پخش زنده: کاخ سفید coronavirus نیروی کار دارای اولین جلسه در ماه به عنوان شیوع گسترش

[این جریان است که میله میله برای شروع در 12:30 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

اعضای coronavirus نیروی کار انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس رسانه های روز جمعه برای نخستین بار در دو ماه.

وظیفه نیروی خارج شده از چشم های عمومی از کاخ سفید در 27 آوریل متوقف نگه داشتن آنچه تا به حال بوده است نزدیک به روزانه جلسات.

روز جمعه جلسه می آید که شیوع این بیماری در ایالات متعدد از جمله کالیفرنیا, اوکلاهما, آریزونا و فلوریدا و تگزاس که شاهد تعداد بی سابقه ای از عفونت های جدید.

معاون رئیس جمهور مایک پنس منجر خواهد شد و این جلسه برگزار خواهد شد که در وزارت بهداشت و خدمات انسانی به جای در کاخ سفید است.

این جلسات در گذشته اغلب ستیز به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات بهداشت بودند کبابی در فدرال پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی از این جلسات درو گسترده انتقاد زمانی که او پیشنهاد کرد که تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن می تواند کمک به درمان coronavirus. او بعد از آن سعی کردم به راه رفتن کسانی که در نظرات گفته او در حال تبادل نظر.

وظیفه نیروی اعضا عبارتند از پنس; Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی; وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر; دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ و دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها با بیش از 9.6 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 489,731 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده تا به حال حداقل 2.4 میلیون نفر و 124,415 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.