پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند که ایالات متحده گزارش قوی شغل داده coronavirus موارد افزایش

[این جریان است که میله میله برای شروع در 9:30 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ارائه سخنان روز شنبه پس از قوی شغل اعداد آمد و تعداد تایید coronavirus موارد یافت در میان تظاهرکنندگان در تلاش است.

پنج شنبه شغل اعداد حاکی از افزایش 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11.1 درصد به عنوان ایالات متحده همچنان بازگشایی, تلاش, با توجه به وزارت کار.

قوی شغل گزارش می آید پس از ایالات متحده روز چهارشنبه گزارش داد بیش از 50,000 جدید کروناویروس موارد در یک روز تنظیم یک رکورد جدید برای یک روز را افزایش می دهد که شیوع بیماری را بدتر کند در تعدادی از کشورها و مقامات باعث به عقبگرد و یا توقف بازگشایی تلاش. ایالات متحده بیشتر موارد تایید شده از هر کشور دیگری در جهان است.

Coronavirus همه گیر ویران کرده و اقتصاد سازندگان: کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور و خروج میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ثبت نام یک لایحه گسترش چک حفاظت از برنامه های دولت فدرال برنامه فراهم می کند که بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اتفاق آرا دموکراتیک به رهبری خانه در روز چهارشنبه تصویب این لایحه که در حال حاضر تصویب شده توسط سنا ارسال آن به کاخ سفید است.

این برنامه در اصل مجموعه ای از به پایان سهشنبه, اما این لایحه تمدید مهلت Aug. 8. کنگره ایجاد شده در این برنامه به عنوان بخشی از $2 تریلیون همه گیر بسته نجات گذشت در ماه مارس است.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها با بیش از 10.7 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 516,726 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده تا به حال حداقل 2.6 میلیون نفر و 128,062 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

— CNBC یعقوب Pramuk و خواهد Feuer کمک به این داستان.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر