آنچه در بلکراک ادامه تسلط به معنی دیگر ETF صادر کنندگان

BlackRock است که هنوز هم راک.

بزرگترین شرکت مدیریت دارایی در جهان گزارش شده 21 درصد افزایش در سود سه ماهه در هفته گذشته سوخت علاقه به سرمایه گذار در آن درآمد ثابت و خدمات مدیریت نقدی. با آن iShares نام تجاری آن باقی مانده بزرگترین ETF ارائه دهنده خدمات در کسب و کار برای هر دو فعال و غیر فعال وجوه اداره شده.

Industrywide هزینه کاهش کمک کرده اند بلکراک حفظ تسلط خود را در ETF فضای کریس Hempstead, مدیر نهادی توسعه کسب و کار در IndexIQ گفت CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه.

“این باور نکردنی و آن را بزرگ. این خبر خوبی برای من و شما و … هر کس دیگری گوش دادن” او گفت:.

در اواخر ماه ژوئن iShares کاهش هزینه ها در سه تا از آن برجسته ETFs از جمله محبوب iShares هسته S&P 500 ETF (IVV). هزینه داشتن IVV — 3 بر اساس نقاط و یا چه مقدار به $3 $10,000 سرمایه گذاری — در حال حاضر مسابقات که پیشتاز S&P 500 ETF (VOO).

“IShares و پیشتاز آنها مبارزه با آن را سخت. من را به مرجع بسیاری از اوقات به فرمول یک. این مرسدس بنز در مقابل فراری” Hempstead گفت. “شما رو بالا دو اجرا وجود دارد از نظر رشد دارایی اما پس از آن وجود دارد بسیار بزرگ زمینه از دیگر ETF صادر کنندگان که در حال مبارزه برای شاید نه آنقدر سهم عمده ای از دارایی های, اما مبارزه بیشتر برای معیارهای عملکرد برای یک راه برای تنوع و دور از گسترده تر شاخص مانند S&P.”

که شامل شرکت هایی مانند کشتی سرمایه گذاری است که شناخته شده برای آن فوق العاده صعودی موضع در سهام تسلا. تا کنون در سال 2020 کشتی دارایی های تحت مدیریت باید صعود 67 درصد به نیویورک زندگی در مقایسه با 3 درصد افزایش به iShares و 7 درصد افزایش برای پیشتاز است.

حتی پس از پنج ETF خانواده — iShares پیشتاز, خیابان دولت, Invesco و چارلز شواب — هنوز هم حدود 90 درصد از صنعت دارایی های تحت مدیریت.

برای همپستید وجود دارد یک تفاوت روشن بین بزرگترین دارایی مدیران و آنهایی که مبارزه به بهترین.

“مقدار زیادی از آن پایین می آید به آلفا نسل بالاتر و فراتر از هسته تخصیص. پس چگونه در حال مدیران و مشاوران و مدیران ثروت افتراق مشتریان اوراق بهادار” او گفت:.

“آنها در حال رفتن برای همیشه یک قطعه از آن بزرگتر منفعل شاخص های مبتنی بر محصولات است که به شدت وزن نسبت به iShares و پیشتاز,” او گفت:. “اما پس از آن وقتی که می آید به بالا-وزن و اضافه کردن برخی از آلفا و اضافه کردن برخی از مدیر اختیار آنها به دنبال افرادی مانند [ارک سرمایه گذاری مدیر عامل] Cathie چوب و Nuveen و IndexIQ و تقویت روش های مختلف به افتراق نمونه کارها و اضافه کردن برخی از آلفا.”

تاد Rosenbluth ارشد مدیر ETF و صندوق پژوهش در CFRA تحقیقات گفت: سرمایه گذاران نباید تخفیف این کارهای شرکت ارائه شده است.

“جی پی مورگان و Pimco انجام می دهند واقعا به خوبی در فعال با درآمد ثابت. شما رو جهانی X با موضوعی گرا ETFs” Rosenbluth گفت: در همان “ETF لبه” ، “وجود دارد قطعا بازیکنان دیگر و بسته به اگر شما می خواهید به تخصص در برخی از تم شما می خواهید به نگاه علاوه بر بالا دو شرکت است. وجود دارد برخی از شرکت هایی که در خارج وجود دارد ارائه قانع کننده محصولات.”

افشا: Invesco حمایت از CNBC “ETF لبه.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر