[این جریان است که میله میله برای شروع در 4:15 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ارائه سخنرانی خود در به رسمیت شناختن مراسم از کاخ سفید روز جمعه به عنوان coronavirus همچنان به مردم آلوده است.

این اظهارات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل اعلام کرد که جلعاد مواد مخدر remdesivir بدست اضطراری تصویب coronavirus درمان از FDA.

گسترش این ویروس به طرح میتوانست به بازار و ناشی از یک فاجعه اقتصادی سوخت خاموش کردن جزئی از اقتصاد ایالات متحده.

برای مقابله با بحران مسئولان فدرال و ایالتی و محلی سطح خواسته اند که بسته شدن غیر ضروری کسب و کار. علاوه بر این کنگره اختصاص داده است چند دور از کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک و افراد برای دفع ضرر و زیان اقتصادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب مقامات بهداشتی صادر شده در دستورالعمل های اجتماعی و فاصله به حداقل رساندن گسترش ویروس و واکسن است و کار می کند اما می تواند تا 18 ماه.

همه گیر خود را ممکن است تا آخرین دو سال با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه از دانشمندان در دانشگاه مینه سوتا است. آنها گفتند که coronavirus تر است مسری از آنفولانزا دارای یک نرخ بالاتر از بدون علامت انتقال و ادامه خواهد داد به گردش پس از موج اول این بهار.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 3.2 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 233,704 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 1 میلیون نفر در ایالات متحده و حداقل 63,019 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

— CNBC چوپان تیلور کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی