ما خواسته 20 کارشناسان پزشکی که آیا آنها در حال ارسال خود به خود بچه ها به مدرسه است. در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند

اجتماعی فاصله تقسیم برای دانش آموزان دیده می شود در یک کلاس درس 14 ژوئیه سال 2020 است.

لوسی نیکلسون | ایسنا

پدر و مادر در همه جا در حال دست و پنجه نرم کردن با این سوال که آیا آن را بی خطر به فرستادن فرزندان خود به مدرسه است.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تازگی منتشر شده دستورالعمل تاکید بر این که دانش آموزان به کلاس درس را به خاطر خود احساسی خوب بودن. اما نه هر دانش آموز و پدر و مادر یا معلم با آن راحت است. برخی از مدارس به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه با آموزش از راه دور و یا برخی از هیبرید ترکیب حضوری و از راه دور.

وضعیت بسیار گیج کننده و دستورالعمل ها به نظر می رسد تغییر. بنابراین ما خواسته بیست پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی و اپیدیولوژی کودکان در سن مدرسه اگر آنها در حال فرستادن آنها به مدرسه در این پاییز.

ما طیف گسترده ای از پاسخ های که به شدت وابسته به خود را در محل سکونت شخصی و خطر تحمل درجه پشتیبانی در صفحه اصلی اقدامات انجام شده در فرد و سن فرزندان خود را.

شش نفر از کارشناسان پزشکی احساس اعتماد به نفس در مورد فرستادن بچه های خود را به عقب. هشت در “صبر کنید و ببینید” حالت. و نهایی شش بود با تکیه به شدت نسبت به آموزش از راه دور و نمی شد راحت با چشم انداز داشتن بچه ها در مدرسه — حداقل برای آغاز سال است.

چیزهایی که قطعا می تواند تغییر به عنوان شروع مدرسه روش. به عنوان بوستون-بر اساس طب اورژانس پزشک دکتر جرمی فاوست قرار داده و آن را “پاسخ را به طور کامل بستگی دارد چگونه به خوبی Covid-19 کنترل شده است” همانطور که ما حرکت به سقوط.

در اینجا خلاصه ای از آنچه که در هر گروه تا به حال به می گویند.

اصلی Pam راسموسن (L) طول می کشد متوسط از ورود دانش آموزان به عنوان در هر coronavirus دستورالعمل در طول تابستان در جلسات مدرسه در روز مبارک مدرسه در شهرستان مونتری پارک کالیفرنیا در 9 ژوئیه سال 2020 است.

فردریک J. Brown | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

احتمالا فرستادن بچه ها به مدرسه

دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت است احساس اعتماد به نفس است که سه نفر از بچه ها را به مدارس خود در ماساچوست در این پاییز. اما این احتمال وجود دارد که مدرسه خود را در آغوش بیشتر از یک مدل ترکیبی به معنی ترکیبی از راه دور و حضوری یادگیری است.

Jha نیست کاملا متقاعد رویکرد ترکیبی لازم است. “ما عفونت اعداد نسبتا کم است,” او گفت:. “و وجود ظرفیت کافی برای ایجاد فضاهای امن.”

Jha می گوید وجود دارد برخی از شواهد که بچه ها کمتر به احتمال زیاد برای گرفتن ویروس و کمتر احتمال دارد به گسترش آن. اما او اذعان دارد که این اطلاعات هنوز محدود است به خصوص با توجه به این که کشورهایی مانند سوئد که نگهداری مدارس باز برای بچه های جوان در سراسر همه گیر نیست انجام یک کار کامل جمع آوری داده ها. بنابراین در حالی که او فکر می کند آن را ممکن است برای بسیاری از مدارس با خیال راحت به باز کردن اما معتقد است که خیلی بیشتر باید انجام شده در سطح فدرال برای کمک به آنها آماده است.

“اگر شما بدون یک برنامه خوب در یک محل است که امن نیست, شما می توانید شیوع و شما تعطیل,” او توضیح داد.

در حالی که Jha است که با تکیه به ارسال خود بچه ها او را نمی خواهد توصیه می کنند که هر پدر و مادر بازگشت کودکان به مدرسه است. او را در جامعه گسترش در منطقه اول قبل از تصمیم گیری. “اگر من در دالاس به عنوان مثال که در حال تجربه یک فعال شیوع من می خواهم به شدت توصیه می کنند در برابر آن.”

نیز, John Brownstein, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی و رئیس افسر نوآوری از بیمارستان کودکان بوستون است بچه های مدرسه آمده تا با یک طرح برای چگونه به دوباره باز کردن. بسیاری از پدر و مادر و پزشکان و کارشناسان بیماری های عفونی اشاره با توجه به تعداد زیاد دانشگاه و دانشگاهی و مراکز درمانی در این منطقه است. بسیاری از توصیه های اجتماعی فاصله و ماسک و پروتکل های دیگر. خود کودکان و نوجوانان که در سن 9 و 10 را در بازگشت به مدرسه مگر اینکه جامعه انتقال سنبله در منطقه است.

کودکان در یک مدرسه ابتدایی کلاس پوشیدن ماسک و نشستن به میز با فاصله از هم جدا به عنوان در هر coronavirus دستورالعمل در طول تابستان در جلسات مدرسه در روز مبارک مدرسه در شهرستان مونتری پارک کالیفرنیا در جولای 9.

فردریک J. Brown | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

پزشکان در ایالات متحده هستند که با دیدن نرخ پایین تر از عفونت تمایل به بیشتر در حمایت از فرستادن کودکان خود به مدرسه. دکتر مری بث Miotto یک متخصص سلامت عمومی و مدافع مستقر در ماساچوست به فکر یک معامله بزرگ در مورد اینکه آیا او راحت ارسال او جوانترین فرزند به کالج ویلیامز به عنوان یک دانشجوی سال اول. او در نهایت تصمیم گرفت در حمایت از فرد در یادگیری به دلیل این کالج که در مناطق نسبتا دور افتاده منطقه تا به حال سیستم ها و فرآیندهای در محل برای نگه داشتن بچه ها امن است. اما او را ندارد تصمیم به آرامی.

“پس از به دقت بررسی سیستم های کنترل و پاسخ به سرعت در حال تغییر بله من فرستادن او به دلیل این تکامل مناسب گام مهم و اجتماعی-عاطفی” دکتر گفت: Miotto.

دیگران بودند تعویق انداختن تصمیم خود را به مدرسه. دکتر دن Buckland یک اورژانس پزشکی دکتر در دانشگاه دوک احساس نسبتا با اعتماد به نفس در مورد فرستادن بچه های خود به مدرسه اگر مراحل را درست گرفته شده به آنها را امن نگه دارید.

“برای بسیاری از مردم, به خصوص با کودکان و نوجوانان زیر سن 10 سالگی آن را پایدار برای ادامه کار و مراقبت از آنها در خانه” او به اشتراک گذاشته. که گفت:, دکتر Buckland خواهد نگه داشتن بچه ها خود را خانه اگر معنیداری وجود دارد و خطر برای کارکنان و معلمان و پرسنل پشتیبانی. “من فکر نمی کنم ما باید متعهد و ملتزم به آنها برای قرار دادن خود در معرض خطر” او گفت:.

برای والدین تک معادله ممکن است متفاوت باشد.

“من یک مادر تنها از یک کودک به تصویب رسید و از نگهداری فرزند. من قبول خطرات ناشی از عفونت به ارسال بازگشت به مدرسه” گفت: کارولین Cardamone یک دستیار پزشک با یک پزشکی. Cardomone اشاره کرد که فرزند او نیاز به کمک با اجتماعی و توسعه مهارت های که او به دست آورید می توانید با یادگیری در کنار همسالان خود. “او در حال ورود به کلاس پنجم این سال و این ایده او را از دست این سال در فرد راهنما و سپس مستقیما به وسط مدرسه ترسانده است.”

مدرسه کودکان کار از خانه در طول Coronavirus مستند در مارس 06, 2020 در نیویورک ،

پیتر Titmuss | آموزش و پرورش تصاویر | گتی ایماژ

در صبر کنید و ببینید ‘ حالت

بسیاری از والدین هنوز در حصار.

دکتر استر چو یک طب اورژانس پزشک در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم دارای چهار در سن مدرسه بچه ها. او با تکیه به سمت آموزش از راه دور چون مدرسه اش است درخواست پدر و مادر برای تصمیم گیری در عرض چند هفته اگر آنها برنامه ریزی برای بازگشت بچه های خود را در ماه سپتامبر. برای Choo که یک چالش بزرگ به عنوان هیچ راهی برای بدانید که آیا هنوز Covid-19 موارد سنبله ،

“آنچه که من در مبارزه با این است که مدارس ما نیاز به تعهد و در حال حاضر,” او گفت:.

به همین ترتیب هارون میری یک مدیر ارشد فناوری اطلاعات برای UT سلامت Austin در Texax گفت: این امر بستگی دارد این طرح در محل. او امیدوار خواهد بود وجود دارد کافی تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس است و اینکه آیا وجود دارد تست و/یا تماس با ردیابی برای پیگیری پتانسیل مواجهه با ویروس. در حال حاضر او احساس اعتماد به نفس. و همسر خود را یک پنجم-معلم کلاس, که باعث می شود این موضوع پیچیده تر برای او. “اگر آنها نمی تواند اطمینان داد به زودی من فکر می کنم بسیاری از مردم می گویند “نه تشکر به فرد” گفت: هارون میری.

تگزاس جایی که میری و زندگی است که هنوز در تلاش برای دریافت Covid-19 تحت کنترل است. این وضعیت شروع به سطح در آستین او اشاره می کند اگر چه معلوم نیست چه چیز خواهد بود در پاییز.

برای بسیاری از پزشکان آن را یک چالش به نگاه سلامت عمومی داده های عینی چرا که آنها نیز پدر و مادر است. و به عنوان پدر و مادر احساس می کنند کودکان خود را می تواند به بهترین وجه از بودن در مدرسه.

دکتر مگان Ranney یک طب اورژانس پزشک در بیمارستان رود آیلند به رسمیت می شناسد چالش برای بسیاری از همسالان خود در تلاش برای حقه بازی کار با بچه ها در خانه. او احساس خوش شانس به برخی از مراقبت از کودک حمایت اما به رسمیت می شناسد که از آن آسان است به از نو خلق کردن تحریک که او دو بچه — سنین 8 و 11 — در حال گرفتن در مدرسه.

“من معتقدم که به شدت در گرفتن بچه ها برگشت اما این باید انجام شود در یک راه است که امن برای بچه ها و معلمان,” او گفت:, با, تلفن, در حالی که او پسر او خاطر نشان کرد که این زمان را به بازی Roblox.

Ranney گفت: او قصد دارد برای فرستادن بچه های خود را به عقب اگر وجود دارد پروتکل در محل مناسب مانند تهویه و ماسک و کوچکتر کلاس اندازه. اما او هشدار داد که بچه ها او را که او پیش بینی یک سناریو که در آن وضعیت نمی گذشته به دلیل شیوع. او شخصا انتظار ندارد زندگی برای بازگشت به حالت عادی تا بهار آینده. “من می خواهم آنها را به عقب اما با دولت از بودجه مدارس دولتی و دولت از Covid-19 من نمی دانم چگونه آن را به ممکن است,” او گفت:. “اما در رود آیلند من فکر می کنم ما حداقل باید یک فرصت است.”

بعید است برای فرستادن بچه ها به مدرسه

Montgomery county مسئولان مدرسه نشان می دهد که چگونه آنها برنامه ریزی برای نگه داشتن دانش آموزان از هم جدا در شهرستان اتوبوس در طول خبرنگاران تور کالج باغ ابتدایی برای نشان دادن اتاق ترتیبات مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و دیگر اقدامات که سیستم امیدوار است به شما جلوگیری از گسترش coronavirus زمانی که مدرسه بازگشایی در ماه اوت در Rockville, MD در ژوئیه 09.

لایحه O’leary | واشنگتن پست | گتی ایماژ

برای کتی امنافزار گستر شریف بهداشت عمومی کارشناس با دیجیتال مشاوره بهداشت آن را احساس نمی کند مثل زمان مناسب برای ارسال سه سال بازگشت به قبل از مدرسه. موارد در کارولینای شمالی که در آن او زندگی می کند در ادامه به افزایش است. McMillan گفت: او در ابتدا از او کشیده شده در مارس و سپس به طور کامل در سازمان ملل متحد ثبت نام او در ماه ژوئن. McMillan شوهر با این نسخهها کار در یک بیمارستان در منطقه بودند نیز در مورد قرار دادن دیگران در معرض خطر اگر او مریض شدم — هر چند او گام برای کاهش این احتمال با استفاده از دنده محافظ مناسب و ترک خود را مالش در گاراژ.

برای سقوط او ممکن است ثبت نام در یک مدرسه است که ارائه می دهد کلاس های کوچکتر به طور کامل خارج از منزل “از سلامت عقل نظر” اما می گوید بعید است. McMillan با کمک خود کودکان پدربزرگ و مادربزرگ نگه می دارد تا با او کار خود را به عنوان بهترین او می تواند. این یک مبارزه به خاطر او جوانترین تنها هشت ماه.

بسیاری از پدر و مادر صورت مشابه سخت جاده به دلیل تغییرات خود را دارد و آن را یک چالش برای پیدا کردن مهد کودک.

“من باید آنها را پشت در مدرسه دیروز گفت:” دکتر جان Steuernagle که در حال حاضر جدا از شریک زندگی خود را و است که به دنبال پس از کودکان و نوجوانان بیشتر وقت خود را در. اما او احتمالا نمی خواهد آنها را به بازگشت به مدرسه در هر زمان به زودی. او ترس برای آموزش کارکنان که ممکن است به شدت در معرض خطر بیمار شدن از Covid-19. و او به رسمیت می شناسد چالش های اجتماعی با حفظ فاصله زمانی که می آید به بچه های جوان.

برخی از پزشکان می گویند که آنها لازم نیست که مقدار زیادی از انتخاب.

دکتر جین ون قطع یک متخصص زنان-متخصص زنان بود و برنامه ریزی برای فرستادن بچه های خود را بازگشت اما در کالیفرنیا آن را بعید است که اتفاق می افتد به دلیل اینکه اکثر مدارس دستور داده شده است برای شروع با کنترل از راه دور-آموزش تنها.

“حتی اگر من احساس می کنم مثل من در منطقه و مدرسه منطقه, مردم با پیروی از دستورالعمل” او گفت:. “اما من زندگی در لس آنجلس که خیلی بزرگ است و من تعجب می کنم اگر این احتمال وجود دارد که ما را می توانید اعداد را به اجازه می دهد برای فرد در مدرسه است.”

بسیاری از موافقت کرد که آنها ممتاز به عنوان پزشکان و دانشگاهیان قادر به پرداخت هزینه کمک به زمانی که مورد نیاز است. دکتر جاناتان Slotkin معاون صندلی جراحی مغز و اعصاب در Geisinger مستقر در پنسیلوانیا است و نگه داشتن او پنج سال در خانه. اما او به رسمیت می شناسد که او را در یک نسبتا موقعیت منحصر به فرد قادر به انجام این کار. هنوز هم با Covid-19 هنوز هم در ایالات متحده آن را یک شرکت “هیچ” برای او.

آن را تاریخ و زمان آخرین ؟

ورود به مدرسه عمومی 159 دیده می شود در کوئینز قصبه شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده 8 ژوئیه سال 2020 است.

شانون استاپلتون | ایسنا

حتی پدر و مادر که در حال برنامه ریزی برای فرستادن کودکان خود به مدرسه در پاییز انتظار دارند که می تواند وجود داشته باشد یک دست انداز در انتقال. بنابراین خانواده ها باید آگاه باشید از خطرات آنها می گویند در حالی که وزن آنها را در برابر مزایای اجتماعی است.

علاوه بر این مدارس ممکن است واکنش نشان می دهند متفاوت است و شیوع. برخی ممکن است تعطیل, در حالی که دیگران تلاش برای ادامه و در صورتی که منابع به انجام این کار.

“من نگران تعداد ما در جامعه به طور چشمگیری تغییر — و که می تواند تغییر سطوح راحتی با بچه های خود من گفت:” دکتر وندی سو سوانسون متخصص اطفال مستقر در مدیسون ویسکانسین. او احساس می کند اعتماد به نفس در مورد برنامه های در دست انجام در مدرسه خود را, اما آن را سخت بدانید که چه آینده برگزار خواهد شد.

“هیچ جایی می تواند تضمین صفر, گیربکس,” او گفت:. “و هیچ تضمینی وجود ندارد که رفتن به مدرسه به عنوان امن به عنوان قصد ندارم اما همیشه وجود دارد که مشکل تعادل از خطرات و مزایای.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themessanal sunucuFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma