پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در وست پوینت فارغ التحصیلی

ناصرو | No comments

[این جریان است که میله میله برای شروع حدود 10 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

WEST POINT, n. y. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس کلاس فارغ التحصیل از دانشگاه نظامی ایالات متحده در وست پوینت برای اولین بار در روز شنبه.

تغییر مراسم بیش از 1000 دانشجویان را پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات با هدف جلوگیری از انتقال بیماری کروناویروس.

غرب نقطه دانشجوی مراجعه کننده به عنوان اعضای “بلند خاکستری, خط,” فارغ التحصیل خواهد شد در دشت به جای آکادمی Michie ورزشگاه معمول محل. به جای نشستن شانه به شانه ارتش جدید دوم lieutenants خواهد بود, اجتماعی دور, با خود صندلی 6 فوت از هم جدا. خانواده و مهمانان دیگر اجازه داده نخواهد شد برای حضور در.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به غرب می آید در حال رشد در میان تماس برای حذف مؤتلفه نام و تندیس از فضاهای عمومی از جمله تماس از برخی از وست پوینت فارغ التحصیلان خود را به آکادمی. طولانی بحث بر سر اینکه آیا برای حذف یا حفظ نمادهای کنفدراسیون بود و پرسیده شده توسط در سراسر کشور در اعتراض ساختاری نژادپرستی و خشونت پلیس در پی مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست به دست پلیس مینیاپولیس.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>