“ما ساخته شده است تا با نا امیدی’: صحنه ها و صداها در نیویورک طی 3 روز از اعتراض به خشونت پلیس

Black Lives Matter معترضان مارس در سراسر پل بروکلین به منهتن 4 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

شهر نیویورک شده است گریبانگیر روز از ناآرامی های اجتماعی در پی مارس 25 کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس. بزرگ تظاهرات نورد در سراسر شهر به عنوان خشم معترضان فریاد شعار و درخواست برای اقدام برای پایان دادن به خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

تنش شد و در حال حاضر در حال اجرا بالا در نیویورک. Coronavirus همه گیر شروع به پاره شدن از طریق از طریق شهرستان در ماه مارس خروج حداقل 17,000 مردم مرده است. صدها نفر از هزاران نفر از نیویورک شغل خود را از دست, به دلیل قرنطینه و مستند است که در ادامه به نگه داشتن همه اما ضروری ترین کسب و کار توقیف.

پلیس و معترضان در نیویورک درگیر شدند و در پی فلوید را قتل reigniting طولانی خشم نهفته بیش از اریک گارنر را در سال 2014 از مرگ در دست NYPD. فلوید و گارنر سیاه مردان بودند که غیر مسلح بودند و دوخته شده به زمین توسط پلیس در حالی که فریاد “من نمی توانم نفس بکشم.”

در نیویورک تظاهرات غارتگران غارت فروشگاه ها در چند محله منهتن این شهر تحمیل یک حکومت نظامی برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم در پاسخ. پلیس می گویند که آنها دستگیر و حدود 2500 نفر پس از پایان ماه مه. دو افسر NYPD شده اند به حالت تعلیق برای حمله به معترضان.

زیر عکس ها و فیلم ها عکس از شهر در طول سه روز این هفته مرتب در جهت است که آنها گرفته شد.

ناآرامی در نزدیکی میدان اتحاد دوشنبه

کسب و کار مشغول به کار به هیئت مدیره تا ویندوز خود را دوشنبه شب در انتظار شورش و غارت شبانه بعد از یک آخر هفته از ناآرامی های اجتماعی و نه فقط در نیویورک بلکه در سراسر کشور.

کارگران مدیره تا یک Wells Fargo شعبه بانک در شهر نیویورک در راستای غارت و شورش ژوئن 1 سال 2020 است.

اسپنسر کیمبال | CNBC

تظاهرات در نزدیکی میدان اتحادیه در میدتاون در دوشنبه شب بودند و صلح آمیز است. تظاهرکنندگان شعار “دست ها بالا نمی شلیک” که شد پاره پلیس پس از کشته شدن مایکل براون یک نوجوان غیر مسلح در فرگوسن میسوری, نزدیک به شش سال پیش است. یک هیئت منصفه نمی دادستانهای دارن ویلسون افسر پلیس که به کشته شدن براون ، وزارت دادگستری تحت ریاست جمهوری باراک اوباما کاهش یافته است را به اتهام.

بعد از آن دوشنبه شب اما غارت آمار Midtown. غارتگران شکست را به این Zumiez فروشگاه در نزدیکی میدان اتحاد و غارت آن است.

غارتگران به Zumiez فروشگاه در نزدیکی شهر نیویورک اتحادیه میدان, ژوئن 1 سال 2020 است.

اسپنسر کیمبال | CNBC

در این ویدئو غارتگران را به آنچه آنها می خواهند و اجرا کردن. وجود دارد هیچ پلیس در صحنه به آنها را متوقف کند.

غارتگران همچنین سعی کنید به آمار یک فروشگاه دود کردن برادوی اما پلیس در صحنه وارد شدند و آنها را تعقیب دور.

پلیس گارد دود فروشگاه در نزدیکی شهر نیویورک اتحادیه مربع پس از غارتگران تلاش برای شکستن در. 1 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

در این ویدئو زیر یک کاروان از خودروهای پلیس منتقل غارت Zumiez فروشگاه. NYPD بازداشت نزدیک به 700 نفر دوشنبه, یکی از بدترین شب از ناآرامی.

بیشتر در جنوب در وال استریت سیاه زندگی می کند موضوع در نوشته شده بود نقاشی های دیواری در اساسنامه جورج واشنگتن خارج فدرال هال جایی که او افتتاح شد به عنوان کشور اول رئیس جمهور در سال 1789. واشنگتن شخصا متعلق به 123 مردم سیاه بردگی و او نگه داشته 317 بردگان در کشت و زرع خود را در مونت ورنون ویرجینیا.

Black Lives Matter نوشته شده در مجسمه جورج واشنگتن در فدرال هال در منهتن, ژوئن 1 سال 2020 است.

اسپنسر کیمبال | CNBC

شنبه تجمع در Stonewall مسافرخانه

در روز سه شنبه زیادی تظاهرات معترضان با تجمع در مقابل ساختمان غرب روستا استون وال در مسافرخانه برای نشان دادن در حمایت از مردم تغییر جنسیت. استون وال یک گی بار بود که این سایت از سال 1969 Stonewall شورش جرقه ای که باعث, مدرن, جنبش حقوق همجنسگرایان در آمریکا

یک دختر کوچک دارای یک زندگی توجه به ثبت نام در یک تجمع در خارج از Stonewall مسافرخانه در شهر نیویورک غرب روستا 2 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

یک قاره با مشت مطرح شده در طول یک تظاهرات در حمایت از مردم تغییر جنسیت در Stonewall مسافرخانه در شهر نیویورک غرب روستا 2 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

در این ویدئو زیر جمعیت شنیده می شود شعار “نینا پاپ” نام یک نما, سیاه, زن بود که چاقو به مرگ در ایالت میسوری در مارس 3.

معترضان ترک Stonewall و شروع راهپیمایی از طریق غرب روستا به سمت اتحادیه مربع است. در این ویدئو زیر تظاهرکنندگان شعار “چگونه شما طلسم ‘نژادپرستانه?’ N-Y-P-D” را به عنوان آنها عبور یک خط از افسران پلیس.

Black Lives Matter معترضان مارس تا 7 خیابان در شهر نیویورک 2 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

یک افسر پلیس را افزایش مشت خود را به عنوان یک تظاهرات از زندگی ماده معترضین می گذرد در شهر نیویورک غرب روستا 2 ژوئن 2020

اسپنسر کیمبال | CNBC

در عکس زیر یک زن را نگه می دارد تا یک عکس از Ahmaud Arbery به عنوان تظاهرات می گذرد. Arbery, 25 کشته شد مرده توسط دو مرد سفید که تعقیب او را در حالی که او دویدن در گرجستان حومه. آن زمان سال برای متهمان یک پدر و پسر دستگیر و متهم شده است.

یک زن دارای یک تصویر از Ahmaud Arbery که کشته شد و توسط دو مرد سفید در گرجستان به عنوان تظاهرکنندگان تصویب در شهر نیویورک را در غرب ایجاد کرد. 2 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

در این ویدئو پلیس به دنبال تظاهرات آن را به عنوان حرکت به پایین 14th Street سوی اتحادیه مربع و یک هلیکوپتر پلیس شنیده می شود معلق در هوا بالای سر. کارگران مدیره تا Foot Locker در آماده سازی برای امکان غارت بعد در شب.

یک هلیکوپتر پلیس مگس بالای جمعیت از زندگی ماده معترضان به عنوان آنها در ماه مارس 14th, سنت نسبت به شهر نیویورک اتحادیه مربع است. 2 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

معترضان در اطراف تبدیل شده و متوقف در برادوی و خیابان 13 در نزدیکی اتحادیه مربع که در آن زمان برخورد با پلیس در گرفت.

معترضان زانو زدن در مقابل پلیس در طول تظاهرات در برادوی در نزدیکی شهر نیویورک اتحادیه میدان, ژوئن 2, 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

معترضان و پلیس با یکدیگر در برادوی در نزدیکی شهر نیویورک اتحادیه میدان, ژوئن 2, 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

پلیس و معترضان صورت خاموش در برادوی در نزدیکی شهر نیویورک اتحادیه میدان, ژوئن 2, 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

در این ویدئو زیر معترضان شعار “چگونه شما طلسم ‘نژادپرستانه?’ N-Y-P-D. چگونه شما طلسم ‘قتل است؟’ N-Y-P-D.” آنها سپس شعار “نه عدالت بدون صلح”

پلیس و معترضین دیدار چهره به چهره در طول زمان برخورد در برادوی در نزدیکی شهر نیویورک اتحادیه میدان, ژوئن 2, 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

یک افسر پلیس در یک زمان برخورد با تظاهرکنندگان در برادوی در نزدیکی شهر نیویورک اتحادیه میدان, ژوئن 2, 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

تنش های در حال اجرا بالا میان پلیس و معترضان اما تظاهرات مسالمت آمیز به پایان رسید به عنوان بسیاری از مردم در سمت چپ جلوتر از 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio.

در این ویدئو زیر یک مرد سیاه و سفید صحبت می کند با پلیس در مورد چگونگی قتل جورج فلوید منجر به انفجار خشم بود که ساختمان در شهر نیویورک پس از اریک گارنر مرگ در تابستان 2014. “ما ساخته شده است تا با سرخوردگی ما تنگ” مرد می گوید پلیس که گوش دادن.

گارنر گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” 11 بار به عنوان پلیس دوخته او را. یک هیئت منصفه تصمیم به متهم دانیل Pantaleo افسر که قرار دادن بازوی خود را در اطراف جلب گردن کشیده و او را به زمین. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل ویلیام Barr کاهش یافته است به اتهامات علیه Pantaleo در فدرال حقوق مدنی بررسی است.

فلوید گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” حداقل 16 بار به عنوان پلیس دوخته او را به آسفالت یک خیابان مینیاپولیس. [یادداشت سردبیر: در زیر تصویری شامل زبان قوی.]

مرد و یک افسر پلیس را در آغوش پس از بحث در مورد کشتار فلوید. یک افسر دیگر پس از آن می گوید: 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در حال رفتن به اثر.

پلیس نگه داشته و سنگین با حضور در شهر شنبه شب اجرای مقررات منع رفت و آمد. کومو و د Blasio تحمیل زودتر مقررات منع رفت و آمد در 8 بعد از ظهر پس از چهار شنبه شب ساعت 11 شب حکومت نظامی شکست خورده برای جلوگیری از غارت در Midtown. در این ویدئو زیر بار مربع است که تقریبا خالی از سکنه و به نظر می رسد مانند یک قلعه است.

نیویورک تایمز گزارش داد که چندین معترض بازداشت شدند و برای اینکه از گذشته مقررات منع رفت و آمد. دادستان منطقه منهتن سایرس ونس روز جمعه گفت او را تعقیب تظاهرکنندگان برای راهپیمایی مسالمت آمیز پس از 8 p. m.

معترضان مارس در سراسر پل بروکلین شنبه

مردم با حضور در مرکز تجارت جهانی سراسر از سنت پل چپل در کلیسای خیابان برای شروع یک, صلح آمیز, مارس از طریق پایین منهتن و در سراسر پل بروکلین به Cadman پلازا پارک که در آن تجمع برگزار می شد به افتخار زندگی جورج فلوید.

سیاه و سفید زندگی می کند ماده فعال صحبت می کند به عنوان یک جمعیت جمع آوری به شروع تظاهرات در مرکز تجارت جهانی در منهتن. 4 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

پلیس در ابتدا مسدود تظاهرات از عبور از پل بروکلین. معترضان با تجمع در مقابل ساختمان تالار شهر پارک که در آن آنها برگزار شد تا نشانه اعتراض و فریاد زد پلیس که ایستاده بود در سراسر خیابان مسدود کردن راه خود را.

سیاه و سفید زندگی می کند ماده فعال در تظاهرات خارج از شهر سالن پارک در شهر نیویورک در 4 ژوئن سال 2020 است.

اسپنسر کیمبال | CNBC

سیاه و سفید زندگی می کند ماده فعال yells به یک بلند گو حرف زدن در خارج از شهر سالن پارک در شهر نیویورک به عنوان پلیس بلوک تظاهرات از عبور از پل بروکلین, ژوئن 4, 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

پلیس در نهایت اجازه معترضان عبور و عبور از پل بروکلین.

Black Lives Matter معترضان عبور از پل بروکلین از منهتن. 4 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

تظاهرات وارد Cadman پلازا پارک که در آن کشیش Kevin McCall, یک فعال مدنی بود که پرداختن به یک تجمع برگزار شد به افتخار جورج فلوید زندگی. فلوید برادر ترنس حاضر بود.

Rev. Kevin McCall یک رهبر جنبش حقوق مدنی, آدرس, تجمع در بروکلین یادبود جنگ ژوئن 4 سال 2020 است.

اسپنسر کیمبال | CNBC

در این ویدئو زیر فعال کوین لیوینگستون می گوید جمعیت “اگر شما در اینجا برای حمایت از خانواده, راه رفتن در صلح است. ما را تحمل نخواهد کرد کسی منهدم جامعه ما است که ما مشغول به کار بیش از حد سخت برای ساخت.” لیوینگستون بنیانگذار 100 مناسب برای 100 نفر, یک سازمان است که کمک می کند تا محروم مردان و زنان است.

معترضان سپس راهپیمایی به عقب در سراسر پل بروکلین به منهتن.

یک مرد دارای یک پرچم آمریکا به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان مارس در سراسر پل بروکلین به منهتن 4 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

در عکس زیر, مردم, دیده بان از پنجره آپارتمان به عنوان تظاهرات عبور از روی پل بروکلین. پلیس ارسال شده در بالای ساختمان آپارتمان.

نظارت پلیس معترضان از ساختمان آپارتمان پشت بام آنها به عنوان عبور از پل بروکلین و مردم ابراز حمایت خود را از تظاهرات خود را از پنجره آپارتمان, ژوئن 4, 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

تظاهرات وارد فولی مربع در منهتن. پرچم آمریکا پرواز نیمه افراشته در ایالت نیویورک ساختمان دادگاه عالی برای کسانی که درگذشت از کروناویروس که به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم از رنگ. نزدیک به 23 درصد از افرادی که فوت کرده اند از Covid-19 در آمریکا آفریقایی آمریکایی اگر چه سیاه مردم را تا حدود 13 درصد از کل جمعیت, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“درست دولت از عدالت است firmest ستون خوب دولت است.” نیویورک دیوان ساختمان 4 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

Wi-Fi کیوسک نمایش نام Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن که به ضرب گلوله کشته شد مرده در لوئیزویل, کنتاکی, خانه توسط پلیس در طول یک “تق” حکم جستجو. تیلور یک تکنسین اورژانس پزشکی. او می شده اند 27 سال پیر جمعه.

یک LinkNYC wifi station نمایش نام Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن و EMT که شد کشته در لوئیزویل کنتاکی خانه توسط پلیس. ژوئن 4, 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

یک بنای یادبود به Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس در لوئیزویل, کنتاکی, صفحه اصلی. یادبود برگزار شد کارل Schurz, پارک 4 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

شب زنده داری در Carl Schurz پارک

در 7 p. m. ET در پنجشنبه 30 دقیقه سکوت مشاهده شد در یک شب زنده داری در کارل Schurz پارک در شرق فوقانی جانبی به یاد داشته باشید مردان سیاه و زنان کشته شده توسط پلیس.

مردم رعایت 30 دقیقه سکوت برای مردان سیاه و زنان کشته شده توسط پلیس. شب زنده داری در محل کارل Schurz پارک در منهتن در شرق فوقانی جانبی. 4 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

یک بنای یادبود جورج فلوید بود و مرگ در دست مینیاپولیس پلیس را برانگیخته سراسر کشور تظاهرات. 4 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

یک بنای یادبود به Ahmaud Arbery که دنبال شد و توسط دو مرد سفید و کشته در حالی که آهسته دویدن در گرجستان حومه. 4 ژوئن 2020.

اسپنسر کیمبال | CNBC

یک بنای یادبود برای اریک گارنر که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” 11 بار به عنوان پلیس دوخته او را در طول توقف در جزیره استاتن.

اسپنسر کیمبال | CNBC

یک بنای یادبود برای شان بل بود که به ضرب گلوله پلیس در روز عروسی خود. عکس گرفته شده در کارل Schurz پارک افروزی در 4 ژوئن سال 2020 است.

اسپنسر کیمبال | CNBC

یک بنای یادبود به Amadou دیللو بود که به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس در سال 1999. عکس گرفته شده در کارل Schurz پارک افروزی در 4 ژوئن سال 2020 است.

اسپنسر کیمبال | CNBC

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme