[این جریان است که میله میله برای شروع در 3:20 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ارائه اظهارات خود در فورد Rawsonville گیاه پنج شنبه.

برنامه های خود را در برابر یک امضا فرمان اجرایی از میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که ممنوع غیرضروری بازدید از امکانات تولید در دولت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

روز شنبه, میشیگان, دادستان دانا Nessel گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن یک “مسئولیت حقوقی” — تحت قانون دولت — به پوشیدن ماسک در طول بازدید از کارخانه. تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک در رویدادهای عمومی است.

“من می پرسند که در حالی که شما در تور شما احترام زحمات مردان و زنان در فورد و در سراسر این دولت با پوشیدن صورت پوشش” Nessel نوشت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن.

فورد خود سیاست مستلزم آن است که بازدید کنندگان و کارکنان ماسک می پوشند در حالی که در داخل. این شرکت گفت: آن را به اطلاع کاخ سفید که در مورد سیاست.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازدید می آید یک روز پس از تهدید به خودداری از کمک های مالی از میشیگان برای گسترش آن پست الکترونیکی-در رای گیری خدمات در تلاش برای جلوگیری از شلوغ مراکز رأی دهی در ماه نوامبر.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها با بیش از 5 میلیون مورد تأیید در سراسر جهان و بیش از 328,471 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 1.5 میلیون نفر در ایالات متحده و حداقل 93,439 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

CNBC دن منگان کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی