتمان در وستچستر و نیوجرسی. به خصوص نیوجرسی. برای کسانی که اقامت به طور پیش فرض و به طور خاص از سال دوم می گویند پس از به طور پیش فرض رخ می دهد را در پیچ و تاب زندگی ما با روز از نصب نا امیدی بی پایان دندان درد ما سال. همه ما تا به حال واقعا خواست از بدبختی فرزندان عوضی که اجرای این شهرستان است که به آنها اجازه دهید ما زندگی می کنند ما در صلح زندگی می کند. با پیش فرض آنها را خفه تمام امید که یکی از احساساتی درخواست.

هیچ کس نمی داند برای برخی این شهر را می خواهم پس از به طور پیش فرض را آهسته فشردن روند tias تغییر به دنده بالا. همه یکی می توانید انجام دهید این است که به طرح و ایجاد برخی از خشن تحصیل حدس بزند. اما این تصویر در حال رفتن به یک زشت یک.

خواهد بود وجود دارد هیچ چیز مانند یک انتخاب دموکراتیک دولت است. که برای مطمئن. در واقع روند تغییر بیش از انتخابی دولت به دیکتاتوری اجرایی فیات عملا کامل در حال حاضر. پس از صرف مقدار از اکتبر در کالیفرنیا بازگشت من یک یکشنبه شب به تازگی به کشف برخی از تند کمی الفاظ از یک چهره در یازده اخبار توضیح به یک کنفرانس مطبوعاتی چه City Hall آخرین طرح جلوگیری از اجتناب ناپذیر بود, همه چیز در مورد. من کوچکترین ایده که این خپله بود که صحبت کردن برای شهر نیویورک است. نه خیلی مراقبت برای پیدا کردن. این واقعیت مهم بود که او نبود آبه Beame. در حالی که من فکر می کنم آبه Beame شده است نفرت شهردار من بسیار طلب است و چگونه او به قدرت است. مرد در تلویزیون صفحه نمایش ایستاده برای بیچهره نیروهای که گرفته اند. به عنوان من نشسته تماشای این nameless غاصب من به یاد داشته باشید اگر نیست آن را برای کسب و کار خود را متناسب با این شهر را در تمام مظاهر یک موز جمهوری. به طوری که آنها لازم نیست که بسیار دور قبل از تصاحب کامل است.

چه جالب خواهد بود به سازمان دیده بان است که چگونه آنها رسیدگی حساس سوال از سیاست است. برای مثال برخی از اجرایی ناظر تصمیم گیری در اطراف ژانویه که ویژه ریاست جمهوری اولیه در ماه آوریل است که دیگر مقرون به صرفه و سفارش آن را به حالت تعلیق? پس از به طور پیش فرض آن را کاملا ممکن است که برخی از خارجی خواهد شد که دقیقا این نوع از قدرت است. روشن است که در حال حاضر اگر آنها تصمیم به هیئت نظارت می تواند به منظور مقننه به تجدید نظر در انتخابات تقویم. پس از ماه گذشته عملکرد در آلبانی آنها می تواند کل.مجلس قانونگذاری ایالتی برای پرش بارها صخره و تنها سوال ما مقامات منتخب را بخواهید آنها است که یکی از. آن را نیز جالب خواهد بود تا ببینید که آیا ما ناظران اجازه می دهد نیویورک به عنوان میزبان کنوانسیون دموکراتیک. پس از آخرین برآورد از آنچه که هزینه این شهرستان است که 3 میلیون دلار (آن را به هزینه 5 میلیون دلار توسط ژوئیه بعدی شما صبر کنید) آنها فقط ممکن است تصمیم به لغو قرارداد. که راه نظامی ژنرال تابع در جمهوری موز.

آنها را در تمام احتمال, اجازه می دهد برای برگزاری انتخابات شهردار در سال 1977. پس از آن این روند از برش هر صورت ظاهر از قدرت واقعی از دفتر شهردار باید اقدام بدون وقفه به مدت سه سال کامل. شهردار کار خواهد بود به طوری که معنی آن را نمی خواهد موضوع را به ناظران که باد تا برگزاری آن است. هر کسی که اذیت های در حال اجرا برای این کار رو به یک ادم احمق و ابله. این بسیار یک سوال از اینکه آیا یا نه آنها را در انتخابات به چه کسی خواهد زحمت برای رای دادن. شاید آنها را به ما رای درست مثل آنها در بسیاری از عملکرد دیکتاتوری.

اما تغییرات مهم در کیفیت زندگی ما در جامعه به نام شهر نیویورک است. خواهد بود ساخته شده برای تحمل و قدرت. چه خواهد شد این موسسات که بر ما بیشتر در زندگی روزمره ما مانند دو سال پس از شهرستان پیش فرض ؟ اینك برخی از “موقت ناراحتی” را به عنوان ادم سفیه و احمق جمهور پس از نادرست توصیف آنها.

مدارس

آموزش و پرورش است و نه ضروری خدمات با توجه به رئیس جمهور در واشنگتن و زمانی که نظارت از طریق با سیستم آموزش و پرورش ما آن است که نمی تواند ضروری سرویس به بچه ها و یا پدر و مادر یا. هیچ کس نمی داند برای برخی چه اندازه کلاس ها مثل این می گیرند. Al شنکر شده است نرم-pedaling نقض قرارداد خود را چرا که او تنها گزینه دیگر این است که به اعتصاب دوباره. Al نمی خواهند یکی دیگر از اعتصاب. اما زمان اندازه کلاس می رویم به نگاه آسمانی نسبت به آنچه که انتظار ما از چند سال پایین جاده. کلاس های درس با 40, 50, شاید 60 بچه ها هر معلم را تبدیل به هنجار شده است. مدارس خواهد بود محروم از ماموران امنیتی و اگر فرزند شما نیست به اندازه کافی درخشان را یکی از ویژه مدارس تنها چیزی که او و یا او خواهد آموخت که در 12 سال آموزش و پرورش عمومی است و جنبه های بهتری از خود دفاع. فارغ التحصیلان دبیرستان که می تواند خواندن و نوشتن تبدیل خواهد شد بسیار کمیاب کاغذ انجام خواهد شد از ویژگی های قطعه در هر زمان آنها را پیدا کنید.

ما باید فرض کنیم که هر کس که می توانیم یک مدرسه خصوصی در حال حاضر خود و یا بچه ثبت نام در یک. گام بعدی این است که برای پدر و مادر که نمی توانیم پنج گراند فوق العاده برای تحصیل خصوصی به شکل خود به خود تعاونی مدارس. طبقه متوسط هنوز هم پدر و مادر متعصب بیش از نیاز فرزندان خود را به می دانم که چگونه به خواندن و نوشتن شروع خواهد شد در نظر گرفتن نصف روز برای تدریس به کودکان خود. پس از چند دهه از 110 Livingston, خیابان, ما در حال رفتن به یک اتاق مدرسه با یک دوجین بچه ها در سنین مختلف. به آرامی این ad hoc تلاش خواهد شد به رسمی تر ارتباط است. پدر و مادر را اجاره مغازه و استخدام معلم است. وجود خواهد داشت بسیاری از معلمان بیکار در اطراف. فقیر و طبقه کارگر بچه ها انتخاب خواهد شد اما برای حضور در مدارس دولتی ، ابتدا مفهوم قدیمی از یک رایگان آموزش عمومی بنابراین هر کسی می تواند بالاتر از خود ریشه فروتن. آن را فقط بیش از حد پرهزینه است.

رفاه

آنها نمی لغو رفاه به دلیل حقوقی فنی: قانون فدرال ممنوع آن است. اما آنها می تواند تصمیم به انجام دور با صفحه اصلی امداد. که بخشی از رفاه دولت فدرال را پشتیبانی نمی کند. هزینه های در حال تقسیم 50/50 توسط شهرستان و دولت و 145,000 افراد — عمدتا افراد مسن هنوز واجد شرایط برای تامین اجتماعی — در این گروه هستند. بنابراین در حال junkies, بیکار سابق-منفی — در کوتاه سنگ ثرورس. برش خانه کمک می صرفه جویی در این شهر $86.3 میلیون دلار در سال است. چنین قطع خواهد بود آینه با افزایش جرم و به ویژه خیابان ضرب و جرح و پس از این تنها نوع جرم طبقه است که قادر به انجام. به عنوان برای افراد, شما می توانید نگاه برای یک اجرای بزرگ در غذای گربه و یک هفتگی گزارش وزارت بهداشت در مورد تعداد مرگ و میر ناشی از گرسنگی است.

جرم و جنایت

آن را بسیار زشت و ناپسند شما تقریبا می خواهید به snicker. آنها احتمالا نمی خواهد قطع نیروی پلیس قابل ملاحظه ای در حداقل. که ممکن است تولید برخی از پس انداز واقعی. به جای این نظارت را در سراسر-هیئت مدیره بودجه کاهش و هر چه باریک شانس جنایی است از تحت تعقیب در این شهرستان خواهد شد از پنجره سمت راست. این اتفاق می افتد در حال حاضر. منهتن D. A. دفتر تا به حال بودجه فدرال “عمده جنایات برنامه” که هزینه ای برای این شهر قرار بود شروع به چیدن این سال است. این برنامه تضمین شده است که عمده جرم را دریافت خواهید کرد توجه ویژه در D. A. و نه اجازه داده می شود به لغزش به دور خود عادی اجرا از آسیاب جنایت. در حال حاضر برنامه ریزی شده است برای خاتمه دادن به این دلیل که شهر ندارد خمیر. بدون شک نظارت خواهد راه آهن به شدت در برابر جرم و جنایت به عنوان سیاستمداران ما انجام دهید در حال حاضر. که هزینه نمی کند هر گونه پول.

یک پلیس به یک خودرو پلیس نیز در کارت. پلیس را بیشتر ترسو تر از آنها در حال حاضر هستند و بیشتر از آنها خواهد مرد. بیشتر شهروندان ،

حمل و نقل

در حال حاضر آن را به یک مسابقه دویدن بین کسانی که می خواهند برای کاهش حمل و نقل به طور کامل و سواری که بیشتر و بیشتر تبدیل به حمل و نقل خصوصی چون مترو و اتوبوس امن نیست. پس از به طور پیش فرض بودجه برش را تعیین کننده منجر شود. آنها نمی بستن سیستم به طور کامل. فقط آن را تعطیل پس از 8p.m. مانند آنها در سان فرانسیسکو. آنها کشش شب اتوبوس خدمات پس هیچ کس زحمت با استفاده از آن و سپس به نوبه خود در اطراف و می گویند: “ببینید هیچ کس آن را می خواهد.” پایان شب اتوبوس. که تمام است که بسیاری از مردم تحت تاثیر قرار خواهد شد. زمان شب خدمات فسخ وجود خواهد بود که بسیار به انجام در مرکز شهر و از آن خواهد شد ارزش زندگی خود را برای رفتن وجود دارد با تمام پلیس رانندگی در اطراف در اتومبیل خود به دنبال زنده ماندن است. آن را به پنج سال و شهرستان نمی خواهد که هر شب زندگی به صحبت می کنند. این را باید مردم از استاتن آیلند مبارک از آنجایی که آنها نمی خواهد که هر شب خدمات کشتی ، در حال حاضر وجود دارد بحث در مورد برش آن و بریده بریده در کشتی بودجه حتی ساخته شده است.

بهداشت

اگر شما می خواهید زباله خود را برداشت تا شما را به انجام آن خودتان. اما نمی حق دور. مانند حمل و نقل و آموزش و پرورش جمع آوری زباله خواهد شد به تدریج صرفا افزایش در حال حاضر موجود روند. اول آنها را کاهش می دهد مجموعه به دو بار در هفته و سپس سه بار در هر دو هفته. به نقطه ای که تپه های بزرگی از زباله تبدیل به امری عادی راه کثافت در خیابان ها به امری عادی تبدیل شد و پنج سال پیش. در اطراف و سپس بلوک انجمن ها در محله بهتر خواهد شد شروع به ساخت ترتیبات خصوصی carters. برای پنج دلار در هفته در هر فرد زباله می شود برداشت. پس از آن البته بلوک انجمن ها نیز خواهد بود مسئول برای ایمنی خیابان (در حال حاضر یک واقعیت در قسمت سمت غرب) و آموزش و پرورش کودکان و نوجوانان. بلوک انجمن ها در حال رفتن به بسیار برجسته در زندگی مردم به عنوان دولت شهر به تدریج فرو می ریزد. آن را به نام “بالکانیزه از شهرستان.”

تجارت

به دست کشیدن از یک بوکسور شما کشتن بدن. به دست کشیدن از یک شهرستان شما خفه عرضه پول خود را. که چگونه آنها بقیه کشور خواهد ما را نابود. با آرزوی موفقیت بانک های ما ممکن است برای جلوگیری از فروپاشی است. اما پول آنها را در قصور شهر نیویورک یادداشت دیگر نمی خواهد در دسترس برای شهرستان کسب و کار. دو نفر تصمیم به باز کردن یک رستوران است. آنها با هم قرار داده برخی از پول نقد به بانک های محلی خود را با پر کردن فرم و سپس صبر کنید. دلپذیر مدیر بانک خواهد شد و در نهایت آنها تماس بگیرید و می گویند, “وام خود را تایید شده است. دوباره در دو سال و ما به شما پول می دهد.” همان نوع از چیزی که اتفاق می افتد به افرادی که می خواهید برای خرید خانه و یا گسترش کسب و کار خود را. هر چه به سمت چپ از صفحه اصلی صنعت ساخت و ساز خواهد شد خشک شدن و مردن. شرکت ها به دنبال گسترش بازار خود را انجام خواهد داد تا در اوماها (روباز انتخابی). شما لازم نیست که به یک زندگی طولانی از دوستان بانکداران برای دیدن جایی که این روند منجر خواهد شد. فقط بازدید دیترویت هر شب بعد از 5 بعد از ظهر آن را شهر ارواح. باز کردن رستوران ها مانند tollhouse در 1800s یکی از هر 10 کیلومتر یا بیشتر. هیچ ایستگاه های گاز باز است. نه تئاتر. هیچ گردشگران است. فقط روسپی و ورزش خانه ها و بسیاری از خیابان های خالی.

و خالی ساختمان های اداری. اگر شما فکر می کنم بسیاری از شرکت ها در حال حرکت از New York در حال حاضر صبر کنید تا دو سال پس از به طور پیش فرض. بزرگراه ها را نگاه مانند آنها در فرانسه بعد از پاریس کاهش یافت و به نازی ها. در حال حاضر شرکت ها نمی توانند خود را به بهترین مدیران برای انتقال به دفتر مرکزی شرکت در نیویورک است. صبر کنید تا آنهایی که در اینجا شروع به ترک به جای ادامه زندگی در شهر است. تماشای شبکه های تلویزیونی. هنگامی که آنها را ترک تبلیغات مردم را ترک خواهد کرد با آنها. و هنگامی که ad مردم بقیه از صنعت ارتباطات انتخاب خواهد شد.

اجاره کنترل

اگر شما نمی بینید هر گونه ارتباط بین این شهر به طور پیش فرض و پایان اجاره کنترل دوباره نگاه کنید. بهتر است نگاهی به سرب در سرمقاله بارون هفته گذشته است. در واقع وجود دارد این است که هیچ ارتباط اما املاک و مستغلات مردم می دانند یک فرصت طلایی زمانی که آنها یکی است. استدلال می رود چیزی شبیه به این: ما همه این رها مسکن نه پرداخت هر گونه مالیات املاک و مستغلات به دلیل این شهر اجاره کنترل. نگاهی به دور کنترل و شما نه تنها به دریافت مالیات بیشتر اما شما صرفه جویی در حقوق افرادی که استخدام شده بودند به اجرا درآوردن اجاره قوانین کنترل. بحث الکی است اما هرگز متوقف املاک و مستغلات مردم در گذشته است. تنها چیزی است که توسط سیاستمداران دانستن است که اگر آنها تا کنون رای به انجام دور با اجاره کنترل کاملا عمومی خواهد لینچ آنها. اما هیئت نظارت است نه موضوع به این مکاتب ابتدایی. پس همه آنها باید انجام دهید این است که پوشیدن ما پایین است.

و که آنها می توانید انجام دهید. اگر کسی تا به حال سعی در بالا بردن کرایه به 50 سنت در ژانویه گذشته شده اند هو کردن مرحله. اما نه ماه رژیم غذایی مداوم از بحران داستان خیلی blunted عمومی خواهد شد که افزایش کرایه در نهایت به سختی و هر کسی زحمت دست به اعتراض زدند. همان نوع فرایند در حال وقوع است با افزایش مالیات. توسط ماه آینده و کری خواهد بود خواستار مالیات های جدید و عبور آنها را با حداقل مخالفت فقط به این دلیل است که بیش از حد خسته به طور جدی شی. با توجه به زمان همان تکنیک های کار با کنترل اجاره. همان نوع از منطق نیز سقوط کد مسکن. آیا اجرای آن و نه تنها می تواند شما را در کاهش مسکن بازرسان شما همچنین می توانید روشن دادگاه تقویم از همه کسانی که کثیف مسکن مواردی که به نوبه خود اجازه می دهد تا برای تخمگذار از بیشتر قضات و کارکنان دادگاه.

شهرستان ساخت و ساز برنامه

آن را فراموش کرده ام وجود دارد و نمی توان یکی. آن را سخت به تصور کنید که با استفاده از نظارت خواهد آمد تا با یک مدرسه و یا یک ایستگاه اتش نشانی است که تنها 70 درصد ساخته شده و بنابراین شانس هستند این ساختار را فقط ایستاده خالی و ناتمام. آن را به بچه های محل بازی که آنها نیاز خواهد شد چرا که ما در حال رفتن به یک افتضاح بسیاری از بسته پارک ها. در حالی که این ساختمان به آرامی قالب را به غم eyesores واقعی ویرانی خواهد آمد که در بخشی از شهر را در ساخت برنامه های طراحی شده جدید را در صنایع و یا ذخیره آنهایی که قدیمی. با توجه به زمانوجود دارد در حال حاضر 11 ساخت و ساز برنامه های در معرض خطر در حال کاهش. پس از به طور پیش فرض نه تنها این, اما هر دیگر برنامه ساخت و ساز در این شهر خواهد بود متوقف شد. فقط یکی دیگر از راه برای sap نیویورک انرژی و زنده دلی. شما توقف ساخت و ساز اسکله و قایق رفتن به بوستون یا فیلادلفیا یا نیوجرسی. شما برنامه ای برای خرد کردن یک پارک صنعتی و صنایع است که تفکر از محل وجود دارد رفتن به جایی دیگر مانند آتلانتا یا هوستون و 500 بیشتر مردم خط برای بیکاری.

موزه ها, کتابخانه ها و پارک ها

آیا من باید آن را می گویند? فرهنگ هرگز بالا در هر لیست از ضروریات حتی کمتر بنابراین در یک لیست ساخته شده توسط Babbitts که اجرای این جهان است. تنها دلیل غنی کمک کرده در گذشته به حدی آنها بود به دلیل مالیات بر نوشتن مزایای. از آنجا که وجود خواهد داشت هیچ کمبود نوشتن آف از این شهر پیش فرض (Beame و کری با وجود غنی ترین نگه شهر را یادداشت) ما را به یک تصویر دقیق چقدر فرهنگ به معنی ما طبقه حاکم. به عنوان است که بخشی از بودجه شهرستان است که پشتیبانی از ما موزه ها و…. آن را فراموش نکنید. آنها را به جزیره ادم ساده لوح آکواریوم سالن علوم و موزه شهر نیویورک آشکار از آنجا که این تقریبا کاملا پشتیبانی شده توسط این شهرستان است. به حدی که دیگر موسسات — کتابخانه شهری موزه هنر برانکس باغ گیاه شناسی — وابسته به بودجه شهرستان برنامه های خود را محدود خواهد شد. کمی تغییر در قانون و شما آنها را ببینید و شروع به شارژ برای استفاده از کتابخانه ها. البته اگر شما لازم نیست که یک باک به اجاره یک کتاب آنها احتمالا به شما اجازه خواندن آن را برای هیچ چیز بین ساعت دو و پنج جایگزین سه شنبه ها.

سایر خدمات

آن را سخت برای به دست آوردن خاص در اینجا اما فقط به این دلیل آن را دشوار است به دانستن آنچه که خدمات نیست قطع شده است در حال حاضر. یک ویرایشگر در صدا گفت: من در هفته گذشته به بررسی کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد به مدرسه عبور از نگهبانان هنگامی که این شهر به طور پیش فرض. هیچ چیز را به آنها اتفاق می افتد چرا که همه آنها خرد شده در ماه گذشته در اوایل موج کاهش. همان می تواند درست باشد و قطعا خواهد بود درست از مراکز مهد کودک و شهروندان ارشد, برنامه, خیابان, تعمیر فاضلاب ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری. در حال حاضر هر زمان که شهر تجربیات باران های سنگین تمام بخش ها از استاتن آیلند و ملکه سیل ، به طور پیش فرض را به یک مقدار مشخصی از برابری به این پدیده است. من خودم جای تعجب نیست اگر در جایی در آلبانی وجود دارد یک بوروکرات تخمگذار طرح برای انداختن برنامه Medicaid و چند سال از در حال حاضر از آن خواهد شد در نظر گرفته شده برای بیمارستان های شهرستان آنهایی هستند که به سمت چپ باز به عمل تریاژ.

اما غم انگیزترین بخش این داستان واقعیت این است که هیچ یک از آن تا به حال اتفاق افتاده اند. فقط با یک حداقل از رهبری کودن ها که باید اجرا کنید این شهر برای 20 سال گذشته نیویورک می تواند به رونق. اما آنها بیش از حد شلوغ است. بیش از حد مشغول ساخت مسکن به خدمات مدنی رهبران اتحادیه بودند که بخشی از تیم خود را به جای دشمنان خود را. بیش از حد شلوغ معاملات با املاک و مستغلات مردم بنابراین نرخ مالیات در مرکز شهر ساختمان بودند septs مصنوعی پایین. بیش از حد شلوغ پرتاب 110-داستان احترامات به خود پیچانده حس سرنوشت. بیش از حد مشغول ساخت سخنرانی در مورد چه مقدار از آنها را برای ما سال آینده و پس از ما رای آنها به زحمت انجام هر چیزی در سمت راست پس از آن و وجود دارد برای متوقف کردن این شهرستان از لغزش از طریق انگشتان دست خود را.

حتی در حال حاضر رهبری خوب می تواند ما را از طریق کشیدن. به جای فراخوانی برای تظاهرات در خیابان که نمی خواهد تغییر لعنتی چیزی که ما می توانید شروع به مبارزه مردم در واشنگتن که در واقع لگد زدن به ما در کشاله ران. ما تعداد زیادی از ساختمان های دولتی در این شهرستان است. ما می تواند آنها را بیش از. ما پرداخت خیلی افتضاح از مالیات به دولت فدرال ما می تواند آن را متوقف کند. اگر ما فرماندار و شهردار اجازه دهید ما می تواند تعطیل لعنتی دولت در این شهر است. آنها مقدار زیادی از طلا را در بانک فدرال رزرو در خیابان کاج. ما می تواند آن را و آن را نگه دارید. حلقه محل با شهر نیویورک پلیس و اجازه دادگاه مرتب کردن ظروف سرباز یا مسافر برای پنج سال آینده یا بیشتر. ما می تواند بیش از رفتن به بروکلین و گرفتن یکی از آنها لعنتی گرانبها هواپیما حامل دو آن را به بندر و متعفن پلاگین بر روی آن. پس شاید آنها می خواهم شروع به مذاکره با ما است. در حال حاضر هیچ مذاکره. ما فقط در زانو ما گدایی. و مانند هر گدا بهترین ما می توانیم انتظار یک سکه نسبت به 25 درصد فنجان قهوه است.

به جای ارسال busloads از مردم به واشنگتن ما باید ارسال busloads تا به Pocantico تپه ها و در نشستن با برخی از سبک.

اما هیچ کدام از آن است که رفتن به اتفاق می افتد به این دلیل که رهبران ما هستند به همین دلیل ما در چنین غمگین و متاسفم شکل. مفهوم آبه Beame مصرف در بانکداران مسخره است. آبه Beame چیزی بیش از یک کارمند بانک در موقت را ترک کنند. این تصور که هیو کری را در راکفلر پوچ است. کری خواهد عشق را به انجام چیزی بیشتر از ساخت یکی دیگر از آلبانی بازار در بروکلین. او فقط نمی باید جسارت به آن را انجام دهد. و این فرض که بقیه کشور در حال رفتن به آمده به کمک این شهرستان بزرگترین شوخی از همه است. فورد این را می داند. آنها نفرت نیویورک دقیقا به این خاطر که ما همواره این شهر مانند لندن یا پاریس یا رم. زندگی در شیکاگو مدتی و شما ببینید که چقدر این ایده که آنها “شهر دوم” طعمه در آن شهر را داشته باشید. آنها نفرت نیویورک زیرا آنها می دانند که حتی اگر ما غرق هرج و مرج شیکاگو همیشه خواهد بود یک شهر دوم.

چه کری و Beame باید انجام شود این است که به نیمکت کل بحث در این شهر از گرفتاری مالی در یک مجموعه ای از absurdist تحریف. رفتن به یکی از کنفرانس های مطبوعاتی (زمانی که آنها اجازه Beame برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی) است که کمی مانند حضور در یک ژنه بازی. شوخی نیست در این بازی آن را در مخاطب است. در عین حال این رهبران ما را انتخاب کرده اند. شاید آنچه مورد اتفاق می افتد به شهرستان ما این است که عذاب ما باید به پرداخت برای انتخاب این افراد به دفتر عمومی سال پس از سال است. من نمی دانم. آنچه می دانم این است که در حال حاضر زمان به نگاه از نزدیک در هر عظمت وجود دارد باقی می ماند در نیویورک است. به زودی به اندازه کافی از آن دور خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی