فلوریدا گزارش 12,523 موارد جدیدی از کروناویروس در روز شنبه به مناسبت پنجمین روز متوالی را نقطه داغ دولت گزارش بیش از 10 ، 000 موارد با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

دولت گزارش کرده است بیش از 11,865 موارد coronavirus به طور متوسط بیش از هفت روز گذشته تا 28.85 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. فلوریدا وزارت بهداشت می گوید ویروس آلوده بیش از 350,047 مردم در دولت و کشته شدن حداقل 4,982 مردم است.

دولت گزارش کرده است بیش از 10 ، 000 مورد جدید در هر روز از سه شنبه. از ده روز فلوریدا گزارش شده بیش از 10 ، 000 مورد جدید در هر روز نه از آن روزها با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. این گزارش یک رکورد سنبله از 15,244 موارد جدید در جولای 11.

بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است در هفته های اخیر به عنوان به خوبی. یکشنبه, 49 بیمارستان تا به حال هیچ موجود بالغ ويژه با توجه به فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان.

“ساکنان اینجا وحشت زده و من وحشت زده برای اولین بار در زندگی حرفه ای من به دلیل وجود فقدان رهبری” فلوریدا در کنگره دانا Shalala یک دموکرات که در این منطقه نهفته در میامی-Dade شهرستان گفت: در ABC “این هفته است.” “این وحشتناک است. ما باید در جامعه گسترش, که بدان معنی است که این ویروس از کنترل خارج شده است.”

عدم فدرال و ایالتی رهبری از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه را مختل کرده است مقامات محلی توانایی را به این ویروس را تحت کنترل Shalala گفت. او افزود که دولت را تعطیل نمی کردن برای مدت طولانی به اندازه کافی به “گرسنگی ویروس” و که فرماندار کاهش یافته است به صدور یک ایالت ماسک سفارش.

“در منطقه آن را کم درآمد و اقلیت های: اسپانیایی ها و آمریکایی های آفریقایی تبار,” او گفت: “که مجبور به بازگشت به کار به دلایل اقتصادی و به دلیل کارفرمایان خود آنها خواستار بازگشت به کار.”

او افزود که این افراد در منطقه زندگی می کنند در چند نسل خانواده, بنابراین کسانی که آلوده اغلب تصویب آن را به خود و اعضای خانواده.

بیش از هفت روز گذشته متوسط سن افراد مبتلا به تازگی در فلوریدا بود بالای 40 با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. که نشانه افزایش مداوم از اواسط ماه ژوئن و زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اشاره کرد که متوسط سن کسانی که تست مثبت کاهش یافته بود از 65.5 سال در ماه مارس به 37 در ماه ژوئن در هدف قرار دادن یک کم از 33 در ژوئن 24.

DeSantis است با اشاره به کاهش سن بیماران به عنوان شواهدی وجود دارد که دولت به طور موثر حفاظت از آن بیشتر ساکنان آسیب پذیر است. افراد جوان تر کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به شدت بیمار و مرگ از Covid-19 با توجه به داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اما همانطور که بیشتر و بیشتر در افراد جوان قرارداد بسته اند که ویروس آنها را به نظر می رسد تصویب آن در تر و آسیب پذیر تر جمعیت.

“وجود دارد بیشتر تست در حال حاضر بیش از وجود دارد و سپس به طوری که ممکن است برای حساب کاربری برخی از این اما من فکر می کنم ما شاهد یک افزایش واقعی در موارد در افراد مسن که حس می کند با توجه به به طور کلی افزایش بزرگ در مورد” مدل Prins, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا گفت: CNBC هفته گذشته است.

Shalala اضافه شده که Covid-19 بستری شده است به طور پیوسته در حال افزایش به خصوص در منطقه جنوب فلوریدا. او گفت: برخی از بیمارستان ها غرق می شوند و بیماران باید در مورد دریافت مراقبت با کیفیت در محیط فعلی اگر آنها تبدیل به بیمار باید در بیمارستان بستری شود.

جمهوری خواه ایالت و سناتور ” مارکو روبیو گفت: در اوایل این هفته که کمبود remdesivir تنها مواد مخدر در حال حاضر مجاز در ایالات متحده برای درمان Covid-19 بودن گزارش در فلوریدا بیمارستان ها به دلیل “بد قطع” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد وضعیت خود را نیاز دارد. وزارت بهداشت و خدمات انسانی یک قرارداد امضا شده با شرکت داروسازی جلعاد برای تضمین عرضه در دسترس از مواد مخدر, اما در میان موج اخیر در موارد شده اند در تلاش برای پاسخگویی به تقاضا است.

“ما نیاز به بستن در فلوریدا” Shalala گفت. “اقتصاد ما نمی خواهد به عقب می آیند تا دیدار این ویروس در سر خود را و آن را پایین آورد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی